Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Psx musiałem dawać do góry nogami, dwojga działa do tej pory, choć musi stać pionowo żeby płytkę wczytalo, tak się przyzwyczaiła do tej pozycji, trójka (chlebak) ylod, slim bez problemów,  czwórka i pro też bez problemów, nawet z głośnym wiatrakiem, piątka buja.

Także u mnie czy "dalej" tym lepiej ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza

Zaktualizowalem na nowo FW wczoraj,uprzednio zagrywając wsio do chmury. Tzn zainstalowałem z tego menu „serwisowego” pobierając je z neta w tym właśnie menu i co? I gowno obesrane znowu się wyłączyło po ok 1.5 h od włączenia. Szajs fhui te ps5. Za jakiś czas będę próbował reklamować bo tak się żyć nie da. 
 

E: chyba ich pojebauo :yao:

 

IMG_1635.jpeg

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Kurza twarz! Zdecydowanie zgłaszaj do sprzedawcy w ramach rękojmi. Moja konsola w grudniu skończy 2 lata, więc jeśli miałaby się popsuć, to najlepiej do grudnia... :D od kiedy w necie zaczęły krążyć informacje o tym, że pionowa pozycja może szkodzić chłodzeniu procesora, zacząłem się lekko martwić. Na razie reklamowałem tylko pada, bo oczywiście analog odpłynął. 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Tak zrobię,do końca tygodnia sobie jeszcze program na tyle na ile i podjade do media im ja dać. Pada tez reklamowałem jakiś czas temu i nówkę dostałem która do teraz nie używana leży w „bąbelkach” :czezky:,na codzień używam drugiego czarnego który nabyłem z konsola. Dzwoniłem tez do wielkiego elektronika i mówi jak jak pan @Square :drakeyeah:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ölschmitz napisał:

Mordeczki, pad mi sie zepsul. Galka sie lekko rusza i mi typ w grze co chwile robi zjazd w lewo. Znacie jakis dobry serwis gdzie mozna pada wyslac?

Polecam https://bettergaming.pl/, sam u nich pada robiłem i śmiga do tej pory. Chyba im się wywalił certyfikat https więc pokazuje niebezpieczną stronę.

 

Tu masz z googla kontakt w razie czego.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Konsola ostatnio przestała się wyłączać sama od siebie,za to dual sense czarny(dodatkowy) zaczął driftowac :potter:. Najpierw używałem białego dołączanego do konsoli,czarny leżał w pudełku,po roku bialy zaczął driftowac,wysłałem do Sony na gwarancje,w ten czas odpakowałem czarnego i go używałem. Na gwarancji wymienili mi białego pada na nówkę,wiec ciagle używałem czarnego,a bialy leżał w „bąbelkach”. 
Szkoda mi cholera plusa premium wziętego miesiąc temu czy dwa na rok,gdyby nie ten fakt chyba pożegnał bym sie z Sony i poszedł do któregoś z dwóch konkurentów. Mam jeszcze półtora miesiąca rekojmi na sprzęt,wiec na dniach zawiozę im go do Media Marktu i niech biorą go w cholerę najlepiej. Dawno tak lichego jakościowo sprzętu nie doświadczałem. Gdzie przerobiony Xbox 360 to była padlina psująca sie,a pady to był śmiech na sali,to w tej generacji Sony podbiło poprzeczkę i do tamtego xboxa sie nie umywa. 

Odnośnik do komentarza

Jak mobli zrobic tak slabe analogi, mi rowniez zaczely driftowac. Gdzie najlepiej wyslac do naprawy? ktos naprawial. Co wiecej w padach do x series x dzieje sie to samo... to jest karygodne. Pady do x360 i ps4 byly niezniszczalne

 

EDIT:  ok widze u gory, w tym bettergaming w lodzi ile biora za to?

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2023 o 14:45, Szajka napisał:

Dawno tak lichego jakościowo sprzętu nie doświadczałem. Gdzie przerobiony Xbox 360 to była padlina psująca sie,a pady to był śmiech na sali,to w tej generacji Sony podbiło poprzeczkę i do tamtego xboxa sie nie umywa. 


Już bez przesady - ja mam moją prawie 2 lata i nie narzekam, za to XSX przyszedł do mnie wadliwy już w dniu premiery, ale to nie znaczy, że mam narzekać i zrzędzić, jakie te XBOXy są chujowe - po prostu uroki elektroniki, zawsze komuś trafi się wadliwa sztuka.
 

4 godziny temu, raulos napisał:

Jak mobli zrobic tak slabe analogi, mi rowniez zaczely driftowac. Gdzie najlepiej wyslac do naprawy? ktos naprawial. Co wiecej w padach do x series x dzieje sie to samo... to jest karygodne. Pady do x360 i ps4 byly niezniszczalne


Że co proszę? Tzn tak, driftowanie analogów to tragedia, zarówno u Sony, jak i MS (choć moje obydwa xboxowe wciąż dobrze się mają, ale to dlatego, że na klocku gram zdecydowanie mniej), ale nie zakrzywiajmy rzeczywistości - pady od PS4 to była porażka, miałem chyba z 5, wymieniałem głównie z powodu chujowej baterii, ale dwa poszły też z powodu driftowania, z czego jeden praktycznie od razu po wyjęciu nówki z pudełka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...