Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co tym sugerować, dopiero jeśli takich zgłoszeń będzie wszędzie dużo albo wypłyną niepokojące statystyki to można zacząć się martwić.

To start sprzętu, więc jak coś się skaszani to zamiast dzwonić do supportu i oddawać konsole na serwis ludzie lecą po telefon i nagrywają bo będzie wiral. Podczas startu switcha albo ps4/xone też latało pełno filmików z wadliwym sprzętem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lokomotywa napisał:

jak dla mnie to MS go pozwie za to, a teraz będzie udawał głupa do samego końca

Robienie beki dmuchając dymkiem z fajki pod konsole to jedno a drugie puszczanie w świat info że konsola serio miała taki problem to grubsza akcja, od kilku miesięcy pełno różnych bzdur o XSX lata na twitterze które po chwili są orane że to fejki i tak to się kręci.

Wątpię żeby MS wytoczył pozew, zaraz by było że wielka korporacja kontra jakiś kretyn co chciał mieć swoje 2 minuty sławy czy inna ukryta opcja klaperska.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kudlaty88 napisał:

Ja właśnie jestem osrany ze strachu,xbox troszkę się nagrzał po dłuższej sesji graniowo instaującej i powietrze które z niego wylatywało bardzo dziwnie śmierdziało,niby jak nagrzana elektronika ale jakoś bardziej wyraziście że czuć to z metr od konsoli.

 

A w co grałeś? konsola ma czym oddychać?

jak masz jakiś przenośny termometr zobacz ile się nagrzała

Odnośnik do komentarza

Ogrywałem RDR2 i No man sky katowałem zeby zobaczyc o ile zwiększyli limit cześci  przy budowie bazy. Konsola nagrzała przedni panel mniej więcej na środku do 32* a powietrze wyrzucała w zbliżonej temp w pomieszczeniu mam 20* i było troszkę cieplejsze niż otoczenie. Tylko ten zapach mnie zaskoczył,mogłem jeszcze pograć i zobaczyć co sie stanie XD

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kudlaty88 napisał:

Ogrywałem RDR2 i No man sky katowałem zeby zobaczyc o ile zwiększyli limit cześci  przy budowie bazy. Konsola nagrzała przedni panel mniej więcej na środku do 32* a powietrze wyrzucała w zbliżonej temp w pomieszczeniu mam 20* i było troszkę cieplejsze niż otoczenie. Tylko ten zapach mnie zaskoczył,mogłem jeszcze pograć i zobaczyć co sie stanie XD

 

 

z tyłu raczej jest +20* do tego z przodu = czyli raczej ponad 50* przy kominie.

Jak z metra było czuć to troche niepokojące

Ty grałeś jeszcze w niewymagające gry ze wstecznej, przy nowych które bardziej hardware obciążają zobacz :icon_idea:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, 20inchDT napisał:

Myślę, że to trochę paranoja wywołana dzbanami z forum, skoro temperatura rzeczywiście taka niska. Pograj jutro/pojutrze w gierki żrące najwięcej prądu (gearsy 5/tactics) i zobacz co będzie dalej.

Pewnie paranoja,nowej elektroniki nie maiałem już chyba z 4 lata tak że mogłem sie odzwyczaić od  tego zapachu. Właśnie jutro planuje pociśnąć baze w NMS do maxa ile gra da rade wygenerować obiektow albo zassac tacticsy i sie zobaczy co i jak.

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, kudlaty88 napisał:

Pewnie paranoja,nowej elektroniki nie maiałem już chyba z 4 lata tak że mogłem sie odzwyczaić od  tego zapachu. Właśnie jutro planuje pociśnąć baze w NMS do maxa ile gra da rade wygenerować obiektow albo zassac tacticsy i sie zobaczy co i jak.

 

Jak ma paść, to lepiej teraz kiedy masz 14 dni na oddanie do sklepu.

Odnośnik do komentarza

No i będę pierwszy z wadliwą sztuką. Wczoraj trochę pograłem w Tetrisa i Rocket League bez żadnych problemów. Zostawiłem konsolę na noc w trybie instant on by pościągało się mnóstwo gierek. Rano próbuję odpalić konsolę padem i zero reakcji. Odpalam bezpośrednio przyciskiem na konsoli i pojawia się "intro" tak jakby była całkowicie wyłączona. Średnio się tym przejąłem i zostawiłem sprzęt by dociągnęło się wszystko. Po południu odpalam FH4 i po kilku minutach zielony ekran, zgrzyt dźwięku i konsola się wyłącza. Padem znowu nie idzie odpalić, więc włączam tak jak ostatnio. Chwila w dashboardzie i znowu się zesrało. Kolejna próba tym razem z Gearsami najnowszymi i po 5 minutach powtórka. Dałem odpocząć konsoli, zrobiłem factory reset i pogralem z pół godziny w Gears of War 3, potem na trochę włączyłem Kingdom Hearts 3 i wydawało się, że problem zniknął. Niestety po 5 minutach z nowym Ori w 6K/60fps XSX znowu się wyłączył. 

 

Sprzęt ma mnóstwo miejsca, wiatraki chodzą ale mało ciepła górą wylatuje. Sama konsola nie nagrzewa się bardziej niż X1X, ale ten wypluwał z siebie zdecydowanie więcej gorącego powietrza.

 

Tak czy inaczej konsola spakowana i jutro z rana idę ją wymienić. Ewentualnie zwrot kasy.

  • Smutny 11
Odnośnik do komentarza

póki co u mnie wystąpiły takie "usterki":

  • konsola kompletnie się zawiesiła w trakcie połowy pierwszego meczu w Gears 5 (120 fps tryb)
  • po zresetowaniu zapomina że ma płytę włożoną, muszę wyciągać płytę i wkładać (WD Legion)
  • quick resume kompletnie mi nie działa
  • w forzie horizon 4 ciągle woła o aktualizacje do dodatków, zaznaczam tak, pobiera się w sekunde i gra ładuje wieczność, muszę odrzucać propozycję ich pobrania (dziwne bo mam wszystko pobrane razem z aktualizacjami)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...