Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, aset napisał:

Wczoraj naładowałem dwa pady do pełna. Dziś je włączam i na każdym cała rozładowana bateria. Już parę razy mi się tak zdarzało. W czym może być problem?

 

Konsola kupiona na premiere i miałem póki co 2 razy taką sytuacje, nie mam pojęcia ocb, jakiś bug.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się kupić ps5 2 tygodnie temu i zauważyłem że jak włączę obojętnie jaką grę to ciut głośniej słychać wiatrak,   ale chodzi mi o co innego, otóż obudowa jakby wpadała wtedy w rezonans,  jak dojdę i nacisne delikatnie obudowę te panele  to rezonans ustępuje,  zmiana pozycji nie pomaga. Czy też tak macie? Jakby te panele były słabo sparowane?

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza

Witam posiadam Playstation 5 zakupione przez internet w Neonet w premiere

Niestety od wczoraj cos nie tak ze zlaczem hdmi w konsoli brak obrazu dziala tylko wtedy gdy bardzo mocno docisne do srodka i musze tak mocno docisniete trzymac czasami jest taki snieg. zakupilem nowy przewod nie pomoglo. od zewnacz nie widac sladow uzytkowania w srodku zlacze nie lata

Pytanie moje brzmi gdzie wyslac na gwarancje przez sony (poprosilbym linka) czy przez neonet gwarancja albo rękojmia. ewentualnie moze czyms tam do srodka psiknac ?

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, RadkoR napisał:

To normalne. Tak samo jak w komputerze, gdy pracuje więcej rdzeni z wyższym taktowaniem.

to to wiem ale czy w czasie grania to ze ps5 wpada jakby w rezonans, a jak nacisne delikatnie te panele to jest cicho, czy to normalne? zmiana pozycji poziomo czy pionowo nie pomaga, słychac to tylko jak gram, nie jest to bardzo głosne, ale słychać szczegolnie jak siedze 1 m od tv 

 

jakby to wina tych paneli wpadają w rezonans przy obciążeniu, ma ktoś podobnie?

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza

U mnie pyrka ale jakbym nie przeczytał o tym na forum to pewnie nie zwróciłbym na to uwagi ze względu  że inne urządzenia jak subwofer czy projektor też wydają podobne dźwięki. Jak myslicie jak te dzwieki z czasem staną sie głośniejsze bedzie mozna wymienić wiatrak bez utraty gwarancji? 

Odnośnik do komentarza

Ja siedze tez bliziutko konsoli bo mam ją na biurku i no bez przesady, że jej nie słychać. Coś tam słychać, troche napęd troche wiatrak. Jak jest zupełna cisza na chacie w nocy to słychać cewki. Aleee to wszystko to pikuś w porównaniu do odkurzacza ps4, także jest sponio. A że gram w słuchawkach to juz w ogole nie robi ;)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Symeon_88 napisał:

Ja siedze tez bliziutko konsoli bo mam ją na biurku i no bez przesady, że jej nie słychać. Coś tam słychać, troche napęd troche wiatrak. Jak jest zupełna cisza na chacie w nocy to słychać cewki. Aleee to wszystko to pikuś w porównaniu do odkurzacza ps4, także jest sponio. A że gram w słuchawkach to juz w ogole nie robi ;)

Hah. Ile razy można o tym samym. Naprawde never ending story. W przypadku Twoim czy też innych szczęśliwców którzy załapali się na naprawdę cichutkie myszki nie pozostaje nic innego jak podwójnie się cieszyć.Dla mnie np można zaczynać biadolic na słynne cewunie w sytuacji gdzie siedzisz dobre dwa i pół metra od konsoli przy dźwięku nastawionym na 12 w skali do 100 by LG i slyszysz jak ta krowa się drze.Ja np mam właśnie tak co i tak mimo wszystko nie przeszkadza mi w dobrej zabawie. Może to zwykle zboczenie po pierwszej sztuce która okazała sie nie dość że zwyczajnie  jeszcze głośniejsza to w dodatku uszkodzona...a może przyzwyczajenia z młodych lat gdzie byle jaki blaszak wył pod nogami ino wicher.A i rzeczywiście dziwna sprawa z tymi Waszymi napędami bo mój rownierz co pół godziny bite rozpedza się na moment jak maly odrzutowiec :headbanger:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...