Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie odpi.erdalali takie akcje, ale w końcu się tam pojawiły i kupiłem u nich. 

 

Ale generalnie ten sklep to śmiech na sali, sprzedają towar którego nie mają, choć jest napisane, że dostępny. 

Zamiast płacić liptonom i innym blackom, lepiej ogarnęli by ten burdel tam. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krupek napisał:

Ja od razu napisałem o zwrot kasy, bo nawet nie potrafią podać orientacyjnej dostawy.

 

Pisz do steelseries na fejsie, bo ja od nich dowiedziałem się, że będą dostępne w xkom, bo tylko tam były wtedy. 

W xkomie mi też nie potrafili powiedzieć kiedy będą. 

Edytowane przez Wooyek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że lepiej. Tylko, że nie mają. Posiadanie Arctis 9x deklarował tylko X-kom i jeden sklep na Allegro. Na Steelseries też są drożej. Napisałem już do nich, kiedy coś się pojawi.

 

Jeszcze z 2 lata temu X-kom działam bez zarzutu, sprawnie obrabiali zamówienia, szybko wysyłali, cyrków nie było. Ostatnio śmierdzą kutasem. Podane, że wysyłają coś natychmiastowo, a potem mija kilka dni zanim wyślą. Z tymi słuchawkami też inba, bo wpłaciłem im 8 stów.

Odnośnik do komentarza
18 hours ago, krupek said:

Pewnie, że lepiej. Tylko, że nie mają. Posiadanie Arctis 9x deklarował tylko X-kom i jeden sklep na Allegro. Na Steelseries też są drożej. Napisałem już do nich, kiedy coś się pojawi.

 

Jeszcze z 2 lata temu X-kom działam bez zarzutu, sprawnie obrabiali zamówienia, szybko wysyłali, cyrków nie było. Ostatnio śmierdzą kutasem. Podane, że wysyłają coś natychmiastowo, a potem mija kilka dni zanim wyślą. Z tymi słuchawkami też inba, bo wpłaciłem im 8 stów.

 

:facepalm: o cie chuj, człowieku coś ty zrobił? Po aferze z konsolami w X-kom już powinno zaorać się ten sklep na amen. 

 

Ja zamówiłem swoje Arctis 7x bezpośrednio na stronie steelseries, były wystawione za 799pln, ale po wklepaniu kodu odjęło 12% i kasę pobrali z karty dopiero przed wysyłką towaru. Płacąc po rabacie 703,12gr kupiłem najdroższe słuchawki w swoim życiu. Ale teraz uważam że warto było bo działają z PS4, Xbox Series X, Switchem, PS3, telewizorem, laptopem, Smartfonem. Szajba :yahoo: Jeśli tak się robi sprzęt, to teraz nic dziwnego że nie można go kupić i znika każdy egzemplarz !!! 

 

Dolby Atmos :banderas: 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, II KoBik II napisał:

Sa Steele 7x w mediaexpert. Chuy, wziąłem :reggie:

Ale cene dali sugerowaną 1049 zł :dynia:

 

I ta obniżka do 850 zł :reggie:

1 minutę temu, krupek napisał:

No ja właśnie wziąłem 9x, bo chcę je też mieć do muzyki, np do telefonu. W sumie, dobrze wyszło z tymi ogórkami z x-kom, bo zapłaciłem stówę taniej w Media Expert.

Przez dongla podłączysz je do telefonu, chyba, że masz iPhone’a to lipa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...