Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Przemo napisał:

to włącz gre i po pół godzinie przyłóż rękę z tyłu w dolnej części.

Jakby konsola nie odprowadzała ciepła to oznaczałoby że jest coś nie tak z układem chłodzenia. Jak gram na XSX to tak samo ciepłe powietrze wylatuje jego kominem.

Tak, układ chłodzenia jest wydajny i ciepłe powietrze jest odprowadzane tak jak być powinno, nie hałasując przy tym jak PS4.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że konsola musi odprowadzać ciepło i PS5 doskonale to robi. Jednak nie rozumie jak można przez kilkanaście stron tematu wałkować cewki i głośność. 

Przecież ta konsola chodzi wręcz bezgłośnie w porównaniu do PS4 pro. 

Takie rzeczy w ogóle nie powinny widnieć w temacie o awaryjności. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.02.2021 o 15:04, Przemo napisał:

Wiadomo, że konsola musi odprowadzać ciepło i PS5 doskonale to robi. Jednak nie rozumie jak można przez kilkanaście stron tematu wałkować cewki i głośność. 

Przecież ta konsola chodzi wręcz bezgłośnie w porównaniu do PS4 pro. 

Takie rzeczy w ogóle nie powinny widnieć w temacie o awaryjności. 

Zapraszam do tematu awaryjnosci Xboxa obecnie gadamy o tym czy titanfall 2 jest lepszy od titanfall 1. Chyba dobrze że tematy o awaryjnosci są pełne takich tematów a nie zepsutych konsol.

 

A co do głośności konsoli to dla mnie jest jeden wyznacznik czy pc lub konsola są za głośne. Gram na ustawieniach dźwięku średnich bo nie lubię za głośno. Jeżeli sprzęt do grania zagłusza dialogi to znaczy że jest za głośno. Wszystko inne to normalna praca sprzętu. Pierwszy x360 (ten czytnik płyt!) , PS4 fat i PS3 slim były dla mnie za głośne a reszta konsol które posiadałem była spoko. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Square napisał:

Co to są średnie ustawienia dźwięku?

Na moim soundbarze 15-16 xD jest tak głośno że osoba siedząca w pokoju obok słyszy odgłosy ale nie będzie słyszeć dialogów wyraźnie. Chodzi o komfort innych osób w domu. Miałem na studiach sąsiada w kawalerce nade mną co lubił ostre pierdolnięcie. I nawet piętro niżej słyszałem dialogi z filmu który oglądał. Kumam że są tu single mieszkający sami ale każdy kto mieszka z kimś wie że nie ustawia się wtedy głośników na maksa. A jak już chcesz mieć ekstra odgłosy i słyszeć każdy szmer w tle gry to zakładasz słuchawki. Inna sprawa że przy PS4 fat nawet słuchawki nie pomagały :sapek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak tak poczytam ten temat, to powiem tak - w pudełku leży jeszcze zamknięta PS5, a ja rozglądam się za PS4 7216b...

 

Pytanie, czy rzeczywiście awaryjność jest tak duża, bo może jednak warto PS5 komuś odsprzedać, a wziąć prosiaka w najnowszej, dopracowanej rewizji. Podobno są bezgłośne.

 

Edytowane przez martinez07
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, martinez07 napisał:

Jak tak poczytam ten temat, to powiem tak - w pudełku leży jeszcze zamknięta PS5, a ja rozglądam się za PS4 7216b...

 

Pytanie, czy rzeczywiście awaryjność jest tak duża, bo może jednak warto PS5 komuś odsprzedać, a wziąć prosiaka w najnowszej, dopracowanej rewizji. Podobno są bezgłośne.

 

Pytasz poważnie? Nawet się nie wahaj i podłączaj PS5 a nie kupuj prosiaka. Większość komentarzy tutaj o legendarnych cewkach to chyba pisane są z powodu przewrażliwienia na zupełny brak hałasu generowany przez tą konsolę. I dodatkowo wsteczna kompatybilność robi swoje. No chyba, że koniecznie chcesz zarobić parę stówek.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

No chyba, że koniecznie chcesz zarobić parę stówek.

 

Bardziej mi zależy, żeby nie wyskakiwały mi jakieś błędy, nie trzaskały cewki, itp ;)

Playstation ma być wyłącznie do exów, jestem fanem TLOU, Uncharted, GoW, chciałbym to jeszcze raz ograć, a dzisiaj kupuje GoT. Miałem slima i tv 1080, ale po zakupie 4k fajnie byłoby nabyć maszynę do 4k.

Na codzień jest xseriesx i tam mam największą bazę, dlatego PS tylko do exów. 

Ale zniechęciły mnie do tego te wszystkie informacje o "chorobie wieku dziecięcego", stąd myśl o najnowszym prosiaku i przeczekanie na nim z 2 lata na bardziej dopracowaną rewizję PS5. 

Głupi pomysł? 

 

Odnośnik do komentarza

Osobiście żadnych problemów z konsolą nie mam - jak przystawię ucho do konsoli to słyszę BARDZO delikatny szum przy włączonej grze PS5. A gram stosunkowo sporo. DUŻO głośniejszy to mam zegar na ścianie. Inwestycja w prosiaka mając PS5 w domu jest nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, martinez07 napisał:

Jak tak poczytam ten temat, to powiem tak - w pudełku leży jeszcze zamknięta PS5, a ja rozglądam się za PS4 7216b...

 

Pytanie, czy rzeczywiście awaryjność jest tak duża, bo może jednak warto PS5 komuś odsprzedać, a wziąć prosiaka w najnowszej, dopracowanej rewizji. Podobno są bezgłośne.

 

 

Jedyne logiczną rzecza jaką możesz zrobić to odsprzedać PS5 żeby zakupić PS5 Pro, które mam najdzieje pojawi się w przeciągu dwóch lat. 

PS5 odtwarza wszystko z PS4. A kultura pracy? Prosiak ryczy jak stara rura, chyba, że mu paste i termopady wymienisz na nowe, nawet te nowe wersje. Najgorsza konsola jaka istnieje pod względem wizualnym oraz hardware'u.

Edytowane przez oFi
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, martinez07 napisał:

Jak tak poczytam ten temat, to powiem tak - w pudełku leży jeszcze zamknięta PS5, a ja rozglądam się za PS4 7216b...

Możemy się wymienić, PS4 Slim za PS5, co ty na to? Moja slimka jest cichutka, niezauważalna, tak jak szare komórki Ofiego.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, chciałem podzielić się moją obserwacją. Mianowicie jeszcze na początku stycznia występował u mnie błąd CE-108255-1, kilka razy przy grze Gigantozaur (z płyty). W końcu grę usunąłem i ponownie zainstalowałem oraz zrobiłem odbudowę bazy danych. Od tego czasu błąd się już nie pojawił, ale za to nie wpadają już żadne trofea, które powinny. I to tylko przy tej grze. Miał ktoś też taki przypadek?

1 minutę temu, Paolo1986 napisał:

 

 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...