Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie warto kupić już teraz Turtle Beach 600 Gen 2? Obecnie są za 400zł w promocji do wyrwania. 

Duża jest róznica między Turtle Beach 600 a 700 ? Bo różnica w cenie to ok 250zł, jak są dużo lepsze to może warto dopłacić?

Polowałem na Arctisy 1, ale nie wiadomo kiedy będą dostępne, no i cena też pewnie będzie wyższa.

Czy lepiej czekać na recenzje tych od Microsoftu ?

Zależy mi na tym, żeby słuchawki były komfortowe i mikrofon jakiś w miarę normalny (będę używał ich do PC do pracy + do gier na XsX)

 

Edytowane przez soszmen
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, soszmen said:

Wziałem te Turtle 600x Gen2

Najgorzej, że będę musiał dokupić adapter do PC za 100zł.

Jutro powinny przyjść, to dam znać czy warto brać.

Opłaca się do nich dokupować ten DTS SOUND albo Dolby Atomos? Jak tak to które?

 

Oba można przetestować za darmo :)

BTW ktoś się orientuje kiedy pierwsze testy nowego headseta od microsoftu?

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2021 o 10:45, soszmen napisał:

Wziałem te Turtle 600x Gen2

Najgorzej, że będę musiał dokupić adapter do PC za 100zł.

Jutro powinny przyjść, to dam znać czy warto brać.

Opłaca się do nich dokupować ten DTS SOUND albo Dolby Atomos? Jak tak to które?

 

 

ja wszystkie testowałem i ten darmowy Sonic od MS najczęściej najlepiej się sprawdzał 

Odnośnik do komentarza

Został równy tydzień do premiery nowych bezprzewodowych słuchawek od MS .

Zero info testów itd o nich na kilka dni przed premierą .Filmik z unboxingu który tu kolega wrzucał już usunięty.

Mam obecnie Arctis 1 wireless i nie wiem co robić czy zamówić te słuchawki i protestować czy zlać temat i zostać przy swoich starych .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Biorąc pod uwagę ogólną dostępność całej elektroniki to na premierę albo krótko po może już nie być. Ja chyba się skuszę i zamówię na premierę. Headset ma bluetootha wiec z TV powinno tez działać bo oprócz konsoli i łapka na tym mi zależy również. 
Też się skusiłem mimo że 2 miesiące temu kupiłem te Actisy 1 wireless .

Obawiam się czy ryzykować i je teraz sprzedawać i liczyć że xboxowe okażą się lepsze . ( Najśmieszniejsze że nawet z nich mikrofony z pudełka nie wyciągałem )

Niczego prawie mi nie brakowało po przesiadce z PS4 jak właśnie słuchawek od Sony .

Gdzie naprawdę chodziło to świetnie .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...