Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Wredny napisał:

Kurde, wszystkie sklepy zamknięte, a ja brałem kurierem - jak to wtedy wygląda, skoro nawet papierowego paragonu brak?
Mam znaleźć sobie jakieś wolnostojące EURO, które może być otwarte i tam próbować?

Gdzieś czytałem zeyby spróbować wyłączyć hdr10 i output 4k. Jeżeli będzie ok to trzeba czekać na pacza.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest, że nie widzę tu żadnej prawidłowości.
Obojętnie czy to cyfra, czy z płyty - takie Halo CA, czy State of Decay w cyfrze wyłączają konsolę, ale już GoW Ultimate Edition śmiga normalnie i zero problemów, podobnie jak Titanfall (choć tu jeden raz też się zdarzyło).
Płytowa Forza Horizon 2 też lata bez problemu, ale już płytowa Forza Horizon z X360 wyłącza klocka.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:

Najgorsze jest, że nie widzę tu żadnej prawidłowości.
Obojętnie czy to cyfra, czy z płyty - takie Halo CA, czy State of Decay w cyfrze wyłączają konsolę, ale już GoW Ultimate Edition śmiga normalnie i zero problemów, podobnie jak Titanfall (choć tu jeden raz też się zdarzyło).
Płytowa Forza Horizon 2 też lata bez problemu, ale już płytowa Forza Horizon z X360 wyłącza klocka.

Ja miałem podobnie z moim xox, z czasem było coraz gorzej, pewnie to nie to samo ale ja bym też nie czekał. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Racja, jutro jadę do EURO - znam jedno wolnostojące, które będzie otwarte.
Tylko czy klocka mają na wymianę :philosoraptor:
No i wszystkie faktury, paragony elektronicznie chyba na moim koncie są, nie? Bo papierowego z racji wysyłki kurierem nie mam.

Jak im na telefonie pokażesz to problemu nie powinni robić. Tam jest nr fv to sobie mogą sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Sobie pojechałem...:frog:
K#rwa, sklep będzie otwarty, ale dostępności brak, możliwości rezerwacji też... Jak tu k#rwa coś załatwić w czasach tego yebanego covida?

 

Euro Matarnia.png

To co tam w trójmieście nie ma żadnego euro otwartego?

Odnośnik do komentarza

A mówią, że pełno xboxów w pl. 

Ostatecznie możesz zrobić tak, że przez support zgłosisz i o ile to możliwe powiesz, że chcesz żeby nową ci wysłali a ty odeślesz starą, plus taki, że za tydzień będziesz miał konsolę, minus, że zablokują ci kasę do czasu odesłania starej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Jutro zadzwonię do EURO, no bo jakoś nie widzę tego, że co - mija 14 dni i mogę ich cmoknąć? Najwyżej zwrot kasy i wezmę w Media np (w sklepach niedostępny, ale w magazynie niby mają).

No to powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Jutro zadzwonię do EURO, no bo jakoś nie widzę tego, że co - mija 14 dni i mogę ich cmoknąć? Najwyżej zwrot kasy i wezmę w Media np (w sklepach niedostępny, ale w magazynie niby mają).

Wredny blisko masz do Pruszcza Gdanskiego tam jest otwarte Euro Agd i mają towar, więc powodzenia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Racja, jutro jadę do EURO - znam jedno wolnostojące, które będzie otwarte.
Tylko czy klocka mają na wymianę :philosoraptor:
No i wszystkie faktury, paragony elektronicznie chyba na moim koncie są, nie? Bo papierowego z racji wysyłki kurierem nie mam.

Dosłownie kilka dni temu zwracałem słuchawki kupione w necie. U nich kupiłem je i doszły do paczkomatu. Miałem tylko fakturę elektroniczną. Okazało się że słuchawki były walnięte pojechałem do euro nie mieli ich na stanie ale zwrócili mi 700 zł w gotówce od razu. Cała procedura trwała 5 min. Było szybkie pytanie czy chce wysyłać na gwarancji i czy zwrot towaru i kasa. Wybrałem kasę bo stwierdziłem że kupię je gdzie indziej i nie chce czekać kilka tygodni aż mi odeślą. Także uderzaj mów że chcesz zwrotu kasy jak nie mają Xboxa i jedź wtedy do jakiegokolwiek sklepu co jeszcze je ma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kur.de tak czytam i troche slabo tak wyglada. Juz bez zadnych podtekstow wojenek gamingowych. Zreszta sam to zauwazylem posiadajac x one x ze to nie jest super stabilny sprzet. Mialem stare ps4 na premiere potem przesiadka na pro i moze konsola mi sie ze dwa razy zawiesila.Technicznie kompletnie zero awarii. Mialem problem z wysuwaniem plyt ktory sam naprawilem. A na one przez 3 miechy tyle razy mi sie konsola zawiesila, jakies dziwne akcje z gamepassem i kontem live ze za malo dwie dlonie. Przyznam ze bylem troche zniesmaczony. 

 

Tym bardziej ze np pierwszy xbox stworzony na czysto pctowym podkladzie to byla maszynka chyba niedozaje,bania i jesli chodzi o soft i hardware. Z x360 na ktorym cioralem cala generacje tez klopotow nie mialem, a mialem naprawde egzemplarze ktore sam skladalem jak ze smietnika. No moze procz tej przypadlosci ze trzeba bylo stuknac zeby wysunac tacke ale zwalam to na rozbieranie :D

 

W konsolach sony przez 4 generacje nigdy mi sie nic nie zje,balo. A gram procz weekendow kilka godzin dziennie. Dziwi mnie troche ten downgorad microsoftu. Czym to jest spowodowane? Wydaje mi sie ze kto jak kto ale firma z takim expem w swiecie oprogramowania i technikalii pctowcyh powinna raczej gorowac nad sony. 

 

Wiem ze niektorym moze sie wydawac ze jestem jakims antyxbotem ale tak naprawde jest to spowodowane tym ze po x360 microsoft graczam jak ja ktorzy z gamepassa nie korzystaja bo graja w gry na biezaco nie ma praktycznie nic do zaoferowania. Licze ze kupno bethsedy i nowa generacja to zmieni ale dosyc kiepsko to sie zaczyna.

 

Aha jedynie na pady u sony musze sie poskarzyc bo jak 3 generacje padami rzucalem , gryzlem i nic tak na ps4 mialem chyba 4 bo je,baly sie analogi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja miałem 360 i one. 360 pierwszy 3 lata i dopiero rrod, one działał bez problemów i cichutko. Miałem ps2 ps3 ps4 pro. Ps2 nieśmiertelne, ale ps3 miałem 3 sztuki i 2 razy mi padło na ylod, ps4 na szczęście bez problemów. To taka anegdota. Na szczęście teraz xsx jest cichy, płyty i gry czyta więc mam nadzieję że tutaj będzie bez problemów.

Odnośnik do komentarza

Mi się z(pipi)ał X360, PS3 bez problemowo całą generację, One czy One X chodziły jak złoto, a moja pierwsza PS4 chodziła jak odrzutowiec, to samo co trzecia czyli PS4 Pro. Nie ma reguły.

 

Kanabis próbujący być obiektywny, ale dalej w poście wetknie coś co w ogóle nie dotyczy tego tematu i co powtarza od dawna. :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, XM. napisał:

Ja miałem 360 i one. 360 pierwszy 3 lata i dopiero rrod, one działał bez problemów i cichutko. Miałem ps2 ps3 ps4 pro. Ps2 nieśmiertelne, ale ps3 miałem 3 sztuki i 2 razy mi padło na ylod, ps4 na szczęście bez problemów. To taka anegdota. Na szczęście teraz xsx jest cichy, płyty i gry czyta więc mam nadzieję że tutaj będzie bez problemów.

Z twojego postu wynika ze ps3 od sony bylo najtrefniejsze co w sumie moze byc prawda bo akurat ps3 mialem najkrocej bo pare miesiecy tylko do ogrania exow na koniec generacji. 

 

No jesli chodzi o glosnosc to wiadomo ze jak zalacze na pro tlou2 to musze podglosnic glosniki bo nie slysze dialogow :reggie: 

 

Wydawalo mi sie ze z one jakies proboemy to sporadyczne jednostki a tu blantman wyskakuje ze 3 razy cos tam legancko oddawal na gwarancje itd. Mocno rozmyslam zakup xsx dla forzuni wiec troche mnie to martwi

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kanabis napisał:

Kur.de tak czytam i troche slabo tak wyglada. Juz bez zadnych podtekstow wojenek gamingowych. 


E tam słabo. To jest elektronika, zawsze komuś się popsuje, szczególnie przy premierze i tylu milionach egzemplarzy. Myślę, że nikt w ms nie dziwi się jakoś bardzo z tego powodu. Po to jest gwarancja, rękojmia itp. Lepiej, że te sporadyczne przypadki miały miejsce teraz, a nie za 2 lata jak się gwarancja skończy. Takie różne, sporadyczne akcje zapewne będą przy PS5. 

 

Jako ciekawostka w życiu miałem w huuu konsol. Żadna mi się nie zepsuła, nawet X360 czy PS3.

PSX jako sprawny został zapakowany do kartonu i poszedł na strych. Premierowy chlebak PS3 dalej na chodzie w sypialni :kaz:


Żeby nie było XSX zero zawiech, bez dymu i problemów z padami. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Mi się z(pipi)ał X360, PS3 bez problemowo całą generację, One czy One X chodziły jak złoto, a moja pierwsza PS4 chodziła jak odrzutowiec, to samo co trzecia czyli PS4 Pro. Nie ma reguły.

 

Kanabis próbujący być obiektywny, ale dalej w poście wetknie coś co w ogóle nie dotyczy tego tematu i co powtarza od dawna. :reggie:

Obstawiam ze chodzi o bardzo delikatna kwestie i o pewna rzecz na ktora mozna mowic tylko dobrze albo wcale na litere g. Wiesz jak napisalem zwrot "dla mnie" to juz jest moje subiektywne zdanie. Ale rozumiem nie mozna miec wlasnego zdania na ten temat. I ja skorzystalem z gamepassa przeciez bo na koniec generacji moglem sobie wszystkie exy ktore chcialem za grosze ograc wiec nie musisz juz plakac ze ktos brzydko o nim napisal

Juz dobrze

Odnośnik do komentarza

@kanabisprzeadzasz miałem PS3 i PS4 premierowe i obie naprawiane bo miały kłopoty a Xbox tylko 360 z rod. Słuchawki Sony kupione też do dupy. O padach nie wspomnę bo aż 3 ds4 miały klopoty. Także nie ma co uogólniac. To że ty akurat nie miałeś problemu nie oznacza że nikt nie miał. Zawsze trafia się jakaś wadliwa sztuka i tyle. Na razie na forum odsetek ludzi z problemami do tych co kupili jest mały. Więcej tu gadania o jednej konsoli dymiącej niż o faktycznych problemach. 

 

 

A tak przy okazji radzę zarejestrować pada na stronie ms mi pokazuje gwarancję do połowy listopada 2021. Pięknie ms to zawsze ma rozpisane a i Xbox series x w końcu u mnie wygląda jak xsx a nie jak Xbox one na stronie ;) dodali grafikę

Odnośnik do komentarza

No ja napisalem tylko swoje doswiadczenia i po to zeby je porownac z doswiadczeniami innych na ten temat. Skoro mowicie ze nie ma powodow do niepokoju to ok. I bardziej mialem na mysli problemy z softem na ktore duzo ludzi sie skarży niz to ze mi konsola wybuchnie :reggie: No ale to chyba mozna jakimis patchami polatac tak? Wiadomo ze to nie sa jakies powazne rzeczy ale jednak mnie np troche irytowalo jak pare razy gralem w gearsy i mnie wyje,balo z gry bo cos tam sie konsoli ubzduralo nagle ze jednak nie mam gamepassa :/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...