Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Moldar napisał:

Kubson dał kod, mi zadziałał jeszcze mrhappy12


Wchodzi dalej, ale nie da się zamówić. Niby dostępne, ale po Add to chart i Proceed to checkout dostaje komunikat 

  • There is not enough stock available to fulfill one or more of the items in your shopping cart. Please change the quantity or remove the items to proceed.
 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Durr napisał:


Hej, z jakiej strony zamówić je od producenta? Co z gwarancją - trzeba odsyłać samodzielnie do Dani? Skąd wziąć wspominany tutaj kod, żeby wyszło 700zł?

Oficjalna strona to chyba Steelseries.com co go gwarancji to nie mam pojęcia bo tematem się nie interesowałem. Poza tym słuchawki jeszcze nie doszły :(

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie za wszystkie odpowiedzi. Przeczytałem sobie cały temat i wychodzi mi, że 7x jeżeli chcemy do różnych konsol, a 9x jeżeli do X-a oraz do TV i telefonu (Bluetooth). Tylko dlaczego producent pisze na stronie rzeczy, które się wzajemnie wykluczają?

 

7x

Czy Arctis 7X wykorzystuje Bluetooth?

Nie, ale korzysta z czegoś lepszego: tej samej bezprzewodowej technologii 2,4 GHz co w bezprzewodowych zestawach słuchawkowych Arctis 7 i Arctis Pro Wireless. Zapewnia ona znacznie lepszą jakość dźwięku niż Bluetooth. Dźwięk jest bezstratny, a nie skompresowany, co zapewnia znacznie lepszą jakość dźwięku. Ma również bardzo małe opóźnienie, dzięki czemu słyszysz każdy dźwięk, gdy dzieje się na ekranie, w przeciwieństwie do komunikacji Bluetooth, która może mieć znaczne opóźnienie.
 
9x

Jaka jest różnica między Arctis 7 a Arctis 9X?

Arctis 9X jest opracowany na podstawie wszystkiego, co jest świetne w Arctis 7, od jakości dźwięku i wyraźnego mikrofonu po komfort i wysokiej jakości materiały. Ale Arctis 9X został zbudowany specjalnie dla konsoli Xbox ze zintegrowanym bezprzewodowym dźwiękiem Xbox i podwójną bezprzewodową funkcją z Bluetooth.
 
Raz bluetooth słabe, raz za*ebiste, o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2020 o 13:04, Figuś napisał:

 to co wyciąga z Pulse 3D Sony to jakaś magia, zarówno po kablu na Xboxie jak i po Bluetooth na PC :fsg: 


Figus masz podpiete pulsy kablem z zestawu do pada od xboxa tak? A cos w ustawieniach zmieniales oprocz tego? Kurwa u mnie albo cos jest z tym kabelkiem albo nie wiem bo prawa sluchawka w pulsach trzeszczy jak pojebana

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Durr napisał:


Wchodzi dalej, ale nie da się zamówić. Niby dostępne, ale po Add to chart i Proceed to checkout dostaje komunikat 

  • There is not enough stock available to fulfill one or more of the items in your shopping cart. Please change the quantity or remove the items to proceed.
 

 

I dlatego olałem zakup gamingowych słuchawek,niemoglem ich upolowac jak byly dostepne(No troche z podjęciem decyzji pomogły mi ostatnie słuchawki do słuchania muzyki jakie miałem stwierdzając ze yebac to i przestały nagle działać).Zdecydowalem sie na zwykłe zamkniete słuchaweczki od audiotechniki na kablu bez mikrofonu ale jestem zachwycony jak grają a po wymianie padow na hybrydy od brainwavez to wygoda lvl 9000moge siedziec i 12h z słchawkami na głowie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2021 o 18:25, Wredny napisał:

Już pogodziłem się z tym, że 600zł wydane na te Astro A50 to była kasa wywalona w błoto, bo jakieś śmieszne stereo to nie jest standard, na który byłem nastawiony w roku 2020, a tu na facebooku jakiś koleś pisze, że u niego na A50 z DTS:X zajebiście wszystko słychać.
Więc jak to jest z tym dźwiękiem przestrzennym na XBOXowych słuchawkach? Wszyscy tak się spuszczają nad tym dolby atmos, a to się okazuje jakimś gloryfikowanym stereo, które nijak nie sprawdza się w grach typu PUBG np. Czy faktycznie DTS robi pod tym względem robotę? Bo nie chce mi się wydawać kolejnych pieniędzy na kolejną lipną aplikację.

 

Mówiłem Ci, że 5.1 w słuchawkach, to zwykły kit i absolutnie nie warto sobie tym zawracać głowy. Przez kilka lat miałem dwie pary TB z 7.1 tym niby real 7.1 czyli ileś tam membran w jednym uchu. Myślałem, że  dzięki temu będę mógł grać zamkniętymi oczami i kosić przeciwników, niczym Chuck Norris w Delta Force. Niestety finalny efekt był marny albo nie było go wcale. 

Nie dało Ci do myślenia, że na konsolowym rynku zostało już tylko Astro z tym 5.1? Chyba nawet TB mają wyłącznie stereo dla konsol. 

Dlatego jedyny słuszny wybór, to dobre słuchali stereo + Dolby Atmos i nic więcej nie potrzeba.  Sam używam Arctis 9X i przez najbliższy rok, dwa nie zamienię ich na inny model. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...