Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny pad od Sony który mi trzeszczał to był pad od PS3. Po około 3 latach użytkowania. 

Jakie niektórzy tutaj poerdolą kocopoły to głowa mała. 

Tak, zawsze będzie jakaś partia sprzętu, która będzie z jakiegoś powodu upośledzona. Tak, to jest loteria. Z większym prawdopodobieństwem, że będzie ok ale wciąż loteria. Czy to jest ok? Oczywiści, że nie. Po to masz rok gwarancji, 2 lata rękojmi i jak chcesz to za 250zł przedłużysz sobie gwarancję do 5 lat żeby nie płakać na forum, że kupiłeś sprzęt z elementów z odzysku i zostałeś z nim sam. 

Odnośnik do komentarza

 

7 minut temu, MYSZa7 napisał:

Pewnie dlatego, że serwis mają słaby, a przy okazji ludziom łatwiej będzie kupić nową konsolę niż bawić się w naprawy na własną rękę. Czysty profit dla Japończyków.

Ale wyssane z palca nie mające nic z rzeczywistością pierdzielenie. :lapka:

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Polecam przejrzeć tematy z PS4 i sprawdzić ile osób oddawało ją do serwisu, a ile osób naprawiało ją na własną rekę albo kupowało nową.

Odnoszę się do Twojej debilnej odpowiedzi na zapytanie o rok gwarancji. Xbox też ma rok gwarancji i chyba rok rękojmi. Albo tylko rękojmie zgodnie z zapisani na ich supporcie

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/gwarancje-rozszerzone-plany-serwisu-i-postanowienia-na-temat-korzystania-z-urządzeń-eedf7a23-84a7-1a47-480b-0e10503eedf5#bkmk_completefordeviceterms-pl

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Odnoszę się do Twojej debilnej odpowiedzi na zapytanie o rok gwarancji. Xbox też ma rok gwarancji i chyba rok rękojmi. Albo tylko rękojmie zgodnie z zapisani na ich supporcie

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/gwarancje-rozszerzone-plany-serwisu-i-postanowienia-na-temat-korzystania-z-urządzeń-eedf7a23-84a7-1a47-480b-0e10503eedf5#bkmk_completefordeviceterms-pl

Na Xboxa Series X mam gwarancję do końca 2022 roku :) To samo było w przypadku One czy One X.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LiŚciu napisał:

Co innego mówi informacja z linka z oficjalnego strony MS. Nie wiem ile masz. Powtarzam że odniosłem się do Twojej odpowiedzi. :lapka:

Ja tak interpretuje ten rok gwarancji dawany przez Sony Po co się bawić w przedłużone gwarancję skoro i tak ludzie kupią kolejną konsolę jak to było w przypadku PS4?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ma_niek napisał:

Jaki ten temat jest smutny. Sony to niech lepiej zmieni tych swoich inżynierów bo znowu lipę odpierdalaja. Dobrze że tego szmelca na premierę nie brałem. 

To graj na iksie i tyle. Narzekasz w temacie awaryjnosci ps5 czy Xbox, jaką to jest ch konsola, a nawet nie masz.

Moja konsola działa bez problemowo. Amen.

Odnośnik do komentarza

No beka, dałem to samo w temacie obok xD Sprzedaje bo się grzeje i zawiesza :dynia: Nie wiem, może lepiej oddać na gwarancję?

 

Ja jestem z mojego modelu kontent. Od 19.11 dziala idealnie, cicho, wiatrak wieje prosto w sciane, ktora jest chlodna cały czas po graniu. Zero zwiech, artefaktów.

 

No ale Bugsnax czy Maneater raczej nie wyciskają wyżyn z next gena :rayos:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja już ponad tydzień czasu walczę z Sony i nie chcą zabrać konsoli, cały czas twierdzą, że jest sprawna. Od samego telefonu dokładnie wytłumaczyłem co i jak. Później w e-mailu to samo, a oni mi odpisują, żebym spróbował zresetować konsole i odbudować bazę danych.

 

Napisalem im kulturalnego emaila i jak na razie brak odzewu :) Trzeba było od razu oddać na rękojmię i się nie męczyć z nimi. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Terrarysta napisał:

Witam wszystkich. 

Mam pytanko. Jak myślicie, czy warto oddawać konsole na gwarancję z taką "usterką"?

https://youtu.be/MnUhWfbYo30

Moja pierwsza sztuka też wydawała takie dźwięku i to na 3 metry. Druga jest dużo cichsza ale rownierz wydaje podobny dźwięk zwłaszcza w tytułach ps5... Myślę że jeśli dźwięk nie jest zbyt męczący z normalnej odległości a przy tym konsola nie zawiesza się to zostawiłbym ją w spokoju:good:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi... 

Niestety ustawienie pionowo nic nie daje... Dźwięk pojawia się dopiero po włączeniu gry. Gdy wyjdę z gry do menu głównego i ją wyłączę to dźwięk ustaje i słychać tylko wentylator. 

Nie jest to jakoś męczące, bo kolumny zagłuszają ten dźwięk, ale zastanawiam się, czy ten dźwięk nie stanie się z czasem głośniejszy. 

Co do napędu to fakt jest głośny, ale nawet po wyciągnięciu płyty i włączeniu gry cyfrowej ten dźwięk się pojawia... 

EDIT: dodam, że z samą konsolą nie mam żadnych problemów. Od premiery wszystko ładnie działa. 

Edytowane przez Terrarysta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...