Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, eX4cT_PL napisał:


Nie testowałem jeszcze ale z tego co czytałem to mikrofon maja najlepszy w swojej klasie.

9X nie różnią się niczym od 7X poza BT.

 

https://www.rtings.com/headphones/reviews/steelseries/arctis-9x-wireless

 

Coooo?

Wczoraj testowane 10HS i przegrał z każdym, łącznie z pałągiem z Ali za 19zł.
Czekam na twoją reckę, ale polatałem na YT i widzę że ten mikrofon to pięta achillesowa tego modelu.

Bardzo dziwne że tak mało osób zwara na to uwagę, bo słuchawki grają dobrze.

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Chciałbym spytać czym się różnią np. arctis 1 - 3? Trójki widziałem w media expert za 350 zeta. Będą śmigać z atmosem na xsx? Był to model uniwersalny, nie pod konkretną platformę. Nie wiem też czy na kabelku będzie to samo co bezprzewodowo jeśli chodzi o dźwięk.

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne te 7x, bałem się, że na mojej dużej głowie będzie problem z wygodą, z czym mam duży problem, ale leżą dobrze, nic nie naciska za mocno i czuje, że godzinne sesje nie rozwalą mi głowy jak słuchawki od sony.

Dźwięk nie jest tak hmm płaski jak w platynach, battlefield wypada na 7x całkowicie inaczej, po prostu lepiej. Na ogromny plus cała kompatybilność, bezprzewodowe słuchawki do każdej konsoli to jest to czego chciałem, byle dongla przełożyć i jazda. Z ps5 nie działa mikser dźwięku czat/gra ale to było wiadome już wcześniej, niewielki brak za kompatybilność.

Z minusów ilość kabli. Dongle na usb c, ladowanie na micro usb, połączenie kablem z padem znowu na inny kabel USB, ot dużo jak na słuchawki. Szkoda też, że xbox nie ścisza z automatu dźwięku na tv, ps5 nie ma z tym problemu.

Póki co mocno zadowolony, miałem pulse elite, potem platyny, ale 7x bije tamte o głowę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszym odsłuchu mogę stwierdzić to samo, 158€ za słuchawki które są kompatybilne praktycznie ze wszystkim to swietny deal, w dodatku grają duzo lepiej od dedykow Sony z których korzystałem gdy miałem PS4.

Pod aplikacja Dolby można sobie je tak zestroić ze nie ma opcji żeby dla kogoś grały niezadowalająco.

Jedyne co wychwyciłem na szybko to myślałem ze będą grały głośniej, no ale może głuchy jestem, na chwile obecna jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza

Jedno popołudnie z Arctis 1 (bezprzewodowe) za mną. Szybkie przemyślenia. 

Wykonane dobrze, jedynie esteci mogą mieć problem - matowy plastik łatwo się palcuje. Może przeszkadzać kabelkoza + dwa sloty USB zajęte (jeden - kabel i dongle, drugi - kabel do ładowania).

Obawiałem się o wygodę i trudno teraz mi ocenić. Waga mi nie przeszkadza, ale po kilku godzinach pojawił się lekki dyskomfort w okolicach jednego ucha. Nie grzeją tak jak Sony Gold.

Co do jakości dźwięku. Nie jestem ekspertem, ale... Mam wrażenie, że bardzo dobrze radzą sobie z 'drobiazgami', których wcześniej nie słyszałem z tv. Lokalizacja dźwięku też niczego sobie - świetnie wypadają demowki Dolby Atmos. Głośność - sprawdzałem z X, PC i Androidem. Na żadnym urządzeniu nie potrzebowałem ustawiać na maksa. Chyba PC grał najgłośniej, dalej X, najciszej telefon.

Pierwsze wrażenie na plus.

Odnośnik do komentarza

Tez się tym ładowaniem zdziwilem, podłączyłem je do ładowania gdy były wyłączone to mruga na czerwono mikrofon, gdy się naladuja to przestaje mrugać.

15 minut temu, Moldar napisał:

Co do mikrofonu, to jest znaczna poprawa względem tych od sony. Znajomi słyszą mnie wyraźniej, bez problemów i nie słyszą otoczenia, za co duży plus. Sprawdziłem na nagraniu jak mój głos słychać i jest bardzo ok, czysto o wyraźnie.

Tez go testowałem wieczorem, slychac głośno, wyrwznie, czysto, bez zniekształcenia głosu, nie wiem o czym pisał wcześniej Zdunek w temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...