Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podpowiedzcie świeżakowi jak to ogarnąć. Lepiej postawić ps5 poziomo w szafce rtv? Ma wtedy ze 20 cm od lewej wolnej przestrzeni i 10 cm z tyłu, ale w szafce z tyłu jest tylko otwór na kable więc może się grzać. Czy lepiej na stoliku za telewizorem pionowo. Wtedy ma luzu i miejsca na świeże powietrze z każdej strony. I czy warto wydać 30 pln na etui chroniące przed kurzem. Ps będzie używany może raz w tygodniu więc takie etui chyba się przyda żeby niepotrzebnie kurz się nie zbierał w konsoli. Jak myślicie? Proszę o porady. 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, kamil88pl said:

Panowie podpowiedzcie świeżakowi jak to ogarnąć. Lepiej postawić ps5 poziomo w szafce rtv? Ma wtedy ze 20 cm od lewej wolnej przestrzeni i 10 cm z tyłu, ale w szafce z tyłu jest tylko otwór na kable więc może się grzać. Czy lepiej na stoliku za telewizorem pionowo. Wtedy ma luzu i miejsca na świeże powietrze z każdej strony. I czy warto wydać 30 pln na etui chroniące przed kurzem. Ps będzie używany może raz w tygodniu więc takie etui chyba się przyda żeby niepotrzebnie kurz się nie zbierał w konsoli. Jak myślicie? Proszę o porady. 

 

Za mała szafka, będzie się dusić. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Czoperrr napisał:

 

Za mała szafka, będzie się dusić. 

Kumam. A mogę go postawić pionowo na szafce za telewizorem? Wtedy będzie miał przestrzeń z kazdej strony. Tak może stać? I warto chyba te etui kupić od razu, szkoda żeby się niepotrzebnie kurzył jak będzoe nieużywany, a to koszt 30 pln. 

 

Chyba że są uchwyty na ścianę , ale to trzeba wiercić dziury w ścianie a za tv jak go postawię w pionie to będzie miał luz z każdej strony

Odnośnik do komentarza
Teraz, kamil88pl napisał:

Kumam. A mogę go postawić pionowo na szafce za telewizorem? Wtedy będzie miał przestrzeń z kazdej strony. Tak może stać? I warto chyba te etui kupić od razu, szkoda żeby się niepotrzebnie kurzył jak będzoe nieużywany, a to koszt 30 pln. 

 

 

Trzeba postawić tak, żeby konsola miała cyrkulację powietrza zapewnioną jak najlepszą, więc za tv brzmi okej, o ile się jakoś mocno ten tv nie grzeje. :) Co do kurzu, to moja już jakies 3 lata stoi na podłodze bez szczególnego dbania o ten kurz i nic jej nie jest, działa tak samo jak na początku. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

Trzeba postawić tak, żeby konsola miała cyrkulację powietrza zapewnioną jak najlepszą, więc za tv brzmi okej, o ile się jakoś mocno ten tv nie grzeje. :) Co do kurzu, to moja już jakies 3 lata stoi na podłodze bez szczególnego dbania o ten kurz i nic jej nie jest, działa tak samo jak na początku. 

No to za tv będzie chyba ok. Tv nowy tcl65c745 65 cali więc narazie się nie grzeje. A z czasem się pomyśli o wieszaku na ścianę. A macie jakąs dobra stację ładująca pady? Stacja musi stać koło konsoli czy wtedy tą stację mogę wstawić w stolik rtv a konsolę za tv? 

Odnośnik do komentarza

U mnie PS5 leży poziomo na dolnej półce po TV jak na załączonym obrazku i choć sama konsola chodzi cichutko to temperatura z tyłu jest ciepła. 

20231124-173022.jpg

 

Xbox stoi za telewizorem i też cichy, ale temperatura z wylotu odczuwalnie niższa. 

20231124-173035.jpg

 

Nie wiem też, ile od siebie daje sam TV, bo też w czasie pracy się grzeje. 

 

Wniosek - ja bym stawiał konsole na otwartej przestrzeni. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór;) ,mam takie pytaneczko: Posiadam Ps5 i telewizor Bravie XH90 i mam taki dziwny bug? .Problem polega ze, miałem włączony na PS5 W ustawieniach-->HDMI-->One Touch Play). Bo aktualnie to, wyłączyłem ze podczas włączania PS5 telewizor się wybudzał sam.I chodzi mi o to.Ze jak wyłączałem Telewizor i Konsole to  PS5 potrafi się Sama włączyć bez telewizora.I pojawiało się to raz na czas.Próbowałem wszystkiego tu i tu, Fabryczne Nowy HDMI ale nic to nie dało na Infolinii nic nie pomogli.Wyczytałem gdzieś ze niektórzy mają to Wył) bo to samo niby jest a jak u was to wygląda? Pzdr

Edytowane przez DeVils
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, pandi said:

Kupiłem ps5 około 2 tygodnie temu i jak włożę płytę jakakolwiek  gra której nie mam zainstalowanej na dysku to konsola zaczyna chodzić strasznie głośno i nie mam pojęcia czy to tak powinno być czy nie ale hałas nie jest zbyt przyjemny bo 50 db to napewno przekracza 

To nie konsola głośno chodzi tylko napęd i to raczej normalne 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ziomek mam identyczny błąd,mówię pewnie znowu mam cegłę zamiast konsoli.

Bo w podobny sposób moja PS4 zdechła.

Zmieniłem neta, wyczyściłem konsolę,został mi tylko reset fabryczny.

Edit

Mogę pobrac tylko gry z PS4 w sklepie,gry z ps5 ciągle dostają błędy.

 

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Mam to samo, kupiłem „Żusą” i ni uja się nie chce ściągać


Edit:
Puściłem coś do ściągania z PS4, a potem odrazu zakupione przed chwilą Jusant i poszło, nie wiem czy już naprawili czy to po takim myku zaskoczyło ściąganie gry na PS5.

Edit2:
Musiał być jakiś fart, Jusant się ściągnął jakimś cudem, ale sprawdziłem teraz inną grę na PS5 i się nie ściąga (błąd: CE107982-7)

Odnośnik do komentarza

Pytanie małe do użytkowników, mam ps5 z zestawu z mw2 kupiona rok temu i nie wiem czy tak było od początku ale chyba tak, konsola gdy się rozgrzewa to strzelają plastiki co jakiś czas. U znajomego czegoś takiego nie ma. Konsola przez ten rok więcej zbierała kurz niż była używana bo brak czasu i nie pamiętam czy tak było od początku czy coś tam się zadziało podczas jej przenoszenia typu jakieś uderzenie czy coś, kompletnie nie pamiętam. Ktoś też na to zwrócił uwagę u siebie albo miał tak a problem zniknął po wymianie konsoli na inną/serwisie?

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, w_s said:

Pytanie małe do użytkowników, mam ps5 z zestawu z mw2 kupiona rok temu i nie wiem czy tak było od początku ale chyba tak, konsola gdy się rozgrzewa to strzelają plastiki co jakiś czas. U znajomego czegoś takiego nie ma. Konsola przez ten rok więcej zbierała kurz niż była używana bo brak czasu i nie pamiętam czy tak było od początku czy coś tam się zadziało podczas jej przenoszenia typu jakieś uderzenie czy coś, kompletnie nie pamiętam. Ktoś też na to zwrócił uwagę u siebie albo miał tak a problem zniknął po wymianie konsoli na inną/serwisie?

To normalne na PlayStation, jak będziesz więcej używana zamiast zbierać kurz to po jakimś czasie powinien problem ustać/zmniejszyć się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...