Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, messer88 napisał:

Świeci się mikrofon na czerwono, wczoraj podłączyłem z żółtą diodą na powerze i po kilkunastu minutach świecił się dalej tylko mikrofon. 

Pamiętaj żeby wyłączyć headset przed ładowaniem. Jak czerwona dioda na mikro zgaśnie to dopiero wtedy włączaj(ale dalej jak jest na kablu). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Aleks pisałeś o lekkim dyskomforcie ja tak miałem na lewym uchu z tym że nie wiem czy od piątku już się dotarły na moim łbie czy wystarczyło kawałeczek poluzować tej taśmy i jest dobrze. 

 

@Wolny jak Ci nie przeszkadza kabel to będą dobre, ja bym raczej poczekał na 1. 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czy jeżeli szukam słuchawek do grania na PC, PS5 i przenośnie Switchu jest sens płacić za coś więcej niż Arcrtis 1 po kablu (wszystkie urządzenia mają minijack. a kabel mi nie przeszkadza)? I w zasadzie jaka jest róźnica między Arctis 7 a 1 wireless skoro zgodnie z pierwszym postem jakość dźwięku jest ta sama?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, izon napisał:

Zastanawiam się, czy jeżeli szukam słuchawek do grania na PC, PS5 i przenośnie Switchu jest sens płacić za coś więcej niż Arcrtis 1 po kablu (wszystkie urządzenia mają minijack. a kabel mi nie przeszkadza)? I w zasadzie jaka jest róźnica między Arctis 7 a 1 wireless skoro zgodnie z pierwszym postem jakość dźwięku jest ta sama?

Jak nie przeszkadza Ci kabel to ja bym szedł pomiędzy i wziął arctis 3. Wygoda i dźwięk.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kubson napisał:

@izon no nie ma sensu jeżeli kabel ci nie wadzi no i nie musisz się martwić o stan baterii w słuchawkach 

 

 

Mnie osobiście kable doprowadzają do szału. Chcę iść i coś wziąć to zdejmować te słuchawki za każdym razem, jak z padem. Jak się przyzwyczaisz to nie wrócisz do kabla. 

Odnośnik do komentarza

Witam mam sprawę. Zakupiłem słuchawki steelseries arctis 3 console edition (na pudełku napisane ps4&ps5). Podłączyłem jackiem pod pada i w sumie wydaje mi się że kicha. Słuchawki grają cicho i szumią. Podłączyłem je pod laptopa i telefon, dźwięk wtedy jest o wiele głośniejszy i bez szumów.  Da radę coś w konsoli pokombinować czy poprostu ja dałem ciała i ten model tak ma. Jak dla mnie słabo to wygląda i nie wiem czy ich nie odsyłać.

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...