Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Rash napisał:

Moja pierwsza sztuka też wydawała takie dźwięku i to na 3 metry. Druga jest dużo cichsza ale rownierz wydaje podobny dźwięk zwłaszcza w tytułach ps5... Myślę że jeśli dźwięk nie jest zbyt męczący z normalnej odległości a przy tym konsola nie zawiesza się to zostawiłbym ją w spokoju:good:

 

Ty miałeś ten problem z errorami tak? i to było główną przyczyną reklamacji?

10 godzin temu, michal5016 napisał:


Oddałem taka na gwarancje i wróciła ta sama konsola z tym samym problemem. Nic nie zrobione w tej kwestii. Szkoda zachodu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Do sklepu oddawałeś gdzie kupiłeś czy jakoś bezpośrednio przez Sony Polska? gdzie kupiłeś?

Ile czekaliście na powrót konsoli?

 

Dziś włączyłem demko nowego Residenta i tam strasznie brzęczy, że słychać to wyraznie z 2m, ogrywam teraz Ghosta tsushime i tam bardzo mało.

To jest związane z tym jak gra mocno obciąża konsole, a te nowe pisane tylko pod PS5 będą jeszcze bardziej.

Będę reklamował bo denerwuje mnie to

Odnośnik do komentarza

Tak z errorami. Ogólnie konsola na sam koniec przygody była bezużyteczna gdyż nie uruchamiala się żadna gra bez zwiechy. Co do drugiej sztuki to po ponad 30 h użytkowania zero zwiechy ale np co do poziomu głośności to sytuacja wygląda u mnie to tak samo jak u Ciebie. Dziwne tylko ze przez pierwszych pare dni była dużo cichsza.I tak jak piszesz tytuły z ps4  chodzą naprawdę cichutko natomiast przy takim resident demo jest malutki odrzutowiec. Mimo wszystko ja na razie nie biorę pod uwage kolejnego serwisu gwarancyjnego tym bardziej że podejrzewam że mogłoby skończyć sie jak u kolegi powyżej gdzie z tego co zrozumiałem odesłali mu genau tą samą sztukę... 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, S_600 napisał:

Dobra panowie, wczoraj wylądowało u mnie ps5 i "pierdzi"? Jestem po porannej rundce, wszyscy śpią, za oknem cisza, a konsola sobie pryka :bye:

Wiatrak?

Co znaczy to cale pierdzenie? :D chodzi cały czas głośno? Testowałeś przy grach z ps4,5? Dobrym testem jak dla mnie jest świeże demko resident. Mam wrażenie ze obciąża krowę wystarczająco żeby poczuć rzeczywistą głośność krówki. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że wbrew pozorom masę ludzi dostało właśnie takie sztuki i jeśli spojrzymy na to przez pryzmat poprzedniej generacji odrzutowców to można powiedzieć że nie ma tak źle. Kłóci się to natomiast z ohami i ahami w przedpremierowych recenzjach i z tąd między innymi ten ból. Mnie na przykład też irytuje to zwłaszcza w nocy kiedy żona chce spokojnie usnąć a z racji tego że krowa okupuje sypialnie to delikatnie ale jednak buczy... 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, S_600 napisał:

Cos jakby w wiatrku, cicho ale jednak.

Nagraj ten dźwięk podczas gry ps5  i wstaw filmik najlepiej na Youtube. Z samego opisu trudno coś wywnioskować.

 

U mnie słychać trochę cewki, ale najgorszy jest wiatrak- wydaje dźwięki o wysokiej amplitudzie. To chyba ten najgłośniejszy Nidec

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rano dostalem konsole wypakowałem i zostawilem do wieczora. Odpaliłem astro's playroom gram pare minut gra zaczyna klatkować i konsola zalicza friza. Przytrzymanie power nic nie daje wiec wyciagam kabel zasilający czekam chwile uruchamiam konsolke a ta wywala mi napis o nieprawidlowym odlaczeni i naprawia jakies pliki. Ogólnie pierwsze wrazenie negatywne. Konsola opasła wygladajaca jak oczyszczacz powietrza. Drugie podejscie to assassin's creed valhalla jak narazie działania dobrze, pierdów nie wydaje jak to piszecie... Oktestow ciag dalszy podziele sie na forum jak cos będzie szwankować. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Fanek napisał:

 

No pisałem troche wyżej - cewki

 

 

No ja oddawałem bezpośrednio do sonego. U mnie od początku walila errorami i twardymi zwiechami gdzie na końcu nie dało się już uruchomić żadnej gry.Sama konsola pojechała do Francji i z tamtad też po 3 tygodniach przyjechała nówka sztuka która jak już wspominałem po 30 godzinach gry ani razu nie zwiesiła się tfu tfu. Jest rownierz dużo cichsza od poprzedniczki przy czym głośność jej w przypadku gier z ps4 oceniam celująco tzn praktycznie nie słyszalna tak przy grach z ps5 wyje podobnie jak ostatnia wersja ps4 pro czyli idzie wytrzymać ale buczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Rash napisał:

przy grach z ps5 wyje podobnie jak ostatnia wersja ps4 pro czyli idzie wytrzymać ale buczy. 

Tzn. co dokładnie wyje? Wiatrak czy cewki? Wspomniałeś też, że po kilku dniach zrobiła się głośniejsza- sprecyzuj proszę czy wiatrak wchodzi na wyższe obroty czy cewki są głośniejsze?

 

Jak jest ułożona, pionowo czy poziomo? Próbowałeś ustawić inaczej(z pionu do poziomu lub odwrotnie)?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rash napisał:

tak przy grach z ps5 wyje podobnie jak ostatnia wersja ps4 pro czyli idzie wytrzymać ale buczy. 

Jeżeli jest tak głośna jak Pro to coś jest chyba nie tak. U siebie odpalałem co prawda z PS5 tylko Spider-Mana Remastered i Miles'a, ale i w trybie 4K/30 i dynamiczne 4K/60 + RT konsola jest tak samo cicha jak w grach z PS4. I bez znaczenia ile godzin siedziałem przed konsolą, czy 2 czy 10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...