Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

no i odebralem...wieczorem dopiero bedzie sprawdzane na konsoli. 

Po pierwszych przymiarkach wydaja sie byc wygodne i tu nie bede mial z nimi problemow. Uszy cale wpadaja do nausznikow. Nie wiem czy bylo gdzies w recenzjach ale sluchawki dosyc mocno opinaja glowe. Nie jest to dyskomfort tylko jak ktos ma wielka glowa to moze byc problem. Mocno tlumia dzwieki z otoczenia. Parowanie z telefonem przebieglo blyskawicznie w towarzystwie dzwiekow Xboxa. Mily akcent.

Edytowane przez Szymek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem trzy gierki. 

Sam początek w Gearsach robi niesamowite wrażenie. Nawet kobieta na przelatujący helikopter zrobiła WOW. Granat w tył, granat w przód. No pieknie pozycjonuje. 

Ori jak był cudowny brzmi jeszcze pikniej. 

Zagrałem mapkę w Tytany i na tys godzin nie słyszałem nigdy muzyczki podczas meczów xD wcześniej używałem Hiper Cloud II. Teraz bym do nich nie wrócił. 

Ogólnie można się pobawić suwaczkami. Tylko podbiłem bas o 1. Podoba  mi się jak grajom.

Dużo więcej szczegółów. 

Na 3 osoby każda powiedziała że wygodne i lekkie. Regulacja w pokretelkach bardzo spoko. 

Krótki mikrofon pozwala zrec i pić bez strachu :) no ogólnie bardzo spoko mi się wydaje cena do jakości. Żeby nie było że się podniecam to w życiu nie miałem jakiś profesjonalnych za 700 czy 1500 na głowie także nie mam odniesienia. 

Na minus to chyba brak zapisu swoich ustawień w apce. 

Zapomniałem dopisać ze jak dla mnie są mega głośne. Vol mam w połowie ustawione 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szymek napisał:

Żeby nie było że się podniecam to w życiu nie miałem jakiś profesjonalnych za 700 czy 1500 na głowie także nie mam odniesienia. 

 

 


Za 1500 są senki M3, ale typowo słuchawki pod audio. Nawet nie będę robić porównań, bo to nie ten rodzaj sprzętu i przeznaczenie.

Ale z tymi słynnymi Arctisami 7x bym zobaczył i poczytał zestawienie. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

warto dodać że jeżeli kupi się headset xboxa to gratis dostaniemy 6 miesięczna licencje licencje Dolby Atmos

https://gamerant.com/xbox-wireless-headset-dolby-atmos-free/

no ale koda na GPU juz nie dali :( to w sumie bedzie drugi minus do tych sluchawek xD

 

Wczoraj jeszcze sprawdziłem Senue. No tu chyba najlepiej słychać to całe 3D. Głosy z przodu, tyłu. Tak jakby siedziały u mnie w głowie. Dwa razy się obsralem i autentycznie myślałem że ktoś stoi z boku i do mnie gada xD 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
no ale koda na GPU juz nie dali to w sumie bedzie drugi minus do tych sluchawek xD
 
Wczoraj jeszcze sprawdziłem Senue. No tu chyba najlepiej słychać to całe 3D. Głosy z przodu, tyłu. Tak jakby siedziały u mnie w głowie. Dwa razy się obsralem i autentycznie myślałem że ktoś stoi z boku i do mnie gada xD 

A jak jest z pozycjonowaniem górą/dół. Słychać czy ktos jest pod tobą albo nad tobą? W moich corsairach za (pipi) nie da sie tego powiedziec, wiec jest ciekawy jak jest tutaj.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, erykgx napisał:


A jak jest z pozycjonowaniem górą/dół. Słychać czy ktos jest pod tobą albo nad tobą? W moich corsairach za (pipi) nie da sie tego powiedziec, wiec jest ciekawy jak jest tutaj.

Tak...zaraz rzuciło mi się w uszy przy zjeździe na linie z helikoptera w Gearsach. Słychać było że ktoś zjeżdża nad Tb. Efekt jest. Czy dobry to ja się nie znam ale idzie słyszeć gora/dol. W pierwszym momencie robi to mega wrażenie. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

W Forzie Horizon 4 mi bardziej pasuje Dolby od DTS. 
 

Sparowałem z telefonem. Nie gra to najgorzej, mocno stłumiony ten dźwięk z przewaga basu. Nie jest czysto i sterylnie jak m3 Senka. Ale przeznaczenie tych słuchawek jest inne. Za 449zl spoko opcja.
 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
To są czarne nie będą bezprzewodowo działać z Xsx.Musza mieć zielone muszle takie jak te.20210320_092235.thumb.jpg.572d2f1f225d9a2937bef4de1b643212.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka




20210314_081958.jpg
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...