Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze z pierwszego posta wnioskuje, ze najbardziej wszechstronne Arctisy 1 sa te zielone? Czy wersja biala nada sie do pc i ps w takim sensie ze nie trzeba bedzie sie laczyc przez pada kadblem? Jest promocja i moze bym sie skusil po tym jak media expert mnie zrobilo w ch.uja.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mejm napisał:

Czy dobrze z pierwszego posta wnioskuje, ze najbardziej wszechstronne Arctisy 1 sa te zielone? Czy wersja biala nada sie do pc i ps w takim sensie ze nie trzeba bedzie sie laczyc przez pada kadblem? Jest promocja i moze bym sie skusil po tym jak media expert mnie zrobilo w ch.uja.

Podaj linka i pokaż o jakie Ci chodzi w tym kolorze białym.

Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, Kaczi said:

czy Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 będą dobrym wyborem? czy poczekać na dostępność i recenzcje tych słuchawek od microfostu?

tez bym poczekał na recenzje, osobiście nie lubię produktów TB ale 600/700 Gen 2 to ponoć bdb słuchawki i maja fajna aplikacje na telefon 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Mejm napisał:

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-sluchawki-bezprzew-steelseries-arctis-1.bhtml

 

Kolor = wnetrzne muszli. Te do xboxa maja zielony. Ps4 niebieski. Te o ktore pytam bialy.

https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-1-wireless-switch

 

Dedykowane są niby pod Switcha, ale widzę, że bez problemu połączysz się bezprzewodowo z PS4.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie TB.

Apke na telefon ma tylko 700. 600 konfigurujesz na pc, bo nie mają możliwości połączenia po BT. I w zasadzie na tym się kończą różnice w obu wesjach.

600 gen 2 używam praktycznie od premiery XSX i jestem mega zadowolony. Nigdy już nie wrócę do sluchawek po kablu. Wcześniej bardzo długo korzystałem z HyperX CloudX. Wygoda i lepsza jakość dźwięku dzięki Dolby Atmos. Świetne odczucie dźwięku przestrzennego. Polecam

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Lokomotywa said:

w polsce normalnie je kupicie, nie sra/jcie już

Kupując w PL, zapłacę podatek dodatkowo i nie wiadomo ile paczka będzie iść więc opcja kupowania z UE raczej średnia....

 

2 hours ago, eX4cT_PL said:

Recenzje pewnie pojawią sie na dniach, no ja bym chyba poczekał.

no może się pomęczę na obecnych(zastępczych) bo moje hyperX cloudy dokonały żywota i kanał jeden nie działa 

 

2 hours ago, Hum said:

Odnośnie TB.

Apke na telefon ma tylko 700. 600 konfigurujesz na pc, bo nie mają możliwości połączenia po BT. I w zasadzie na tym się kończą różnice w obu wesjach.

600 gen 2 używam praktycznie od premiery XSX i jestem mega zadowolony. Nigdy już nie wrócę do sluchawek po kablu. Wcześniej bardzo długo korzystałem z HyperX CloudX. Wygoda i lepsza jakość dźwięku dzięki Dolby Atmos. Świetne odczucie dźwięku przestrzennego. Polecam

Dzięki za opinie, bardzo pomogła. 
 

Także już wiem ze kupię TB 700gen2 albo te od Microsfotu, jako ze potrzebny mi Bluetooth w słuchawkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawił się jakiegoś gościa filmik ze słuchawkami dzisiaj



Czy to nie dziwne że na 4 dni przed premierą nie ma jeszcze recenzji ?


P.S. Jak ktoś chce obniżyć cenę to w x-komie można dzisiaj wykorzystać kupon na -30 zł co finalnie da cenę 419 zł . Wysyłka w gratisie do paczkomatu .
Kod : weekend-start
Ważny do 15 marca .


W innym temacie narzekałem na ten sklep a tu dzisiaj już paczka wysłana do paczkomatu i teraz ciekawie czy będę mógł odebrać w poniedziałek czy z racji premiery wrota paczkomatu dopiero będzie można otworzyć od 16 marca .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jest ktoś z Krakowa kto chce te słuchawki kupić już dzisiaj ? (429 zł ) miał znajomy brać ale kupił inne.I są od dzisiaj do odbioru w sklepie ? Chodzi oczywiście o Xbox headset wireless ? Moje zamówienie już leci więc spokojnie poczekam do poniedziałku .

Edit: Ogłoszenie nieaktualne

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza

Everyeye:

  • bardzo wygodne
  • chwalony jest patent z regulacją proporcji dzwięku gry do czatu głosowego za pomocą obracania nausznika
  • skaja na nausznikach może zdzierać się po latach
  • wyśmienity stosunek jakości do ceny
  • możliwość zapisania do 15-stu presetów
  • Dolby Atmost chociaż nie wykorzystywany obecnie w wielu grach oferuje najlepsze na rynku doświadczenie trójwymiarowego dzwięku
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem przetestowałem chwilę nowe słuchawki od MS.
Mam obecnie arctis 1 wireless.


Z wyglądu ok .
Pewnie z czasem muszle będą to wymiany .O ile je dokupimy
To już przerabiałem w słuchawkach od Sony do PS4 a materiał widać taki sam.


Moim zdaniem zdecydowanie leżą gorzej na głowie porównując do Arctis 1 .

Testowałem je na Battlefield 5 ,Gears 5,FIFA 21,Forza Horizon 4,NBA 2k21.

I niestety bass nie wiem jak to ująć jest taki wypłowiały ;) osobiście dla mnie to wada ogromna dla innego może to być w jakimś stopniu + .

Muszę was zaskoczyć tylko i wyłącznie w grze FH 4 natrafiłem na małe opóźnienie . Rzeczywiście to występuje .Tylko w tej grze w żadnej z pozostałych wymienionych pozycji . ( Słuchawki były aktualizowane )


Na koniec może mi się zdaje może mam urojenia , ale w każdej grze gdzie w miarę było spokojnie z otaczającymi nas efektami dźwiękowymi było słychać coś przypominające charczący głośnik słabej jakości .Tak myślałem prawie do końca grania po czym bardziej zacząłem obstawiać że to jednak kwestie jak gdyby jakości połączenia między konsola a słuchawkami .

Co do ostatniego było to bardZo ciche i oczywiście mogę się mylić .Lecz jednego jestem pewien w słuchawkach steelseries takie czegoś nigdy nie słyszałem .


P.S. Największe wrażenie zrobiły dla mnie odgłosy trybun w Fifie 21.

Tak czy siak cieszy nowy produkt dopasowany do Xboxa bo tego mi brakowało .Może jednak jak posiedzę z nimi dłużej to się do nich przekonam i przeproszę za wymienione wady :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...