Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
4 minuty temu, kaktusr napisał:

 

W poniedziałek dostane są już wysłane i tak Arctisy 7 są lipne bo mam je od roku, porównuje do Cloud II i pod względem gier gdzie pozycjonowanie było o wiele lepsze w Cloudach. Ogolnie rozmawiamy tutaj o słuchawach do grania ale Clody również lepiej sprawdzały się w muzyce. Arctisy mam do PS5 a 7ki czy 5ki nie różnią się niczym pod względem grania od 9tek to te same przetworniki i te same słuchawki różniące się bajerami kabel/bezprzewodowe/bezprzewodowe z blutem. 

Ja mam te 7 pod xsx, wcześniej miałem a50 (pod xox) i z atmosem te 7 są porównywalne do a50, w grach jak najbardziej w porządku. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kaktusr napisał:

Arctisy są kiepskie, tak wiem zaraz poleje się hejt bo połowa forum kupiła ale wypowiem się jako użytkownik 7mek które działają z ps5. Słuchawki są fajne jeżeli chodzi o wygodę, nie są za ciężkie, nie piją w uszy nauszniki są miękkie i materiałowe i tutaj kończą się ich zalety. Dźwiękowo są kiepskie i nie warte tej kasy, dziwek jest "zamulony" i za bardzo zabasowany, w porównaniu do Cloud II są słabe a kosztują wiele więcej fakt cloudy nie są bezprzewodowe.

Xbox jeżeli chodzi o słuchawki bezprzewodowe ma naprawdę kiepski wybór i sam przez tydzień szukałem słuchawek a przez COVID nic w PL nie ma. Zrobiłem "risercz" to się podzielę :

1. PENROSE X - są tylko w jednym sklepie cena zabija i są na przedsprzedaży miałem kupić ale stwierdziłem że przesadzam.

2. Astro A50, GEN 4 - Nadal za drogo jak na słuchawki tylko z 40mm przetwornikami a po recenzjach ludzi którzy je kupili a nie dostali do recenzji można zobaczyć że po 5 miesiącach mikrofon nie trzyma poziomu i opada do samego dołu, słuchawki za 1300zł nie dziękuje.

3. Astro A50 gen 3 - Można kupić na alledrogo niby używki niby refurb ale działają tylko przez optyka poprawnie, po update działają bezprzewodowo po usb ale nadal tylko stereo i słabo.

4. Turtle Beach Steath 600 i 700 gen 2. - brak w PL

5. Corsair hs75x pro - dostępne w dwóch sklepach, dźwięk dolby atmos ale nauszniki ala skóra u mnie to odpada

6. LucidSound LS35X - dla mnie kopia Corsair również złe nauszniki, i pokrętła do głosu na muszlach to złe rozwiązanie przypadkowo trącasz i zmieniasz poziom głośności. 

7, Razer Kaira Pro - Dedykowana apka na xboxie, materiałowe nauszniki, za dużo zieleni i był niedostępne w PL aż tu nagle xkom oferuje je od chyba czwartku, zamówiłem w poniedziałek będą u Mnie.:) 

 

Mam nadzieje że pomogłem :) 

 

Mysle ze nikt tu nie pisze ze to najlepsze słuchawki na świecie, to najlepsze słuchawki w stosunku jakość/cena, w dodatku bezprzewodowe, no po prostu nie maja konkurencji, w przypadku słuchawek na kablu to już nie Ty pierwszy piszesz ze CloudX wypadają lepiej od Arctisow.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że tu większy ruch niż w dedykowanym temacie słuchawkowym. Ktos może miał okazje posłuchac 9X/7X i starych Siberii H/800/840? Mam Siberie 800 i zastanawiam się nad nowym zestawem do PS5/PC/Android ale czy w ogóle jest sens wymieniać 800tki na coś nowszego. Siberie mają dwie baterie i to jest mega zaletą, wadą natomiast jest sam box, który w przypadku 7X zastąpiony jest przez dongla.

Odnośnik do komentarza

Podłączyłem Arctisy 9x do XSX i wszystko git, tylko, że jak chce ich użyć do kompa lub telefonu to przy włączeniu uruchamia się też konsola, bo one współpracują z konsolą jak pad. Co z tym najlepiej zrobić? Wywalić ich z konsoli się chyba nie da, żeby przy następnej sesji je znowu parować.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, krupek napisał:

Podłączyłem Arctisy 9x do XSX i wszystko git, tylko, że jak chce ich użyć do kompa lub telefonu to przy włączeniu uruchamia się też konsola, bo one współpracują z konsolą jak pad. Co z tym najlepiej zrobić? Wywalić ich z konsoli się chyba nie da, żeby przy następnej sesji je znowu parować.

 

Nic się z tym chyba zrobić nie da, też próbowałem to jakoś ogarnąć, ni ch.uja. Trza z tym żyć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
47 minutes ago, BatataPl said:

Nie wiem czy komuś się przyda dostałem kod rabatowy na -15% na stronie steelseries na zakup słuchawek.Jak by co pisać. Nie wiem czy coś dzieki temu będzie opłacalne.Jak nie to wywalam maila od nich .

 

W przypadku 7x Zamiast płacić 799 zł, wyjdzie 680 zł. To bardzo dobra cena. Imo bardzo opłacalne. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

Posiadacze arcyrisów 7x/9x działa w regulacja monitorowania mikrofonu? Na ps5 idzie ustawić, a na xsx gdzie te słuchawki są dedykowane nie mogę tego zrobić :(

Chodzi Ci o balans chat - gra? Jeśli tak to mi działa. 

Odnośnik do komentarza

nie, nie da się przez konsole musisz podpiąć słuchawki pod kompa i ściągnąć ich oprogramowanie 

 

w ogle monitorowanie mikrofonu w Arctics ssie, bo jest zależne od pokrętła głośności xD HyperX Flight są pod tym względem lepsze bo działa to niezależnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.