Skocz do zawartości

PSX Extreme 280


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Trzodas napisał:

Przestałem czytać Szmatławca kiedy Ściera odszedł. Z ciekawości kupię ten numer i zobaczę jak to teraz wszystko wygląda.

Ze wszystkich rednaczy wspominam go najlepiej ale z jego obecnym podejściem do gierek to psxe daleko by nie najechał. Dziwne, że można się tak wypalić w swoim hobby. 

Odnośnik do komentarza

Wiesz wszystko jest możliwe. Ja kiedyś łykałem wszystko jak leci jeśli chodzi o gry. Teraz na słowo sanbox mam odruch wymiotny i gram w takie gry jak ktoś poleci że naprawdę wartom. Ostatnie Assassins Creed w które grałem to 4 i tak się wymęczyłem że od tamtej pory nawet mnie nie kusi żeby sprawdzić kolejne części. 

Po przejściu Sekiro, które bardzo mi się spodobało, czytałem opinie innych ludzi i dużo razy pojawiał się problem że za mało do zwiedzania że za liniowa a dla mnie to akurat były plusy, bo tych gier gdzie właśnie tak mamy jest na pęczki. 

Planuje zapolować na Switcha i zobaczyć czy Marian na nowo obudzi radość z grania :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Trzodas napisał:

Przestałem czytać Szmatławca kiedy Ściera odszedł. Z ciekawości kupię ten numer i zobaczę jak to teraz wszystko wygląda.

 

Przejrzyj se w Empiku ;)

 

Kurdę mam całą kupę pierwszych numerów, cała szafa zawalona.

Pewnego dnia w dniu premiery nowego numeru wstałem rano i zapomniałem kupić mimo 8 zeta w kieszeni.

A później już jakoś tak poleciało...

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o switcha to u mnie tak to wyglada. 85% czasu grania switch, 14% ps4 i 1% klocek. 

To nie tylko Mario. Choc skonczylem i odyseje i galaxy. Bardzo mi podszedl octopath traveler. Skonczylem xenoblade ale on akurat taki sobie. Jak gry sa na rozne konsole to biore wersje na switcha. Zawsze moge sobie w lozku pograc. Pograliamy z juniorem w mario kart, streets of rage 4 czy river city girls. Sam ogralem bayonette i wiele innych fajnych gier. Jak ktos lubi grac online to tez jest tu najtaniej. Poza tym w abonamencie jest pare fajnych gierek na emulatorze snesa. Czasami warto tez zagrac. Kiedys sie wahalem zeby kupic. Syn namowil a teraz to moja ulubiona konsola. 

A i nie ma pucharkow czy trofeow. Teraz juz nic nie musisz.

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

UWAGA! Drodzy Czytelnicy, grudniowy numer pojawi się w sprzedaży we wtorek 1 grudnia. Przepraszamy za utrudnienia, ale niestety drukarnia wciąż ma problemy z załogą (część osób przebywa na kwarantannie) przez co cały proces druku i dystrybucji wydłuża się. 

 

Jednocześnie przypominamy, że e-wydanie jest dostępne w sklepie PSX Extreme i na Publio.pl

  • Plusik 1
  • WTF 2
  • Smutny 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pod koniec roku powinna być jakaś ankieta online (kiedyś była papierowa) odnośnie magazynu, coś w tym stylu:

"Graczpospolita" zostawić /usunąć /zwiększyć /zmniejszyć

 

Tak właśnie czytam te bzdety... no po prostu nie pasuje mi dziś ten dział. Pamiętam, że miały to być takie pudelkowe niusy, kto z kim, co itp.

W 279 numerze czytam, że gracz kupił DSa i znalazł w środku wiadomość. Okej, to ma być ciekawe?

Mazzi ma Ohayo Nippon + stronę na felieton i to wystarczy. Graczpospolita wychodzi już 179 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Luqat napisał:

 

To niezłe macie dile z pocztą, bo ja dostałem wczoraj rano. Chyba jakiś super hiper PPP :ragus:

 

Ty masz, jak kojarzę, prenumeratę, a Emtebe pytał o te numery kupione w sklepiku. Prenumeraty mogły wyjść jakoś czwartek, ale nadział do sklepu jest dostarczany później. 

 

A przy okazji informacyjnie - nowy numer od dzisiaj w sprzedaży. Zapraszamy :). 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

 

Ty masz, jak kojarzę, prenumeratę, a Emtebe pytał o te numery kupione w sklepiku. Prenumeraty mogły wyjść jakoś czwartek, ale nadział do sklepu jest dostarczany później. 

 

A przy okazji informacyjnie - nowy numer od dzisiaj w sprzedaży. Zapraszamy :). 

 No właśnie nie mam prenumeraty i kupuję w pixel szopie :ragus:

Na paragonie data 26.11 :hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...