Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hubert249 napisał:

 

Mówiłem Ci, że 5.1 w słuchawkach, to zwykły kit i absolutnie nie warto sobie tym zawracać głowy. Przez kilka lat miałem dwie pary TB z 7.1 tym niby real 7.1 czyli ileś tam membran w jednym uchu. Myślałem, że  dzięki temu będę mógł grać zamkniętymi oczami i kosić przeciwników, niczym Chuck Norris w Delta Force. Niestety finalny efekt był marny albo nie było go wcale. 

Nie dało Ci do myślenia, że na konsolowym rynku zostało już tylko Astro z tym 5.1? Chyba nawet TB mają wyłącznie stereo dla konsol.


Nadal nie jestem przekonany, skoro mam tandetne Goldy 2.0 z VSS (Virtual Surround Sound) na PS4 za połowę ceny dowolnych xboxowych słuchawek i zgadnij co...

1891081827_itjustworks.jpg.22112f08a92d15153d51cf21bf2d8f0f.jpg

W sumie jedynie do PUBG jest mi to potrzebne, ale właśnie odpalając tę grę na PS4 i na XSX słychać PRZEPAŚĆ.
Na XBOXie tylko lewo-prawo, a na PS dźwięk jest autentycznie dookoła głowy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:


Nadal nie jestem przekonany, skoro mam tandetne Goldy 2.0 z VSS (Virtual Surround Sound) na PS4 za połowę ceny dowolnych xboxowych słuchawek i zgadnij co...

1891081827_itjustworks.jpg.22112f08a92d15153d51cf21bf2d8f0f.jpg

W sumie jedynie do PUBG jest mi to potrzebne, ale właśnie odpalając tę grę na PS4 i na XSX słychać PRZEPAŚĆ.
Na XBOXie tylko lewo-prawo, a na PS dźwięk jest autentycznie dookoła głowy.

A myślisz, że Atmos robi coś innego? :dafuq:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kubson napisał:

Znalazłem chyba idealne słuchawki gejmingowe open back, grają tak że nie mam pytań, a co będzie jak membrany się rozruszają :banderas:

Sennheiser PC38X

db33ab9d54d447adc8b0a1092887ffd2.jpgf35770f7301bc4ac906ae1df9f3a8842.jpg1dc5d942b8e6404174fb670cc60d1a86.jpg1aeced1146fbf2ceccb0b8a78f958a4d.jpg64ed14ec715625d75e64c071f2f1295d.jpg

Kumpel ma i mogę potwierdzić ze graja rewelacyjnie,do muzyki tez są całkiem spoko. Sam miałem je kupic ale nielubie otwartych słuchawek. Poczekam na gamingowe słuchawki od AudioTechnica dedykowane dla Xboxa bo z całymm szacunkiem do Senek ale AT ociupinke lepiej graja jak na moje uszy.

Odnośnik do komentarza
Just now, kubson said:

Swietna cena i wyglada bdb, fajnie ze MS w końcu zrobił swój bezprzewodowy headset 


Biorąc pod uwagę że prawie wszystkie dobre słuchawki bezprzewodowe są niedostępne to jest to strzał w 10 zarówno z ceną jak specyfikacją. Trzeba będzie poczekać do pierwszych recenzji, ale na dziś jestem bardzo na tak.

Odnośnik do komentarza

Czekamy na jakieś testy. Ale gdybym wiedział, to bym poczekał z Arctis 1.

 

Testuję obecnie słuchawki Steelseries. Obecnie z DTS. Wcześniej Dolby Atmos. Nie było efektu wow. Dziś się zorientowałem, że trzeba w ustawieniach aktywować 'format zestawu słuchawkowego'. Myślałem, że po ściągnięciu i włączeniu triala, to się samo włączy. :reggie:

Teraz przeskakiwanie pomiędzy kafelkami w menu zyskało.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...