Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Figuś napisał:

https://allegro.pl/oferta/turtle-beach-sluchawki-gamingowe-recon-chat-czarne-10157719878?reco_id=20a723b6-33e3-11ec-814d-b02628cffba0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

 

ja miałem wcześniejszy model PX4 i sobie chwaliłem, bo przede wszystkim nie męczył ucha, mógłby być trochę głośniejszy ale to już może naprawili w tym modelu. Nie bierz żadnych z PDP bo są niewygodne.

Miałem kiedyś PDP do PS4, dramat. Myślałem, że mi ucho rozsadzi.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Miałem kiedyś PDP do PS4, dramat. Myślałem, że mi ucho rozsadzi.

Bierz tego TB bo zakrywa całe ucho, ale są przerwy w konstrukcji zapewniające wentylacje i tak jak z poprzednim modelem będzie można zapomnieć że ma się to na czerepie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

Bierz tego TB bo zakrywa całe ucho, ale są przerwy w konstrukcji zapewniające wentylacje i tak jak z poprzednim modelem będzie można zapomnieć że ma się to na czerepie.

Właśnie oglądam recenzje i jak z początku ten kształt muszli i cały jej układ wydawał mi się dziwny, tak teraz ma to sens, to jest tylko słuchawka do chatu, nie wycisza mi dźwięku z telewizora czy innego soundbara.

Odnośnik do komentarza
Z ciekawości sprawdziłem cenę Steelseries 7x https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x :obama: poszły mocno w górę  Mi udało się kupić za 703,12 z użyciem kodu na -12% bo kosztowały 799 pln. Z czystym sercem polecałbym ten model dla każdego kto posiada kilka konsol (Xboxa, Playstation Switcha, PC, telefon i TV) bo działają ze wszystkim ale nie za taką cenę. Wydawało mi się że z 799 spadną może na 659 albo 699 ale widać Covid nie oszczędza żadnej branży. 
 
Ceny zamiast spadać idą w górę, wydaje mi się że albo podnieśli ceny przed black friday żeby obniżyć do normalnej na wyprzedaże lub na święta. Albo niestety trzeba polować na jakieś kody promocyjne. 
A co do samych słuchawek to używam ich już 11 miesięcy bo zakupione po premierze Series X i nie stwierdziłem żadnych awarii, przerw w przesyłaniu dźwięku, przeskoków, szarpnięć z tym związanych. Bo mój pierwszy bezprzewodowy headset od Playstation 3 potrafił na kilka sekund zgubić dźwięk po to żeby znów go odzyskać. A tutaj jest zdecydowanie bez zarzutu.  

A nie skrzypi Ci plastik w nich? Miałem 2 sztuki i mniej więcej po tyg skrzypiały jak tanie z bazaru a na głowie tez to słychać.
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, eX4cT_PL said:

Panowie, pytanie na szybko bo ostatnio nawal pracy nie pozwala mi na forumka, poszukuje słuchawek na maxa kompatybilnych, Switch OLED/Xbox/PS5, słuchawki dla młodego więc najlepiej do 100-120euro, co polecacie?

 

Tak jak opisałeś, używam do wszystkiego Arctis 7x, dedykowane Xbox'om ale mają przełącznik USB / Xbox i po przełączeniu w tryb USB i wpięciu do Playstation / Switcha / PC / TV / Telefonu działają bez problemów. Od kiedy je mam nie zdejmuje ich z uszu podczas grania. Już nawet nie włączam Amplitunera. 

 

SteelSeries-Arctis-7X-Review-48.jpg

 

Quote

CONNECTIVITY

The Arctis 7x is a true allrounder for connecting to just about any device you choose. It utilises a 2.4Ghz signal to a USB-C wireless dongle that can be connected to most android devices and Nintendo Switch & Lite. The headset also comes with a USB-C to USB-A adapter cable allowing the user to plug it into anything with a USB drive such as Xbox (both generations), Android devices and PC.

This is where the Arctis 7X has a huge advantage over the Arctis 7P as it will also connect to a PlayStation (both generations), the USB-C dongle has a switch to change from Xbox connection to USB, the same is not found on the Arctis 7P meaning that it will not connect to an Xbox. In my opinion, this really takes the Arctis 7P out of the equation unless you really don’t want to use it on an Xbox, or you really want that Blue/White colour scheme.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem wczoraj te Arctis 9x, pograłem w nich jakieś 3 godz, wrażenia bardzo pozytywne. Bardzo wygodne, wcale ich nie czuć na głowie, żadnych problemów z łącznością, dźwiękowo lepiej niż Pulse 3d po kablu, lepiej zbalansowane, bardziej neutralne (co mi ogromnie pasuje), szczegółowe, scena nieco szersza. Oczywiście mówię jak się sprawdzają w grach, muzyki nawet nie próbuję na tym słuchać. Z ciekawości porównam sobie dzisiaj z którymiś ze słuchawek studyjnych, jakie mam na stanie. 

 

Podsumowując: za 380 zł zakup bardzo udany

Odnośnik do komentarza

Witam, poszukuje słuchawek które będą wspierały dźwięk przestrzenny i będą kompatybilne z XSX oraz będą miały możliwość połączenia się z telefonem po BT, przeszukalem już kilka wątków ale nigdzie nie mogę znaleźć sprzętu który spełni moje wymagania budżet w jakim chciałbym się zamknąć to 600-700 zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...