Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2021 o 13:00, kubson napisał:

nie, nie da się przez konsole musisz podpiąć słuchawki pod kompa i ściągnąć ich oprogramowanie 

 

w ogle monitorowanie mikrofonu w Arctics ssie, bo jest zależne od pokrętła głośności xD HyperX Flight są pod tym względem lepsze bo działa to niezależnie. 

Nie to raczej Xbox jest upośledzony pod tym względem. To samo było na TB Elite 800 jak i na arctisach. W obu przypadkach czy to na PS4 czy ps5 mam możliwość zmiany czułości mikrofonu, na Xboxie mam to zablokowane i to na dedykowanych xboxowi słuchawkach! 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Aleks napisał:

Moim priorytetem są Arctis 1 Wireless for Xbox. One od siódemek różnią się tylko budową? Grają tak samo? Działają z X i PS?

 

Jak robiłem rozeznanie to tak grają ponoć tak samo działają z x/ps/pc/switch. Różnią się konstrukcją i komfortem. Też się nad nimi zastanawiałem ale tak samo jak 7x niedostępne :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2021 o 19:32, Aleks napisał:

To jest jakiś dramat - Arctis 7x w ME wyprzedał się za 850 zł.

Moim priorytetem są Arctis 1 Wireless for Xbox. One od siódemek różnią się tylko budową? Grają tak samo? Działają z X i PS?


udalo mi się kupić 1 wireless na Black Friday za 359zl. Poza tematem growym jestem audiofilem i melomanem i muszę stwierdzić, że przetworniki są wspaniałe, a za tę cenę wybitne.

 

+ sprzęt jest dobrze wykonany,

+ dobrze leży na

glowie i nie meczy przy dłuższych posiedzeniach,

+ dźwięk jest mega, używam na xsx z wykupiona licencja dolby. Dobra lokalizacja dźwięków, fajne detale, szczególnie wszystkie pisniecia, cykniecia, szepty, tło otoczenia 

W shadow of the TR miałem muzyczny orgazm. Wrażenia nieziemskie. 
+ działa na Nintendo Switch 

 

minusy:

- lekko odstaje precyzja wokali, ale to jedyna wada samej jakości dźwięku,

- dongle - jest szeroki na tyle, ze nie da się go podłączyć bez kabla ani do xsx z przodu (oczywiście po zastosowaniu przejściówki), ani z tyłu, ani do dock’a do padow. Po prostu jeśli w slocie obok jest już jakiś kabel to nie wciśniesz. Albo wciśniesz ale nic obok nie podłączysz. 
 

podsumowujac - polecam. Zajebiste słuchawki gamingowe za te cenę. Jeśli 7x / 9x czy inne maja te same przetworniki to nie wiem czy jest sens tyle dopłacać 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Ewentualnie przypomnijcie się z wysyłką, bo u mnie mocno się z nią ociągali, @MichAelis dostał stosunkowo szybko, u mnie trochę to trwało.

Z tego co zdążyłem zauważyć nie są idealni w logistyce i obsłudze klienta, ale towar prima sort.

mysle, że teraz pełno ludzi zamawia, bo jakieś specjalnej alternatywy nie ma, a MS nie zrobił swoich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...