Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie co do słuchawek 9x dedykowanych dla xboxa. Mianowicie, włączenie słuchawek powoduje u mnie automatyczne uruchomienie konsoli co może byłoby fajne w momencie kiedy chcę pograć. Czasami jednak chcę je tylko połączyć z telefonem przez BT aby posłuchać muzy, ale uruchomienie słuchawek poza automatycznym sparowaniem się z telefonem tak jak napisałem wyżej momentalnie odpala konsolę a ona tv. Można to jakoś zmienić.  Próbowałem szukać w opcjach xboxa ole nie udało mi się ogarnąć. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam Steelseries Acrtis 1x kupione za 400 zł i grają gorzej niż przewodowe za pół tej ceny. Jednak brak kabli wygrywa i służą mi do konsoli.

W tej chwili postawiłbym na zestaw od Microsoftu. 

Wydawanie większej kasy miałoby sens gdybyś brał pod uwagę przewodowe słuchawki i jeżeli dysponujesz dobrym sprzętem audio.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dalhi napisał:

Mam Steelseries Acrtis 1x kupione za 400 zł i grają gorzej niż przewodowe za pół tej ceny. Jednak brak kabli wygrywa i służą mi do konsoli.

W tej chwili postawiłbym na zestaw od Microsoftu. 

Wydawanie większej kasy miałoby sens gdybyś brał pod uwagę przewodowe słuchawki i jeżeli dysponujesz dobrym sprzętem audio.

No właśnie przewodowe mam już do laptopa (HyperX Cloud II) ale do konsoli wolałbym jednak bez kabla. Hmmm, sam już nie wiem...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.08.2021 o 15:22, ASX napisał:

M$ zapowiedział nowe przewodowe słuchawki, na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo jak bezprzewodowe z tą różnicą aze bada miały kabel i będą tańsze,  więc jeśli komuś nie zależy na bezprzewodowa i to chyba spoko opcja

 

 

 

 

 

Ma ktoś te słuchawki? Bo już pada na 20-lecie zamówiłem, to może i słuchaweczki zgarnę do pary...

Odnośnik do komentarza

Odebrałem własnie swój od kuriera i wstepnie dzwięk na poziomie jaki mi mocno pasuje. Szybkie pytanie. Czy da się jakos w opcjach konsoli włączyć żeby po uruchominie konsoli nic z TV nie szło? Coś takie jak na pleju po podpięciu HS 2.0. Szukałem ale chyba tego nie ma. Głupio tak przyciszać TV za każdym razem jak człowiek będzie chciał mieć tylko na słuchawkach wszystko.

Odnośnik do komentarza

https://allegro.pl/oferta/turtle-beach-sluchawki-gamingowe-recon-chat-czarne-10157719878?reco_id=20a723b6-33e3-11ec-814d-b02628cffba0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

 

ja miałem wcześniejszy model PX4 i sobie chwaliłem, bo przede wszystkim nie męczył ucha, mógłby być trochę głośniejszy ale to już może naprawili w tym modelu. Nie bierz żadnych z PDP bo są niewygodne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości sprawdziłem cenę Steelseries 7x https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x :obama: poszły mocno w górę :( Mi udało się kupić za 703,12 z użyciem kodu na -12% bo kosztowały 799 pln. Z czystym sercem polecałbym ten model dla każdego kto posiada kilka konsol (Xboxa, Playstation Switcha, PC, telefon i TV) bo działają ze wszystkim ale nie za taką cenę. Wydawało mi się że z 799 spadną może na 659 albo 699 ale widać Covid nie oszczędza żadnej branży. 

 

Ceny zamiast spadać idą w górę, wydaje mi się że albo podnieśli ceny przed black friday żeby obniżyć do normalnej na wyprzedaże lub na święta. Albo niestety trzeba polować na jakieś kody promocyjne. 

A co do samych słuchawek to używam ich już 11 miesięcy bo zakupione po premierze Series X i nie stwierdziłem żadnych awarii, przerw w przesyłaniu dźwięku, przeskoków, szarpnięć z tym związanych. Bo mój pierwszy bezprzewodowy headset od Playstation 3 potrafił na kilka sekund zgubić dźwięk po to żeby znów go odzyskać. A tutaj jest zdecydowanie bez zarzutu.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...