Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba trefnego pada dostałem, kara za nieszanowanie marki przez ostatnie lata.

Objawy: jak pykam se w godrizon to jak daje gazu RT na maxa i odpuszczam to trigger nie odbija od razu tylko zostaje wcisniety jeszcze chwile.

LT działa elegancko, ale ten prawy ewidentnie ma źle spasowana gumkę/uszczelkę pod nim, która nie odbija od razu.

 

Jak to reklamować? Jakiś formularz online na stronce MS?

Odnośnik do komentarza

Siemka, czy macie podobne pasy jak te na zdjęciu? Chodzi o to ze one są ruchome i widoczne tylko wtedy gdy wlaczy sie przyciemnienie ekranu ze względu na brak aktywności. Co ciekawe to samo mialem jeszcze na One X we wrzesniu. XSX i Tv Qled Q70R. Na innym kablu HDMI oraz na innym TV jest to samo. No chyba ze to wygaszacz chroniący przed wypalenie tv itp.b79c683e6c69db98926205a8a06032a7.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja mam problem z ekranem startowym. Gdy włączam konsole to przerywa mi dźwięk i znaczek xboxa na monitorze. A chcialbym usłyszeć u siebie ten piękny dźwięk i siebie a nie na you tubie. Drugi problem to gdy wyłącze konsile to cały czas słuchawki sie laduja i nie wyłączają. Jak to ustawic

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Soban napisał:

Ja chyba trefnego pada dostałem, kara za nieszanowanie marki przez ostatnie lata.

Objawy: jak pykam se w godrizon to jak daje gazu RT na maxa i odpuszczam to trigger nie odbija od razu tylko zostaje wcisniety jeszcze chwile.

LT działa elegancko, ale ten prawy ewidentnie ma źle spasowana gumkę/uszczelkę pod nim, która nie odbija od razu.

 

Jak to reklamować? Jakiś formularz online na stronce MS?

na stronie ms masz normalnie możliwość reklamacji pada. Gwarancja door to door i maks w 8 dni roboczych masz go z powrotem. Sam reklamowałem 2 pady w ten sposób. Oni tworzą dla ciebie list przewozowy. Wieziesz do kuriera pick up punktu i tyle. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Soban napisał:

Jak to reklamować? Jakiś formularz online na stronce MS?

 

https://account.microsoft.com/devices/

 

dodaj pada tutaj po numerze seryjnym i masz tam opcje zgłaszania do serwisu

 

4 godziny temu, thx87 napisał:

Siemka, czy macie podobne pasy jak te na zdjęciu? Chodzi o to ze one są ruchome i widoczne tylko wtedy gdy wlaczy sie przyciemnienie ekranu ze względu na brak aktywności. Co ciekawe to samo mialem jeszcze na One X we wrzesniu. XSX i Tv Qled Q70R. Na innym kablu HDMI oraz na innym TV jest to samo. No chyba ze to wygaszacz chroniący przed wypalenie tv itp.b79c683e6c69db98926205a8a06032a7.jpg
 

 

Masz po prostu banding na TV, sprawdź sobie na innych planszach testowych ale w sumie jak nie widać tego w grze to myśle, że to nie problem. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, chmura napisał:

Trafi mnie, pierwsza konsola na start i zaraz problemy. Przez chwile wszystko dzialalo jak powinno a teraz zadna gierka niechce sie odpalic. Zrobilem hard reseta i tez nie pomoglo, naciskam gierki i nic. Wroce do domu to sie bede bawic:reggie: w naprawianie konsoli.

 

Oddaj na gwarancje po co się męczyć

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, thx87 napisał:

Siemka, czy macie podobne pasy jak te na zdjęciu? Chodzi o to ze one są ruchome i widoczne tylko wtedy gdy wlaczy sie przyciemnienie ekranu ze względu na brak aktywności. Co ciekawe to samo mialem jeszcze na One X we wrzesniu. XSX i Tv Qled Q70R. Na innym kablu HDMI oraz na innym TV jest to samo. No chyba ze to wygaszacz chroniący przed wypalenie tv itp.b79c683e6c69db98926205a8a06032a7.jpg
 

To jest całkowicie normalne, już na One x to miałem. U Ciebie jest to bardziej widoczne prawdopodobnie przez inne ustawienia obrazu w tv albo konsoli.

 

@bluber To nie banding, bo te pasy są ruchome.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, chmura napisał:

Kupilem to z ms store, to od reki niedostane nowego, zakladam ze to jakis problem softu i sie samo naprawi albo i nie :notsure:

Możesz wziąć u nich opcję wymiany, of course zablokują ci kasę ale tylko do czasu jak odeślesz im starą konsolę, pogadaj z czatem. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, sajmon34 napisał:

 

 

Ang napisy by sie przydaly i rozkrecenie konsoli na live zeby bylo widac co sie spalilo. 

I mine microsoft polska :)

Ciekawe ile razy jeszcze ten filmik ktoś tutaj wrzuci? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figuś napisał:

Widzę gruba afera się zrobiła XD

Spalenie domu to nie żarty! To jest grube naruszenie znaku bezpieczeństwa CE.

9 godzin temu, sajmon34 napisał:

Ang napisy by sie przydaly i rozkrecenie konsoli na live zeby bylo widac co sie spalilo. 

I mine microsoft polska :)

O jego zerowej wiarygodności świadczy ekstremalny bałagan i absurdalne ustawienie konsoli, już ryzyko że spadnie jest gigantyczne, jak też czy te deski dają stabilność i dobre wypoziomowanie, no i naciągnięte kable na maxa. Nawet jeśli film jest prawdziwy to awaria z jego winy była niemal pewna błyskawicznie.

 

Jednak jako posiadacz XSX biorę pod uwagę awaryjną partię konsol, już mniejsza z awarią, ważniejsze jest spalenie domu w czasie nocy lub podczas ściągania i pójścia do sklepu. Tak więc sprawa musi być szybko wyjaśniona i ktoś musi za to ostro beknąć, albo on albo MS.

Edytowane przez Arek_
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.