Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

nie wykluczam po obejrzeniu nagrania na poprzedniej stronie, możliwe, jedyna pozostała opcja jest taka, że może się zesrał, przestraszył kary finansowej i teraz struga głupa. w takim przypadku jedyne co mi do głowy przychodzi, to mocne rozgrzanie konsoli i celowe zasłonięcie czymś górnego wylotu w celu uszkodzenia konsoli już po całej internetowej aferze. naciągana teoria spiskowa, ale chyba jedyna możliwa, bo wszelkie grzebanie w konsoli by wykryli. no albo coś z elektryką w tej klicie.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiekp392 napisał:

no dobra, ale jakie jest prawdopodobieństwo, że przydarzyło się to DWÓM POLAKOM, a z RESZTY ŚWIATA o takim problemie nie słychać?

i dobrze, że to jakaś jednostkowa wada, a nie seryjna. Równie dobrze zamiast naszego rodaka mógłby być jakiś Niemiec czy Fancuz, jakie to ma znaczenie? Gdyby to załatwił nawet odzywając się do MS Polska nie było by tematu.

Odnośnik do komentarza

Ok jak by mi zaczęła dymić tak konsola. To po pierwsze bym wyłączył z prądu a nie szukał telefonu a po drugie pojechałbym do mm zwrócić i wymienić konsole. Dopiero kupiona konsola masz 14 dni na zwrot. A ten kolo pierwsze co kręci film i i na Twitterze taguje. Nadal jej nie zwrócił do sklepu. Fuck logic jakiś daun albo prowokacja 

Odnośnik do komentarza
Teraz, czarek250885 napisał:

i dobrze, że to jakaś jednostkowa wada, a nie seryjna. Równie dobrze zamiast naszego rodaka mógłby być jakiś Niemiec czy Fancuz, jakie to ma znaczenie? Gdyby to załatwił nawet odzywając się do MS Polska nie było by tematu.

ale to nawet nie chodzi o narodowość tylko o dwa przypadki na miliony konsol na całym świecie

3 minuty temu, blantman napisał:

Ok jak by mi zaczęła dymić tak konsola. To po pierwsze bym wyłączył z prądu a nie szukał telefonu

dokładnie, w tym miejscu jego tłumaczenie, że chciał mieć dowód do mnie nie przemawia, to nie jest naturalny odruch

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysiekp392 napisał:

ale to nawet nie chodzi o narodowość tylko o dwa przypadki na miliony konsol na całym świecie

dokładnie, w tym miejscu jego tłumaczenie, że chciał mieć dowód do mnie nie przemawia, to nie jest naturalny odruch

Może to mega przypadek, ale fakt pierwsze co robi człowiek w takim przypadku, czego nawet uczą na BHP to odłączenie urządzenia od prądu. W sumie większość pojawiających się problemów ze sprzętem tyczy sie softu, jakiś zawieszek czy wywalen do menu konsoli, a tu pierwszy przypadek mechaniczny. Jeśli nie odda konoli będzie to bardzo podejrzana sprawa.

Odnośnik do komentarza

Może to nie awaryjność konsoli, ale ma problemy z telewizorami Samsunga i LG - kiedy w konsoli w ustawieniach jest wybrana opcja odświeżania 120Hz  to telewizor wariuje. Gry (jak Ori) wywalają, że sprzęt jest nie jest kompatybilny ze 120 Hz, a po włączeniu tv (np telewizja, youtube) - obraz jest niewyraźny, smuży na różnych ustawieniach obrazu, traci sygnał itp. MS ponoć ma naprawić kompatybilność z tymi tv w aktualizacji. A tak najlepiej mieć ustawione 60 Hz

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shago napisał:

Moim zdaniem ta historia to nie fake i gościowi faktycznie trafiła się wadliwa konsola. Tak dymić potrafi np. wadliwy kondensator. Trochę szkoda, że taki hejt na gościa poleciał. Mam nadzieję, że historia będzie miała pozytywny finish.

Grubo przesadzasz z tym hejtem no chyba, że teraz hejt to poddanie w wątpliwość takich historii. Jaka ta młodzież teraz delikatna. 

Koleş normalnie z kraju będzie przez prześladowanie wyjeżdżał. 

Odnośnik do komentarza

Z twierdzeniem, że ten dymiący xbox jest fejkiem to bym się nie zapędzał, ponieważ jak dotąd fakty zaprzeczają temu i świadczą wręcz na niekorzyść Microsoftu. Argumentacja chłopaka jest logiczna i wiarygodna. Człowiek pod własnym imieniem i nazwiskiem wrzuca post, który przedstawia dymiący, flagowy produkt korporacyjnego giganta w momencie jego premiery. Oczywistym jest, że taki obraz może budzić niepewność i wpłynąć jakoś negatywnie na sprzedaż i odbiór sprzętu, ale to nie świadczy o tym, że nasz rodak zrobił to specjalnie z oczerniającymi intencjami. Sam powiedział, że nagrał to by mieć jakikolwiek dowód na całe zajście. Wielu jest zdania, że film jest nieprawdziwy, gdyż chłopak rzekomo pierwsze co zrobił, to złapał za telefon i nagrał zdarzenie. Wybaczcie, ale mało to osób co przy byle (pipi)e wyciągają telefon i nagrywają wszystko? Po drugie gość chciał mieć dowód, co jest racjonalne. Po trzecie dym może i wygląda spektakularnie, ale subiektywne odczucie nagrywającego mogło mu podpowiadać, że nie dzieje się jeszcze nic niebezpiecznego, więc tym bardziej nie widział przeszkód we włączeniu nagrywania. Idąc dalej, to należy zauważyć, że obronna argumentacja z epapierosem jest kompletnie niepoważna i o niczym nie świadczy, a wręcz jest niebezpieczna. To co teraz przykładowo komuś się jakiś sprzęt elektroniczny zapali i zgłosi usterkę producentowi, a w odpowiedzi dostanie filmik negujący, na którym ktoś podpala dany sprzęt, co wg. tych standardów rozumowania ma świadczyć o tym, że zgłaszający usterkę mógł sobie sam go podpalić? Genialny tok rozumowania.  Żałosne jest to, że Microsoft zajął już stanowisko w tej sprawie prosząc, by nie wdmuchiwać dymu z epapiersoa do konsoli. Nikt tej konsoli ze strony korporacji nie sprawdził. Ona czeka na odebranie, chłopak jest otwarty na weryfikację, która chyba przeprowadzana przez osoby obeznane w temacie pozwoli stwierdzić co było przyczyną. Tym bardziej wątpię w to, że Microsoft posypie głowę popiołem, bo już zajął defensywną postawę, która świadczy o pójściu w zaparte. Jeżeli się okaże, że nie ma w tym kłamstwa, to raczej klasa będzie wymagać tego, by stanąć w obronie człowieka niesłusznie oskarżanego o fałsz. Z kolei jeśli facet chciał narobić szumu dla własnych korzyści, na co nic nie wskazuje, to powinien ponieść tego konsekwencje. Ciekaw jestem czy Xbox rozwiąże tę sprawę z należytą uczciwością.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, blantman napisał:

Ok jak by mi zaczęła dymić tak konsola. To po pierwsze bym wyłączył z prądu a nie szukał telefonu a po drugie pojechałbym do mm zwrócić i wymienić konsole. Dopiero kupiona konsola masz 14 dni na zwrot. A ten kolo pierwsze co kręci film i i na Twitterze taguje. Nadal jej nie zwrócił do sklepu. Fuck logic jakiś daun albo prowokacja 

Myślę, że jak ktoś płaci ponad 2 tysiące za sprzęt, to oczekuje niezawodności, a nie popsutego, dymiącego bubla. Każdy normalny kręciłby Małysza w internecie. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lpcl napisał:

Grubo przesadzasz z tym hejtem no chyba, że teraz hejt to poddanie w wątpliwość takich historii. Jaka ta młodzież teraz delikatna. 

Koleş normalnie z kraju będzie przez prześladowanie wyjeżdżał. 

Mówi w filmie, że ludzie (różnej narodowości) wysyłali mu wiadomości z groźbami i życzyli mu, żeby MS zniszczył go za to. No nie wiem czy to jest racjonalne 'poddawanie w wątpliwość' czyjejś historii.

Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

Mówi w filmie, że ludzie (różnej narodowości) wysyłali mu wiadomości z groźbami i życzyli mu, żeby MS zniszczył go za to. No nie wiem czy to jest racjonalne 'poddawanie w wątpliwość' czyjejś historii.

po czym pokazuje swoją facjate na youtube, chociaż wystarczyło przesłanie odpowiedzi na pytania w formie tekstowej, mailem :dafuq:oczywiście nie twierdzę, że ktoś go odwiedzi i odj.ebie, ale i tak fuck logic

Odnośnik do komentarza

Też tak trochę dziwnie, że dwa dni temu twierdził, że kontaktuje się z MS w tej sprawie, a konsola już czeka spakowana, po czym mamy film, w którym konsola stoi sobie jak gdyby nigdy nic. Cała sprawa wydaje mi się mocno podejrzana, choć jeśli to faktycznie wadliwa sztuka to jestem ogromnie ciekaw, co tam w środku się stało i jakie elementy wygenerowały aż tyle dymu (kondensatory? Proszę was, przy takim obciążeniu prądowym wybuchły by po kilku sekundach).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...