Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

doszły dziś i moje xbox wireless headset i całkiem ciekawe i wrażenia z dźwięku też całkiem spoko. Denerwuje jednak że za każdym razem jak włączam headset to konsola też się włącza i muszę potem konsole wyłączać oddzielnie. Chodzi z każdym urządzeniem które ma Bluetootha, czyli TV, PC czy komórka, żadnego laga w przenoszeniu dzwięku nie uświadczyłem czy to w dynamicznej scenie dziwękowej zarówno z muzyce jak i w filmie. Dolby Atmos chodzi tu dobrze w sensie nigdy nie miałem DA z prawdziwego zdarzenia ale i tak robi wrażenie niż z takich Hyper X cloudów, które miałem wcześniej.

Ogólnie jakość wykonania jest całkiem spoko i nie są za duże co jest zdecydowanie na plus

 

F12CC585-C859-4763-8709-2B49E81B4423.jpeg

980C3624-41BB-411A-A58D-05F1FEFA4E3D.jpeg

Edytowane przez Kaczi
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Moldar napisał:

Czy mikrofon to się jakoś specjalnie włącza? Jest jakieś światełko kiedy jest włączony mikrofon albo jest mute? Pytam bo znajomemu mikrofon nie działa i szukamy przyczyny.

Pod mikrofonem jest guzik do muta. A mikrofon jak aktywny to pali się biała dioda na nim. 

 

Odnośnik do komentarza

Słuchawki to urządzenie które używa się z kilkoma sprzętami więc powinno to być logiczniej rozwiązane. Mi to nie przeszkadza bo inne mam do telefonu a inne do grania jednak kolegę rozumiem. Chociaż wydaje mi się ,że da się to wyłączyć, może w ustawieniach konsoli trzeba pogrzebać. 

Odnośnik do komentarza

Mam słuchawki audio i oprócz telefonu mam jeszcze DAC. Jak sparuję słuchawki z telefonem, to dac ich nie widzi. Trzeba sparować z playerem. Jak sparuję z playerem, to telefon je pamieta i muszę wybrać z listy urządzeń BT. 
 

Tak samo działa pad. Jak podpinam pada od X do PC, odpala się konsola. 
Sa adaptery różne i można podłączyć jedno urządzenie (słuchawki np) do kilku urządzeń. Wtedy się wybiera skąd źródło jest. 
Tutaj średnio takie coś zrobić. 
 

Jest jedno rozwiązanie- aplikacja na telefon i po uruchomieniu wybór źródła. Ale jak już pisałem, to jest bezsensu dlatego nikt tego nie zrobi. 
 

Odnośnik do komentarza

ale tu chodzi o prosty ficzer jaki powinien być żeby konsoli nie wybudzać za każdym razem jak włączam słuchawki.... Gram na lapku i muszę wyłączyć konsole bo się uruchamia, chce obejrzeć film na TV to znowu muszę wyłączyć konsolę. Trochę to denerwuje..... Chyba że komuś nie przeszkadza że konola chodzi i ciągnie prąd.

I jeszcze jedno nie liczyłem z zegarkiem w ręku ale jak nie używa się słuchawek a są włączone to same się wyłączają 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kaczi napisał:

doszły dziś i moje xbox wireless headset i całkiem ciekawe i wrażenia z dźwięku też całkiem spoko. Denerwuje jednak że za każdym razem jak włączam headset to konsola też się włącza i muszę potem konsole wyłączać oddzielnie. Chodzi z każdym urządzeniem które ma Bluetootha, czyli TV, PC czy komórka, żadnego laga w przenoszeniu dzwięku nie uświadczyłem czy to w dynamicznej scenie dziwękowej zarówno z muzyce jak i w filmie. Dolby Atmos chodzi tu dobrze w sensie nigdy nie miałem DA z prawdziwego zdarzenia ale i tak robi wrażenie niż z takich Hyper X cloudów, które miałem wcześniej.

Ogólnie jakość wykonania jest całkiem spoko i nie są za duże co jest zdecydowanie na plus

 

F12CC585-C859-4763-8709-2B49E81B4423.jpeg

980C3624-41BB-411A-A58D-05F1FEFA4E3D.jpeg

 

ten "problem" mają wszystkie słuchawki co łączą się z konsolą jak pad

 

ale miło że laga nie ma na BT, przereklamowane 9X miały strasznego

Odnośnik do komentarza

Dla mnie akurat to rozwiązanie z włączaniem konsoli gdy słuchawki włączamy jest spoko, tak samo jak to, że wyłączanie konsoli wyłącza słuchawki, no ale moje słuchawki są tylko do xboxa, zresztą z takim zamiarem przeznaczenia były kupowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, iluck85 napisał:

Skoro dla Ciebie jest proste, to po zakończonej grzej usuwaj słuchawki z konsoli. To samo na telefonie i za każdym razem paruj w pare :notbad:

Nie da się odparować słuchawek, ani pada z xboxa. 
 

Jedyna opcja to... parowanie tych zabawek z innym xboxem. :)

 

Dlatego też słuchawki odpalające konsole są kompletnie bez sensu, to musi iść do zmiany. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Komar napisał:

Nie da się odparować słuchawek, ani pada z xboxa. 
 

Jedyna opcja to... parowanie tych zabawek z innym xboxem. :)

 

Dlatego też słuchawki odpalające konsole są kompletnie bez sensu, to musi iść do zmiany. 


Nawet nie sprawdzałem, ale w opcjach jest jakieś menu gdzieś są powiązane urządzenia i tak jest pad min. Myślałem, że da się tam usunąć urządzenie z pary.

 

Ja problemu nie mam, bo to są tylko słuchawki do konsoli. Pod muzykę średnio.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Moldar napisał:

Trzeba ręcznie, bez sensu zwłaszcza, że u konkurencji od razu się dźwięk przełącza. Głośność słuchawek możesz ustawić w quick menu.

Ok udało mi się włączyć dźwięk na słuchawkach z wyłączeniem go na tv No ale nigdzie nie widzę opcji zmiany głośności?

A79A8318-B200-44AB-8DD1-7DA770D8E4A0.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...