Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.02.2021 o 23:28, sprite napisał:

Z tym mikrofonem w 7x, to polecam zmniejszyć sensa w steelseries engine 3 na pc. Defaultowy(ustawiony na maksa) jest zdecydowanie za czuły i wyłapuje praktycznie każdy, najmniejszy dźwięk. Znajomi mówili, że brzmiałem jak w radiu. Zmniejszyłem do połowy i teraz jest o niebo lepiej.

 

No ja poczytałem trochę i te 7x mają niestety stłumiony dźwięk mikrofonu i faktycznie głos brzmi jak przez krótkofalówkę, można dać na 75% głos(dużo tak robi) poprawa mała jest, ale moim zdaniem mikrofon to najsłabszy element tego zestawu.
Wiadomo, tobie jako posiadaczowi nie będzie przeszkadzać, a słuchawki grają bardzo fajnie, szkoda tylko że w takim modelu zamontowano tak tani mikrofon.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

mam taki mały / duży problem ze słuchawkami

mam dedykowane słuchawki HS75 XB od Corsair'a do XsX i niby cudo, super dźwięk, lekkie, długo na baterii i tak dalej.

Problem natomiast jest taki, że czasami gdy wyłączam słuchawki przyciskiem zasilania - XsX tak jakby "gubił" mi pada i muszę wyłączyć konsolę całkowicie (wyłączyć  przewód zasilający), wyciągnąć zasilanie z pada i po chwili wszystko parować od nowa.

Ma ktoś rozwiązanie do tego problemu?

 

będę zobowiązany za wszelaką pomoc, bo to jedyny dość duży problem po przejściu w nowej generacji z PlayStation na Xbox Series X

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam te słuchawki i na razie żadnego takiego problemu nie zauważyłem, ale ja przeważnie wyłączam XSX i słuchawki same się wyłączają wraz z konsolą, a konsolę włączam słuchawkami. Na dniach też ma wyjść nowe oprogramowanie do tych słuchawek, może to rozwiąże Twój problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Santi napisał:

Mam te słuchawki i na razie żadnego takiego problemu nie zauważyłem, ale ja przeważnie wyłączam XSX i słuchawki same się wyłączają wraz z konsolą, a konsolę włączam słuchawkami. Na dniach też ma wyjść nowe oprogramowanie do tych słuchawek, może to rozwiąże Twój problem emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za info

mam dwa pytania w takim razie - gdzie mogę znaleźć informację o nadchodzącej aktualizacji do tych słuchawek

dwa - normalnie w menu systemowym ustawiasz opcję że inne urządzenia mogą włączać / wyłączać XsX - czy to gdzieś w innym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Dzięki za info
mam dwa pytania w takim razie - gdzie mogę znaleźć informację o nadchodzącej aktualizacji do tych słuchawek
dwa - normalnie w menu systemowym ustawiasz opcję że inne urządzenia mogą włączać / wyłączać XsX - czy to gdzieś w innym miejscu?

1. Informacja jest z oficjalnego forum corsaira, z tematu o problemach tych słuchawek
https://forum.corsair.com/v3/showthread.php?t=202171
2. Nic nie ustawiałem w XSX, po prostu sparowalem słuchawki i tak to działa, ale później sprawdzę czy może wcześniej (przed kupnem słuchawek) czegoś nie ustawiłem w konsoli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

@panHavan
Sprawdziłem czy nie mam czegoś ustawionego w xboxie by słuchawki mi włączały konsolę, a wyłączały się same po wyłączeniu konsoli, no i nie mam, wychodzi ma to, że tak powinny działać defaultowo. Nie używam też trybu instant on na konsoli. Z tego co czytałem, to problemy jak Twoje z łącznością były w starszej wersji oprogramowania konsoli, teraz nie powinny one występować, na Arctisach 9X też to występowało, wczoraj była jakaś aktualizacja XSX, zainstaluj sobie jak jeszcze nie pobrałeś.

Btw teraz te Corsairy można kupić w Morele za 579zł z kodem GAMEBLIK, imo świetna cena jak za ten sprzęt i mogę śmiało polecić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do kolegów @Santi i @panHavanskoro używacie słuchawek bezprzewodowych. Sam kupiłem Stealth 600 Gen 2 Headset for Xbox Series X|S & Xbox One. Problem raczej pierdołowaty ale jednak denerwujący. Po podłączeniu słuchawek konsola je widzi, wszystko działa, łącznie z apką dolby atmos. Problem z tym, że po podłączeniu tych słuchawek dźwięk jest i w słuchawkach i w tv. Pytanie: jak to wygląda u Was? Ja zacząłem drążyć temat do tego stopnia, że kontaktowałem się telefonicznie z supportem microsoftu i miła Pani na ifnolinii poinformowała, że tak nie może być, że po podłączeniu słuchawek dźwięk na tv nie powinien być puszczany. Polecił odłączyć tv od zasilania, podmiana kabla HDMI, a w końcu przywrócenie konsoli do ustawień fabrycznych. Jak można się domyślić, problem nie zniknął, nie zmieniło się nic. Update dla słuchawek zrobiony. Możecie mi coś podpowiedzieć w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Venox napisał:

A ja mam pytanie do kolegów @Santi i @panHavanskoro używacie słuchawek bezprzewodowych. Sam kupiłem Stealth 600 Gen 2 Headset for Xbox Series X|S & Xbox One. Problem raczej pierdołowaty ale jednak denerwujący. Po podłączeniu słuchawek konsola je widzi, wszystko działa, łącznie z apką dolby atmos. Problem z tym, że po podłączeniu tych słuchawek dźwięk jest i w słuchawkach i w tv. Pytanie: jak to wygląda u Was? Ja zacząłem drążyć temat do tego stopnia, że kontaktowałem się telefonicznie z supportem microsoftu i miła Pani na ifnolinii poinformowała, że tak nie może być, że po podłączeniu słuchawek dźwięk na tv nie powinien być puszczany. Polecił odłączyć tv od zasilania, podmiana kabla HDMI, a w końcu przywrócenie konsoli do ustawień fabrycznych. Jak można się domyślić, problem nie zniknął, nie zmieniło się nic. Update dla słuchawek zrobiony. Możecie mi coś podpowiedzieć w tym temacie?

No ale z tego co pamiętam to na xone i xox też tak było. Nie pamiętam, żeby wyciszało tv po podłączeniu słuchawek a miałem ich kilkanaście sztuk tj. headsetów przez ostatnie 7 lat. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, lpcl napisał:

No ale z tego co pamiętam to na xone i xox też tak było. Nie pamiętam, żeby wyciszało tv po podłączeniu słuchawek a miałem ich kilkanaście sztuk tj. headsetów przez ostatnie 7 lat. 

Heh, czyli jednym słowem trzeba zmieniać ręcznie i nie ma na to innej rady, a poza tym pani na infolnii microsoftu się myliła. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Venox napisał:

Heh, czyli jednym słowem trzeba zmieniać ręcznie i nie ma na to innej rady, a poza tym pani na infolnii microsoftu się myliła. Dzięki za odp.

Wyciszasz albo głośność na zero w TV. Kwestia przyzwyczajenia. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Venox napisał:

A ja mam pytanie do kolegów @Santi i @panHavanskoro używacie słuchawek bezprzewodowych. Sam kupiłem Stealth 600 Gen 2 Headset for Xbox Series X|S & Xbox One. Problem raczej pierdołowaty ale jednak denerwujący. Po podłączeniu słuchawek konsola je widzi, wszystko działa, łącznie z apką dolby atmos. Problem z tym, że po podłączeniu tych słuchawek dźwięk jest i w słuchawkach i w tv. Pytanie: jak to wygląda u Was? Ja zacząłem drążyć temat do tego stopnia, że kontaktowałem się telefonicznie z supportem microsoftu i miła Pani na ifnolinii poinformowała, że tak nie może być, że po podłączeniu słuchawek dźwięk na tv nie powinien być puszczany. Polecił odłączyć tv od zasilania, podmiana kabla HDMI, a w końcu przywrócenie konsoli do ustawień fabrycznych. Jak można się domyślić, problem nie zniknął, nie zmieniło się nic. Update dla słuchawek zrobiony. Możecie mi coś podpowiedzieć w tym temacie?

 

Dla mnie to pierwsze zaskoczenie po przesiadce z PlayStation - mocno krok wstecz niestety

 

Wczoraj znów wskoczyło podczas grania w Control - gram w słuchawkach, soundbar wyłączony, tv wyciszony - wyłączam słuchawki przyciskiem power - i od razu informacja na tv że odpięto pada i podepnij, wciśnij A by kontynuować - dramat

M$ nie odpowiada, Corsair nie odpowiada na chwilę obecną

 

konsolę i pada mam aktualizowane na bieżąco

 

PS - jak @Santi pisze - słuchawki warte polecenia -najlepsze jakie miałem do chwili obecnej

Odnośnik do komentarza

Już pogodziłem się z tym, że 600zł wydane na te Astro A50 to była kasa wywalona w błoto, bo jakieś śmieszne stereo to nie jest standard, na który byłem nastawiony w roku 2020, a tu na facebooku jakiś koleś pisze, że u niego na A50 z DTS:X zajebiście wszystko słychać.
Więc jak to jest z tym dźwiękiem przestrzennym na XBOXowych słuchawkach? Wszyscy tak się spuszczają nad tym dolby atmos, a to się okazuje jakimś gloryfikowanym stereo, które nijak nie sprawdza się w grach typu PUBG np. Czy faktycznie DTS robi pod tym względem robotę? Bo nie chce mi się wydawać kolejnych pieniędzy na kolejną lipną aplikację.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...