Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wytrzymałem z pierwszym HeadSet'em od Sony do PS3 od 2011 roku, podczas tamtej generacji spisywały się dostatecznie, dźwięk czasami zrywał ale to przez router i gdy spiąłem wszystkie urządzenia kablem do Routera problem znikł. A teraz porównując Arctix 7x z tamtym gównem to widać jak poszła cała dekada technologicznie do przodu. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyszły Corsairy. Jak na razie wszystko działa bardzo dobrze, nic nie przerywa, dźwięk jest super, nie trzeba kupować aplikacji dolby atmos, bo słuchawki się same w niej uwierzytelniają i odblokowywują pełen dostęp do apki. Wykonanie na bardzo dobrym poziomie, są też wygodne, ale to i tak trzeba będzie zweryfikować po dłuższych sesjach niż 1-1.5h, a takie na razie odbyłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

IMG_5409.jpg
Odnośnik do komentarza
W środku jest taki cieniutki materiał. Na razie uszy się nie pocą, ale jak pisałem wcześniej jakiejś długiej sesji w nich nie miałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jemu chodziło o material ktory dolega do głowy i tutaj nie jest zaden cienki material tylko taka sama ala skora ktora jest na zewnatrz i na start je odrzucilem z mojej listy. Odpada na dlugie sesje i na lato.b668addae6a9f75543a84d5612e36145.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Jemu chodziło o material ktory dolega do głowy i tutaj nie jest zaden cienki material tylko taka sama ala skora ktora jest na zewnatrz i na start je odrzucilem z mojej listy. Odpada na dlugie sesje i na lato.b668addae6a9f75543a84d5612e36145.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka


To nie zrozumiałem Co do tej eko skóry to jest ona bardzo cienka, aż się zdziwiłem. Być może w lato będą grzały, czy przy dłuższych sesjach, zobaczymy
No i na minus, że tych padów się oficjalnie nie wymienia więc trzeba o nie mocno dbać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2021 o 19:29, krupek napisał:

Ja dziś odebrałem 9x, na razie używam tylko do muzyki. Fajnie wykonane, ładnie grają, sprawnie działają, ale są kurewsko ciężkie, nieprzyzwyczajony chyba jestem.

Coooooo. Załóż sobie TB Elite.  

9x są lekkie jak piórko 

Odnośnik do komentarza

posiadam HyperX Cloudy 1 po kablu i nie zawsze działają z padem od sexa.  Sprawdzałem inne słuchawki i za każdym razem działa a na Cloudach musze po kilka razy wkładać żeby działało..... Teraz tak, oprócz seires X  mam jeszcze lapka gamingowego z BT i TV LG C8, chciałbym słuchawki bezprzewodowe które działałyby z każdym urządzeniem, może być z donglem byleby bez przewodu i działało na Tv jak i na lapku. Prosze o pomoc, z góry dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie,
czemu 7X mają takie chujowe brzmienie mikrofonu?

Wszyscy na to narzekają, brzmią jak słuchawki za 5zł.
Będzie jakiś update softu czy to zwyczajnie efekt użycia najtańszych komponentów?

P.S: to nie jest na pewno kwestia jednego egzemplarza, rozmawiałem już z 3 osobami i ten problem występuje. Dotyczy Xboxa Series X, nie wiem jak to działa na PC.

Pozdrawiam

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Zdunek napisał:

Panowie pytanie,
czemu 7X mają takie chujowe brzmienie mikrofonu?

Wszyscy na to narzekają, brzmią jak słuchawki za 5zł.
Będzie jakiś update softu czy to zwyczajnie efekt użycia najtańszych komponentów?

P.S: to nie jest na pewno kwestia jednego egzemplarza, rozmawiałem już z 3 osobami i ten problem występuje. Dotyczy Xboxa Series X, nie wiem jak to działa na PC.

Pozdrawiam


Nie testowałem jeszcze ale z tego co czytałem to mikrofon maja najlepszy w swojej klasie.

9X nie różnią się niczym od 7X poza BT.

 

https://www.rtings.com/headphones/reviews/steelseries/arctis-9x-wireless

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...