Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, S_600 said:

U mnie przy obu tytułach z ps5 więc wątpie, że to wina gier. Konsola zapakowana, idzie do kogoś mniej nerwowego. 

 

Sprzedac konsole i poczekać na ulepszona wersje to najlepsza opcja. Oddawać konsole na gwarancji to głupota. Zaplaciles za konsole i co? masz oddać i pozbawić się sprzętu do grania i jeszcze nie mieć tej pewnosci ze to rozwiąże problem i w zamian albo naprawia albo oddadzą inna konsole nowa i jaki model, pozbawiony tych wad czy taki sam gdzie za jakiś czas pojawia się identyczne objawy.

Ja z zakupem spokojnie poczekam do Kwietnia 2022 i powinienem do tego czasu kupic bez problemu w sklepie, może nawet ulepszoną wersje.

Brak system selera i obecne problemy

  • z wiatrakiem,
  • cewkami,
  • brakiem gier,
  • zablokowanym/niekatywnym slocie na rozszerzenie pamięci.

To dla mnie wystarczające powody aby nie pchać się w tego szrota przez najbliższy rok.

  • Plusik 6
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No w sumie troche beka z tym launchem next genow bo 90% czasu zuzywam na odkrywanie wersji enhanced starych tytułów z PS4 (crossgenow jak Valhalla czy Morales z podbitą rozdzialka nie licze). A pewnie jeszcze wiecej do roboty miałbym z XSX i gamepassem, bo az 3 generacje do nadrobienia.

 

Nie narzekam, ale faktycznie niech już dadzą cos co dojebie ta nową świeżością. Ratchet i te zmieniajace się w locie światy wyglądają na mały przełom i nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

No w sumie troche beka z tym launchem next genow bo 90% czasu zuzywam na odkrywanie wersji enhanced starych tytułów z PS4 (crossgenow jak Valhalla czy Morales z podbitą rozdzialka nie licze). A pewnie jeszcze wiecej do roboty miałbym z XSX i gamepassem, bo az 3 generacje do nadrobienia.

 

Nie narzekam, ale faktycznie niech już dadzą cos co dojebie ta nową świeżością. Ratchet i te zmieniajace się w locie światy wyglądają na mały przełom i nie mogę się doczekać.

Może warto zapomnieć o klasycznych „przeskokach” i nowych generacjach, a traktować jako płynny upgrade sprzętu?

Gierki są już tak zaawansowane technologicznie (np taki RDR2 na XOX czy TLOU2), że ciężko zrobić wow. 

 

Quick resume w XSX czy błyskawiczne loadingi oraz RT w nowym Spiderku to jest znaczny powiew świeżości w gejmingu konsolowym.

 

No tech dema trexa 2 bym się nie spodziewał.

 

Ps Morales nie ma tylko podbitej rozdziałki, a ma 60ks i RT, więc jest to mega boost względem wersji na PS4

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki, podczas gry w ghosta w chwili kiedy napęd standardowo uruchomił się jak to zawsze raz na godzinę czy dwie coś zaczęło delikatnie chrobotać po czym wyskoczyła informacja że nie można odczytać danych z płyty. Gra zamknela się a plyta wysunęła się z automatu. Nic, przeczyściłem płytę po czym wrzuciłem w napęd powtórnie i póki co nic się nie dzieje. Miał ktoś już coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, u55r napisał:

 

Sprzedac konsole i poczekać na ulepszona wersje to najlepsza opcja. Oddawać konsole na gwarancji to głupota. Zaplaciles za konsole i co? masz oddać i pozbawić się sprzętu do grania i jeszcze nie mieć tej pewnosci ze to rozwiąże problem i w zamian albo naprawia albo oddadzą inna konsole nowa i jaki model, pozbawiony tych wad czy taki sam gdzie za jakiś czas pojawia się identyczne objawy.

Ja z zakupem spokojnie poczekam do Kwietnia 2022 i powinienem do tego czasu kupic bez problemu w sklepie, może nawet ulepszoną wersje.

Brak system selera i obecne problemy

  • z wiatrakiem,
  • cewkami,
  • brakiem gier,
  • zablokowanym/niekatywnym slocie na rozszerzenie pamięci.

To dla mnie wystarczające powody aby nie pchać się w tego szrota przez najbliższy rok.

A już tak nie pierdolta, bo właśnie jest Morales, jest Demon Souls, jest np. ulepszony Ghost of Thushima - dla mnie zdecydowanie jest w co grać, a wymienione problemy z tego co słyszę są sporadyczne. Jest zajebisty pad, jest Astro, to i tak więcej niż przy 90% zaszłych premier nowych sprzętów..

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, u55r napisał:

To dla mnie wystarczające powody aby nie pchać się w tego szrota przez najbliższy rok.

Skoro dla Ciebie PS5 jest szrotem, to co się zmieni za rok? przestanie być szrotem? Ja rozumie, że Ci co się im nie udało kupić konsoli są zawiedzeni, ale bez przesady pisać takie farmazony. Ja np. przesiadłem sie z Xboxa więc dla mnie PS5 to bajka. Poza tym jak ktoś chce poczuć nex gena to niech odpali NBA 2k21 na PS5. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Przemo napisał:

Skoro dla Ciebie PS5 jest szrotem, to co się zmieni za rok? przestanie być szrotem? Ja rozumie, że Ci co się im nie udało kupić konsoli są zawiedzeni, ale bez przesady pisać takie farmazony. Ja np. przesiadłem sie z Xboxa więc dla mnie PS5 to bajka. Poza tym jak ktoś chce poczuć nex gena to niech odpali NBA 2k21 na PS5. 

Ale koledze udało się kupić PS5na premierę, po czym pomalował szprejem na metaliczny niebieski ściągane panele i sprzedał konsolę za ok 4k. Co nie zmienia faktu, że jak zwykle CCCP pisze kocopoły.

Odnośnik do komentarza

Cześć:hi:Moja konsola jest słyszalna z kilku metrów, nawet dźwięk wentylatorów w komputerze nie jest w stanie zagłuszyć całkowicie tego pierdzenia. Niestety popełniłem ogromny błąd i wysłałem ją do serwisu Sony. Po ponad miesiącu pobytu konsoli w tymże serwisie, jedynie co zrobili to przywrócili ją do ustawień fabrycznych i odesłali mi ją pobrudzoną, co jest po prostu śmieszne. Jeśli ktoś ma podobny problem to nie radzę bawić się w naprawę, tylko sprzedać ten "cud techniki" albo zwrócić go do sklepu.  Szczególnie, że według doniesień ten dźwięk z czasem staje się głośniejszy i bardziej irytujący.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

U mnie po tygodniu intensywnego użytkowania drobne błędy: 

 

- przy przełączaniu użytkownika wyskakują dziwne błędy o pobieraniu danych z konta drugiego użytkownika; problemu nie ma gdy użytkownika zmienia się po wyłączeniu konsoli;

- przy korzystaniu z połączenia łan rozłącza się w różnych momentach  i odcina internet (?); przy wifi nie ma tego problemu;

- pobiera wersję gry na ps4 pomimo zainstalowanej wersji gry ps5 - taki sam problem jak był opisywany tu wcześniej;

Liczę że update/y systemu naprawia w przyszłości te niedogodności.

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to też mnie trochę śmieszy drama nt cewki.
Co prawda miałem ps5 tylko 2 tyg ale chodziła legancko, tego.
Nie przyszło mi do głowy przystawiać ucho do konsoli.
Jest cicho, jest dużo lepiej niż pro.
A pro też jakoś mnie nie irytuje a wyję często.
Może ja mało wybredny jestem i wystarczy ze działa jeść nie woła (chyba że płytę) xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ile tu nagle francuskich pieskow sie pojawilo. Chlopaki chyba omineli poprzednia generacje odrzutowcow ze teraz im cewki przeszkadzaja. Slyszalem to brzeczenie w allstars, slysze je w nba ale w obu przypadkach musze zrobic pauze albo sciszyc telewizor bo to jest ledwo slyszalne. Nie wiem czy to cewki czy siedzi tam maly japonczyk bo sie nie znam, jakbym sie znal to otworzylbym punkt napraw rtv. 
 

Opcje sa dwie. Albo faktycznie uniemozliwia wam to rozgrywke i pechowo trafiliscie na wadliwa sztuke co przy takiej masowej produkcji jest niestety norma i zawsze jakis % to syf albo jestescie takimi upierdliwcami ktorzy musza w nocy baterie z zegarkow wyciagac bo przeskakujaca wskazowka nie daje im zasnac.
 

Dla mnie do poprawy jest chyba tylko naped ktory napierdala niemilosiernie podczas instalacji z plyty i co jakis czas rozkreca sie w trakcie gry.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Instrukcja step by step prawilnego gejmingu ad 9 generacja

 

Odpal konsole 

odpal grę

zrób pauzę 

wyłącz audio/zdejmij słuchawki 

podejdź do konsoli na 30 cm (ewentualnie przyłóż głowę do konsoli)

nasłuchuj pyrkotania

jak usłyszysz to jebnij post w internecie  


W razie jakby nie było nic słychać ZMIEŃ GRĘ

 

Jest jeszcze druga wersja dla lamusów i nieświadomych graczy

Usiądź wygodnie, odpal konsole, grę i audio/słuchawki, graj i nawet nie będziesz wiedział, że coś pyrkota. Bleee słabizna.


ooo nowa strona, czyli bardzo trafiłem 

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...