Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam z wentylatorem. Ja zostawiam instant on i nawet jak mam 2 gry odpalone z opcją quick resume wiatrak się nie uruchamia. Chyba że jest coś jeszcze ściągane i instalowane. Więc spokojnie ms tu wszystko przemyślał. 

 

@Lokomotywa nie wszystkie gry wspierają quick resume. W niektórych jest to wyłączone chwilowo (te z patchem do xsx jak forza). MS pracuje nad łatką. To nie wina twojej konsoli. Sprawdź jakieś ze wstecznej bez patcha pod xsx albo np tetrsi effect. 

Czy Forze 4 ściągałeś z intalki z wcześniejszej konsoli czy wszystko ściągnąłeś na nowo? Ja tutaj bym zaproponował usunięcie i na nowo ściągnięcie forzy z dodatkami. Miałem coś podobnego kiedyś na xbox one i pc. Pomogła ponowna instalacja. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ins napisał:

 

Przed chwilą wymieniłem konsolę ale oprócz mnie była jeszcze jedna osoba z XSX, która miała dokładnie ten sam problem ...

Objawy, które opisałeś są bardzo podobne do tych, które miałem w przypadku uszkodzonej płyty głównej w PC. Też czasami działało, ale w randomowych momentach się wyłączał.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Emtebe napisał:

Ile czasu trwa gwarancja? Pamiętam, że X One można było gdzieś na stronie MS zarejestrować i gwara była chyba wtedy na dwa lata.

Teraz też można? Jak tak, to gdzie?

https://account.microsoft.com/devices/device?deviceId=xbox[F4000FCF105B05AB]

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Emtebe napisał:

Ile czasu trwa gwarancja? Pamiętam, że X One można było gdzieś na stronie MS zarejestrować i gwara była chyba wtedy na dwa lata.

Ktoś tam pisał, że wskoczyło mu do stycznia 2023.

 

Na stronie w "urządzenia" XSX pokazuje jako pierwszego One w wersji FAT :Coolface: Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, kislawa said:

Uwaga na redditach znaleźli rozwiazanie na niedziałające napędy. Wystarczy włożyć odwrotnie płytę. 

:ragus:

 

Ale w sumie jak konsola stoi pionowo, rzeczywiście nie musi być dla każdego oczywiste jak wsadzić płytę. Wystarczy pomyśleć, jak wyglądałoby to w pozycji poziomej, ale na pewno nie jest idiotproof.

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mustang napisał:

:ragus:

 

Ale w sumie jak konsola stoi pionowo, rzeczywiście nie musi być dla każdego oczywiste jak wsadzić płytę. Wystarczy pomyśleć, jak wyglądałoby to w pozycji poziomej, ale na pewno nie jest idiotproof.

 

 

 

No jasne, tez mialem 2 sekundy zwiechy przy tym, ale wciąż to zabawne :D 

Odnośnik do komentarza

Czy Wy tak macie ze wiatrak nawet po wyłączeniu konsoli cały czas się kręci?
Zostawiłem konsolę na InstantOn by pobierały się gry, a dziś patrzę że wiatrak ciągle działa, mimo tego ze gry się pobrały.

Dzwoniłem na infolinię i Pan powiedział mi ze tak ma być. No ale jak to przez 7 następnych lat ma mi konsola działać i wiatrak w nim?

Pomógł restart 10 sekund przytrzymanie przycisku power on.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Floyd napisał:

Czy Wy tak macie ze wiatrak nawet po wyłączeniu konsoli cały czas się kręci?
Zostawiłem konsolę na InstantOn by pobierały się gry, a dziś patrzę że wiatrak ciągle działa, mimo tego ze gry się pobrały.

Dzwoniłem na infolinię i Pan powiedział mi ze tak ma być. No ale jak to przez 7 następnych lat ma mi konsola działać i wiatrak w nim?

Pomógł restart 10 sekund przytrzymanie przycisku power on.

To wyłącz instant on i po wyłączeniu pewnie nie będzie się kręcił, ludzie, nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mustang napisał:

:ragus:

 

Ale w sumie jak konsola stoi pionowo, rzeczywiście nie musi być dla każdego oczywiste jak wsadzić płytę. Wystarczy pomyśleć, jak wyglądałoby to w pozycji poziomej, ale na pewno nie jest idiotproof.

 

 

Czy ja wiem. Dosyć ozywiste jest, że nie ma żadnego mechanizmu z tej cienkiej strony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...