Skocz do zawartości

PSX Extreme 280


Rekomendowane odpowiedzi

Kalendarz gracza? Uwielbiam i wieszam co roku. Raz nawet w pracy powiesiłem i koledzy chwalili że ładne grafiki są. A że premiery nieaktualne albo głupoty wypisane jak w kalendarzu Pixelu że Resident Evil kończy 10 lat w 2021? :) No cóż, nobody's perfect :)

 

@PerezO której wiedzie zapowiedź nr. 281?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, OsciBosci napisał:

Pytanie do redakcji - czy przy grach jak nowy COD lub AC w ramce pods. jest na zielono wersja PS4 i XBO, a niżej napisane Także PS5 i XBX to oznacza że recenzja oparta jest na starych konsolach, czy generalnie dotyczy wszystkich czterech konsol?

Oznacza dokładnie to, że recenzja była robiona tylko na starszych systemach. Ale wtedy zazwyczaj są 3 grosze drugiej osoby, która ograła na nowych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

SoQ w swoim tekście Cyberpunk jest tu i teraz napisał 

Cytat

 Problemy zaczną się, gdy tech-
nologii deepfake nie będzie dało odróżnić się od rzeczywistości, 
a możliwości te zostaną wykorzystane do zdyskredytowania kogoś 
na oczach świata lub zrujnowania kariery i życia temu, kto podpad-
nie ludziom mającym sięgające dalece wpływy.

Aż się tak w celował z tym tekstem, że ho ho. Chodzi mi głównie o to fejkową przemowę Elżbiety II na święta. Wiem, że podobne akcje były ale chyba nie ma taką skalę a dopiero się to zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mitra napisał:

SoQ w swoim tekście Cyberpunk jest tu i teraz napisał 

Aż się tak w celował z tym tekstem, że ho ho. Chodzi mi głównie o to fejkową przemowę Elżbiety II na święta. Wiem, że podobne akcje były ale chyba nie ma taką skalę a dopiero się to zaczyna.

Ale czy ta akcja nie miała na celu właśnie przestrzec ludzi przed fake'ami? Bo piszesz jakby ktoś specjalnie to wrzucił mając na celu oszukanie ludzi. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, mitra napisał:

No ok, miała przestrzec przed fejkami teraz tylko czekać aż ktoś to wykorzysta do niecnych celów i teraz baw się w udowadnianie, że to jednak była manipulacja czy też nie, skoro to będzie nie do rozróżnienia.

Raczej żaden normalny kanał nie zrobi fakowej wrzutki. Natomiast na jakiś portalach internetowych jest to możliwe. Wiesz teraz to ludziom nie trzeba nawet jakiś fakowych nagrań, wystarczą lipne newsy i też łykają. Takie czasy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Raczej żaden normalny kanał nie zrobi fakowej wrzutki. Natomiast na jakiś portalach internetowych jest to możliwe. Wiesz teraz to ludziom nie trzeba nawet jakiś fakowych nagrań, wystarczą lipne newsy i też łykają. Takie czasy. 

Biorąc pod uwagę ile było dalej newsów co media łyknęły to jakieś skrajne ugrupowanie zrobi takiego deepfake całkiem wiarygodnego, puszcza w media i zacznie się jazdą. Więc tak czy siak trzeba mieć głowę na karku

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mitra napisał:

Biorąc pod uwagę ile było dalej newsów co media łyknęły to jakieś skrajne ugrupowanie zrobi takiego deepfake całkiem wiarygodnego, puszcza w media i zacznie się jazdą. Więc tak czy siak trzeba mieć głowę na karku

Zawsze trzeba ją mieć, za dużo osób wyłącza samodzielne myślenie, daje się manipulować i ogłupiać. Trochę to przypomina tą animację, gdzie ludzie siedzieli w wirtualu a w realu byli zapasionymi tucznikami, którzy nie potrafili nawet samodzielnie się poruszać. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

Zawsze trzeba ją mieć, za dużo osób wyłącza samodzielne myślenie, daje się manipulować i ogłupiać. Trochę to przypomina tą animację, gdzie ludzie siedzieli w wirtualu a w realu byli zapasionymi tucznikami, którzy nie potrafili nawet samodzielnie się poruszać. 

Coś tam Player one? Spoczko film ale co to za życie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mitra napisał:

Więc albo czeka nas jakiś dystopijny sajberpank albo Idiokracja. I chyba innej opcji nie ma. Tzn. jest 3 wojna na atomówki lub sztuczne słońce koreanców lub chinoli pierdolnie.

 

To nie temat na to ale sam najbardziej chyba bym się bał czegoś co nazywa się koronalny wyrzut masy tj. coś co jest bardzo prawdopodobne a może usmażyć całą elektronikę i w sumie wątpię czy ktoś się jakoś przed tym zabezpiecza na poziomie państwowym. Już nawet pomijam gierki ale banki pieprzną to chaos na całego. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

To nie temat na to ale sam najbardziej chyba bym się bał czegoś co nazywa się koronalny wyrzut masy tj. coś co jest bardzo prawdopodobne a może usmażyć całą elektronikę i w sumie wątpię czy ktoś się jakoś przed tym zabezpiecza na poziomie państwowym. Już nawet pomijam gierki ale banki pieprzną to chaos na całego. 

No tak, w 2021 mają być największe wybuchy na naszej gwieździe. Koniec offtopa ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2020 o 13:58, number_nine napisał:

Zastanawia mnie sens drukowania tych kalendarzy. Czy Wy naprawdę myślicie, że dorosłe typy grające w gierki wieszają sobie takie coś w domu/pracy?

U mnie kalendarz wisi obok monitora i zawsze tam zaznaczam sobie jakieś wizyty czy ważne rzeczy do zrobienia.

Laska już wkur***a myśli o kupnie kalendarza z kotami, a ja jej mówię "poczekaj jeszcze chwilę, może dziś przyjdzie nowy numer".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myszaq się skończył i jego przydatność dla magazynu o grach jest znikoma. To, że on dostawał na swoje wypociny dwie strony, a Sobek na Region Filmowy tylko jedną to już jawna niesprawiedliwość. W nowym numerze Myszaqa nie ma i mam nadzieję, że tak pozostanie. Zapraszamy na gościnne występy w Hyde Parku, ale stała rubryka to za dużo.

A gdyby dodawać drugą stronę Regionu, to chyba jednak lepiej pod pieczę Walkiewicza (o ile byłby chętny), niż Myszaqa.

Takie fifty-fifty Sobek/Walkie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MYSZa7 napisał:

Zdecydowanie bardziej interesowały mnie filmy opisywane przez niego niż przez Sobka.

A to tylko w przypadku, gdy interesują Cię nieco wąskie ramy gatunkowe, w których obracał się Myszaq. Ja raczej filmów z tego nurtu unikam i te dwie strony Myszaqa były ostatnio JEDYNYMI, których nie czytałem w PE. Rzucałem tylko okiem, zerknąłem na kilka zdań i dalej. Rozumiem, że filmy tam opisane mogą kogoś zainteresować, ale dwie strony na te wypociny to zdecydowanie zbyt wysoka cena.

Generalnie jedna strona jest optymalna - w miesiącu rzadko kiedy się zdarza więcej wartych uwagi premier.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MYSZa7 napisał:

No akurat Myszaq prezentował ciekawe filmy w swoim kąciku. Zdecydowanie bardziej interesowały mnie filmy opisywane przez niego niż przez Sobka. Filmy filmami, ale niestety obydwoje mają ciężkostrawny dla mnie styl pisania, więc nie wiem czy dodawałbym komukolwiek z nich więcej stron.

 

Tak bylo. Mi Sobek w ogole nie podchodzil ze swoimi recenzjami. Team Walkiewicz i Myszaq bylby dla mnie ciekawszy. A i tak jak u Kmiota dzialu Myszaqa nie czytalem, bo nie moglem przez to przebrnac, co innego recki filmow.

Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, Kmiot said:

Myszaq się skończył i jego przydatność dla magazynu o grach jest znikoma. To, że on dostawał na swoje wypociny dwie strony, a Sobek na Region Filmowy tylko jedną to już jawna niesprawiedliwość. W nowym numerze Myszaqa nie ma i mam nadzieję, że tak pozostanie. Zapraszamy na gościnne występy w Hyde Parku, ale stała rubryka to za dużo.

A gdyby dodawać drugą stronę Regionu, to chyba jednak lepiej pod pieczę Walkiewicza (o ile byłby chętny), niż Myszaqa.

Takie fifty-fifty Sobek/Walkie.

myszaq w miare przyzwoicie pisał o filmach. Nie mial moze wielkiej wiedzy o filmie(o grach tym bardziej ;]),pisal językiem ogolnie przyjętym o filmach, ale czlowiek przeczytał to bez poczucia zażenowania. To zreszta magazyn specjalizujący sie w konsolowych grach wideo takze nie utyskiwałbym mocno na ten dział.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...