Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Na Aledrogo wpadły mi Arctisy 1 bezprzewodowe do xboxa, jak przyjdą to sprawdzę o co tyle krzyku.

Zależy mi na sprawdzeniu jak działa Dolby Atmos, bo z kontrolera po kablu to sraka w porównaniu do stereo ze wzmacniacza.

Możliwe że pod koniec tygodnia będę się ich pozbywał jak potestuje.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Przyszły do mnie te Arctisy 1 bezprzewodowe do xboxa. Z podłāczeniem do laptopa i XSX nie ma problemu.

Na pierwszy ogień wrzuciłem muzykę, tu okazało się że słuchawki mają dość chamski boomboxowy bass który trochę zagłusza resztę pasm, ale to sprzęt do gier i do muzyki lepsze będą słuchawki przewodowe za połowę tej ceny. 

Dość mocno uciskają głowę, ale pewnie z czasem się dopasują. 

Jednak nie o tym chciałem, pograłem z godzinkę z Gears 5 z włączonym Dolby Atmos. Przyznam że dużego wrażenia nie robi, Windows Sonic daje większe poczucie przestrzennego dźwięku. Lokalizacja gdzie jest przeciwnik jest łatwiejsza niż na stereo, zwłaszcza jeżeli ktoś jest nademną lub nieco pod, przy zwykłym stereo nie zawsze to było takie oczywiste. Moje ucho wydaje się dość obojętne na Atmos, jeszcze do weekendu dam sobie czas i zastanowię się co dalej z nimi zrobię. Być może lepszym rozwiazaniem dla mnie będzie Sonic, ale jeszcze kilka sesji sobie dam na oswojenie się ze sprzętem.

Jednak brak przewodów ma swoje zalety, a i nie czuć żadnego opòźnienia dźwięku względem przewodowych rozwiązań.

 

 

W dniu 11.01.2021 o 21:50, Absolem napisał:

mam podobny problem a że mam też problem z kręgosłupem to będę chyba niestety zmuszony pogonić moje x7, jacyś chętni?

 

Obawiam się że lżejszy headset nie rozwiąże problemu. Trzeba ograniczyć siedzenie i wziąść się za siebie. 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dalhi napisał:

Obawiam się że lżejszy headset nie rozwiąże problemu. Trzeba ograniczyć siedzenie i wziąść się za siebie. 

Ale huopie ty nie filizofuj lepiej, mój problem wynika z dzwona który miałem jakiś czas temu a nie dlatego że zajadam top chipsy i siedzę całe życie na kanapie grając w gierki, na tej samej zasadzie jeżeli dźwięk przestrzenny w SS ci nie robi to lepiej wyczyść uszy z woskowiny. 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Arctisy są kiepskie, tak wiem zaraz poleje się hejt bo połowa forum kupiła ale wypowiem się jako użytkownik 7mek które działają z ps5. Słuchawki są fajne jeżeli chodzi o wygodę, nie są za ciężkie, nie piją w uszy nauszniki są miękkie i materiałowe i tutaj kończą się ich zalety. Dźwiękowo są kiepskie i nie warte tej kasy, dziwek jest "zamulony" i za bardzo zabasowany, w porównaniu do Cloud II są słabe a kosztują wiele więcej fakt cloudy nie są bezprzewodowe.

Xbox jeżeli chodzi o słuchawki bezprzewodowe ma naprawdę kiepski wybór i sam przez tydzień szukałem słuchawek a przez COVID nic w PL nie ma. Zrobiłem "risercz" to się podzielę :

1. PENROSE X - są tylko w jednym sklepie cena zabija i są na przedsprzedaży miałem kupić ale stwierdziłem że przesadzam.

2. Astro A50, GEN 4 - Nadal za drogo jak na słuchawki tylko z 40mm przetwornikami a po recenzjach ludzi którzy je kupili a nie dostali do recenzji można zobaczyć że po 5 miesiącach mikrofon nie trzyma poziomu i opada do samego dołu, słuchawki za 1300zł nie dziękuje.

3. Astro A50 gen 3 - Można kupić na alledrogo niby używki niby refurb ale działają tylko przez optyka poprawnie, po update działają bezprzewodowo po usb ale nadal tylko stereo i słabo.

4. Turtle Beach Steath 600 i 700 gen 2. - brak w PL

5. Corsair hs75x pro - dostępne w dwóch sklepach, dźwięk dolby atmos ale nauszniki ala skóra u mnie to odpada

6. LucidSound LS35X - dla mnie kopia Corsair również złe nauszniki, i pokrętła do głosu na muszlach to złe rozwiązanie przypadkowo trącasz i zmieniasz poziom głośności. 

7, Razer Kaira Pro - Dedykowana apka na xboxie, materiałowe nauszniki, za dużo zieleni i był niedostępne w PL aż tu nagle xkom oferuje je od chyba czwartku, zamówiłem w poniedziałek będą u Mnie.:) 

 

Mam nadzieje że pomogłem :) 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kaktusr napisał:

Arctisy są kiepskie, tak wiem zaraz poleje się hejt bo połowa forum kupiła ale wypowiem się jako użytkownik 7mek które działają z ps5. Słuchawki są fajne jeżeli chodzi o wygodę, nie są za ciężkie, nie piją w uszy nauszniki są miękkie i materiałowe i tutaj kończą się ich zalety. Dźwiękowo są kiepskie i nie warte tej kasy, dziwek jest "zamulony" i za bardzo zabasowany, w porównaniu do Cloud II są słabe a kosztują wiele więcej fakt cloudy nie są bezprzewodowe.

Xbox jeżeli chodzi o słuchawki bezprzewodowe ma naprawdę kiepski wybór i sam przez tydzień szukałem słuchawek a przez COVID nic w PL nie ma. Zrobiłem "risercz" to się podzielę :

1. PENROSE X - są tylko w jednym sklepie cena zabija i są na przedsprzedaży miałem kupić ale stwierdziłem że przesadzam.

2. Astro A50, GEN 4 - Nadal za drogo jak na słuchawki tylko z 40mm przetwornikami a po recenzjach ludzi którzy je kupili a nie dostali do recenzji można zobaczyć że po 5 miesiącach mikrofon nie trzyma poziomu i opada do samego dołu, słuchawki za 1300zł nie dziękuje.

3. Astro A50 gen 3 - Można kupić na alledrogo niby używki niby refurb ale działają tylko przez optyka poprawnie, po update działają bezprzewodowo po usb ale nadal tylko stereo i słabo.

4. Turtle Beach Steath 600 i 700 gen 2. - brak w PL

5. Corsair hs75x pro - dostępne w dwóch sklepach, dźwięk dolby atmos ale nauszniki ala skóra u mnie to odpada

6. LucidSound LS35X - dla mnie kopia Corsair również złe nauszniki, i pokrętła do głosu na muszlach to złe rozwiązanie przypadkowo trącasz i zmieniasz poziom głośności. 

7, Razer Kaira Pro - Dedykowana apka na xboxie, materiałowe nauszniki, za dużo zieleni i był niedostępne w PL aż tu nagle xkom oferuje je od chyba czwartku, zamówiłem w poniedziałek będą u Mnie.:) 

 

Mam nadzieje że pomogłem :) 

 

Tak średnio bo piszesz, że 7 lipa a sam testowałeś te razery? Więc napisz ciąg dalszy jak je dostaniesz. 

Odnośnik do komentarza

Na glowie mialem sporo różnego badziewia. Od tych po 100 ziko po 1 tauzen. Więcej nie dam. 

 

Arctis 7x grają DLA MNIE idealnie. Trzeba szukać i tyle. Sam audiofilcem nie jestem ale pewne warunki słuchawki muszą spełniać abym nie zmieniał ich aż do ich zatarcia na śmierć. 

 

Pierwsze moje Steele i na chwilę obecną nic nie jest w stanie im zagrozić jeśli chodzi o wygodę i jakość dźwięku z Dolby Atmos. 

 

Słuchawki meta i więcej kombinacji nie potrzebuje, zwłaszcza że pykają bezprzewodowo również na PS5. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lpcl napisał:

Tak średnio bo piszesz, że 7 lipa a sam testowałeś te razery? Więc napisz ciąg dalszy jak je dostaniesz. 

 

W poniedziałek dostane są już wysłane i tak Arctisy 7 są lipne bo mam je od roku, porównuje do Cloud II i pod względem gier gdzie pozycjonowanie było o wiele lepsze w Cloudach. Ogolnie rozmawiamy tutaj o słuchawach do grania ale Clody również lepiej sprawdzały się w muzyce. Arctisy mam do PS5 a 7ki czy 5ki nie różnią się niczym pod względem grania od 9tek to te same przetworniki i te same słuchawki różniące się bajerami kabel/bezprzewodowe/bezprzewodowe z blutem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...