Skocz do zawartości

PSX Extreme 280


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się miałem zapytać kiedy będzie prenumerata w skrzynce... Ale widzę że koledzy już dostali. No nic czekam. Może jutro.

Btw okładka trochę kontrowersyjna bo imo oba systemy powinny być, chociaż rozumiem biznes. Mam nadzieję, że taka stronniczość tylko na okładce.

Odnośnik do komentarza

Na razie przeczytałem przede wszystkim test PS5, no i nie powiem, lekki zawód. Jasne, merytorycznie jest wszystko cacy (a przynajmniej wierzę, że jest), ale brakuje mi jakiegoś mocniej odczuwalnego elementu osobistych wrażeń, a nawet zdjęć innych niż pozowana full profeska (ja się pytam, gdzie są do klasyczne porównania wielkości wszystkich Plejów?).

 

I nie chodzi tu o odwieczny wątek "to już nie to samo PE, co kiedyś", bo HIV nie napisał, że wreszcie wiatrak nie zagłusza jego pierdów. Całość brzmi trochę jak litania suchych informacji o sprzęcie, z kilkoma bardziej subiektywnymi zdaniami wplecionymi w całość. To, że nie czuć zajawki, to jedno (ot, taki start generacji, wielu osobom hype się nie udziela), gorzej, że autor sam wprost tego nie zasygnalizował. Wszystko takie bezpieczne. Zakładam, że test był opracowany sporo przed wydaniem nowego numeru, przez jedną, wyznaczoną osobę, więc siłą rzeczy nie dało się zebrać ludzi na kupie (abstrahując od wirusa) i zrobić standardowe zestawienie opinii, no ale znowu jest to kwestia, które czytelnik sam się musi domyślać.

Odnośnik do komentarza

@kotlet_schabowy ta sama co zarzutka co kolega, wrażenia ze sprzętów są ale opinia jedna, zabrakło posiadówki i ringu z wrażeniami zgredów, za mało PE w PE ; oczywiście możecie to nadrobić za jakiś czas, zrobić jakiś versus konsolowy i porównać jak to się rozkłada u was

 

podoba mi się nowy narybek w redakcji (nowy dla mnie bo nie czytałem was kilka lat) , Piechota i Kroolik bdb styl, no i jeszcze Mielu piszący reckę Soulsów w PE - trochę abstrakcja :beksa: ale to oczywiście na plus, nawet nie neo 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, number_nine napisał:

Recenzja Demon's Souls. Plusy: 60 FPS-ów. Minusy: 30 FPS-ów.

ok

Nie czytałem jeszcze recenzji, ale zakładam, że kwestia jest wyjaśniona w treści. Zapewne chodzi o tryby graficzne i przymus wyboru między płynnością a "ładnością", z czego to pierwsze jest na plus, drugie na minus.

 

No chyba że nie, wtedy rzeczywiście ok.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Kmiot napisał:

Nie czytałem jeszcze recenzji, ale zakładam, że kwestia jest wyjaśniona w treści. Zapewne chodzi o tryby graficzne i przymus wyboru między płynnością a "ładnością", z czego to pierwsze jest na plus, drugie na minus.

Jasne, ale patrząc na samą oceniaczke, to wygląda to w ciul nielogicznie. W przypadku 11 letniej gry pewnie większość ludzi tylko rzuci na to okiem. 

Odnośnik do komentarza

Na początku może tak, ale chyba nie sugerujesz, że ktokolwiek kupuje PE tylko po to, by "rzucić okiem na oceniaczkę", bo przecież to tylko staranny remake mającej ponad dekadę gry i kogo interesuje jak się udał? Bez lektury recenzji wiele suchych plusów/minusów jest nie do końca jasnych.

Oceniaczka to podsumowanie i z założenia powinna być czytana po recenzji, a że zazwyczaj jest odwrotnie to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, number_nine napisał:

Jasne, ale patrząc na samą oceniaczke, to wygląda to w ciul nielogicznie. W przypadku 11 letniej gry pewnie większość ludzi tylko rzuci na to okiem. 

 

Może wstawił takie a nie inne plusy i minusy z racji tego, że, jak sam wspomniał, nie widzial różnicy w oprawie graficznej między trybem wydajności a trybem graficznym, a po zasmakowaniu 60 klatek ciężko wrócić do 30. 

 

Skoro nie widzi różnic w grafice, to pewnie po prostu zastanawial sie nad sensem istnienia trybu z 30 klatkami i tyle, a czy różnic faktycznie nie widać, to inna sprawa, hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...