Skocz do zawartości

PSX Extreme 280


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, trochę niezręcznie z tą dedykowaną okładką, ale wiadomo, że cover to tylko przestrzeń reklamowa i jak ktoś zapłaci, to ma. Jeśli to pomoże finansowo redakcji, to osobiście nie mam nic przeciwko.

Zresztą ostatnio Avengersi mieli aż sześć okładek i to jeszcze nie uczyniło z nich Game of the Year, jeśli wiecie co mam na myśli.

 

Spisu treści nie sprawdzam, bo lubię mieć niespodziankę przy pierwszym przeglądaniu jeszcze pachnącego numeru.

Odnośnik do komentarza

Test konsol sobie daruję. Xboox jest u mnie już od premiery, a co do PS5 to internet zalał mnie już taką falą informacji, że wątpię czy cokolwiek nowego się dowiem.

Z recek na pewno obadam Yakuze, KH, Amnesie, Hyrule Warriors i Observera, bo mimo wszystko do teraz nie zagrałem.  Felietonu i RETRO łyknę w całości, a reszta zostanie na deserek.

Okładka jak okładka, trochę faworyzująca ale w końcu szmata wywodzi się od PSX'a, także no nie ma się chyba zbytnio co dziwić. 

Czekam na listonosza.

Odnośnik do komentarza

No wiecie, ale takie eventy i taka sytuacja to chociaż dobra okazja żeby pokazać: mordo, ale my naprawdę staramy się nikogo nie faworyzować. Fajnie jest mieć uczucie, że PSXE nie jest PPE w papierowej formie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Emtebe napisał:

A czy w poprzednich generacjach ps3/x360 oraz ps4/x one nie były dwie konsole na okładce? Nie chce mi się szukać tych numerów teraz i sprawdzać.

 

Przy porównaniach były wszystkie. Przy premierach pojedynczo, bo i tak ukazywały się w odstępach czasu.

 

Aż mi się przypomniała okładeczka na premierę X360, z dwóch różnych materiałów. Zachęcająca nie tylko do wąchania, ale też głaskania szmatławca. Byli czasy.

 

  

24 minuty temu, dee napisał:

Gdyby wydawnictwu zapłaciła za okładkę Fabryka Maszyn Rolniczych to na okładce byłaby wywrotnica mechaniczna do skrzyniopalet. Tak to działa.

 

No i gdyby na okładce była wywrotnica mechaniczna do skrzyniopalet, to pisalibyśmy o tym z niesmakiem w tym temacie.

 

Co do samego numeru, to z dużą chęcią sprawdzę testy konsol. Może jestem staroświecki, ale nadal wolę wziąć do ręki pismo i przeczytać dobry, poruszający w spójny sposób wszystkie ważne kwestie, opatrzony zdjęciami test, niż czytać zaśmiecone dziesiątkami postów o tym, kto już przywiózł do domu, a kto ma anulowany preorder, tematy na forum.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

No wiecie, ale takie eventy i taka sytuacja to chociaż dobra okazja żeby pokazać: mordo, ale my naprawdę staramy się nikogo nie faworyzować. Fajnie jest mieć uczucie, że PSXE nie jest PPE w papierowej formie.

 

Prowadząc firmę kierujesz się zyskiem. To jest powierzchnia reklamowa a nie prywatny folwark naczelnego i grafika. Tyle razy tutaj to już było mówione a co nowa okładka to te same uwagi. A dlaczego nie ta gra itp. Dostali lepszą ofertę od Sony to jest ich konsola na okładce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Mejm napisał:

Nie wiemy ile zaplacilo ale wiemy, ze zaplacilo wiecej. Microsoft taki bogaty ale w excelu polska w tabeli z krajami trzeciego swiata wiec budzet na marketing poplyna gdzie indziej.

Ja wiem czy więcej zapłacili? Może to jest na zasadzie takiej, że pl jest bastionem konsol sony, więc taka okładka na pewno lepiej się sprzeda z uwagi na więcej użytkowników tej konsoli i również długofalowo, bo nie ma co drażnić swoich chlebodawców. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś szybciej w tym miesiącu. No I znowu juz jest do ściągnięcia, a ja jeszcze nie skończyłem czytać starego bo na papierze dostałem dopiero wczoraj. Czekałem specjalnie na papier bo po to go tak kupuje aby obcować z nim fizycznie. 

Widzę dużo reklam. Coś się ruszyło na święta.

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Roger napisał:


W czasach gdy nie ma praktycznie reklam w środku magazynu sprzedaż okładki (na która zawsze są chętni) obok sprzedaży kioskowej to praktycznie jedyny element, który pozwala się nam utrzymać. Sony wykupiło okładkę już w sierpniu niejako ją zaklepując nastawiając się częściowo na kampanię w stronę bardziej hardkorowych graczy. Potem miałem pytania jeszcze od kilku firm co do okładki, bo listopad to gorący okres, ale akurat Microsoft generalnie nie był zainteresowany zareklamowaniem się w magazynie. Albo inaczej - nie jest to zła wola polskiego oddziału, bo temat był na tapecie i nawet negocjowaliśmy, a raczej strategia centrali, która celowała bardziej w mainstream. W Polsce pierwszą redakcją która dostała XSX do testów był Spidersweb (potem GOL, a dopiero w kolejnym rzucie reszta mediów), a więc redakcja tech, nie ściśle gamingowa. 

Co nie zmienia faktu, że oba testy konsol mają tyle samo stron i są rzetelnie napisane przez Dżuja z uwzględnieniem plusów i minusów każdej z nich. 

 

Nawet gdyby moje przypuszczenia były prawdziwe to nie miałbym jakiś pretensji, decyzja biznesowa. W każdym razie dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Jontek80 napisał:

No I znowu juz jest do ściągnięcia, a ja jeszcze nie skończyłem czytać starego

thx za info. ja to samo, dopiero jestem na recenzjach :/

---

Ale widzę na stornie sklepiku, że nakład wyczerpany, zarówno poprzedniego numeru, jak i tego z okładkami Marvela.

Czy w czasach tej całej pandemii nie zmniejszyliście nakładu? Pytałem już odnośnie numeru 278.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie zaczęła się dobrze nowa generacja i mnie już obrzydła. Wszędzie o tym mówią, każdy jutuber ma po 5 filmów o każdej z konsol. Póki co zostanę przy switchu. Czekam ciągle na nowego Metroida i Bayonetta 3. Trochę jeszcze do ogrania gier mam z ps4. Przesiąść się na nową konsolę żeby nie mieć w co grać mija sięz celem. Czekam też na jakiegoś dobrego jrpga. Może ten Bravely default 2 się sprawdzi.

Z najnowszej generacji wybrałem game&watch Mario bros. Wolałbym castlevania lub super metroid. No nic zostaje cieszyć się Mario w każdej sytuacji.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...