Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś posiada słuchawki oficjalne od MS tylko te przewodowe i mógłby coś więcej o nich powiedzieć ? Gdyż mam je od wczoraj i dźwięk z nich wydobywający się powiedział bym że jest hmm średni. Fakt jest basowy i przyjemny ale taki przytłumiony, jak przez jakiś karton. Mam podłączone do Series X wraz z aktywnym Dolby Atmos. Poprzednie słuchawki jakie miałem to były SPC Gear Viro Plus i dźwięk był zdecydowanie czystszy.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do działu X360 mało kto dziś zagląda, więc może tutaj uzyskam odpowiedź...

 

3 godziny temu, Wredny napisał:

Czy moje astro A50 (Gen 3) Wireless w jakiś sposób zadziałają z X360?

Czat mnie nie obchodzi, tylko na dźwięku z gry mi zależy.

Jakieś kabelki do pada, czy można stację bazową przez optyka podłączyć do konsoli?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema, 

 

mam headstet od MS do XsX ale korzystam z niego również do laptopa do grania. Jak uruchamiam słuchawki to automatycznie łączą się laptopem ale jednocześnie uruchamiają xboxa. Czy można jakoś wyłączyć opcje uruchamiania Xboxa ale bez tracenia połączenia z Xboxem? Chodzi mi o to że jak jednak innym razem odpale X-a to żebym nie musiał specjalnie od nowa parować headset. Szukałem w opcjach zasilania, konfiguracji akcesoriów ale nigdzie nie mogę znaleźć opcj która wyłączy uruchamianie konsoli za pomocą tego akcesorium.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
33 minuty temu, LiŚciu napisał:

 

Szymo, a odkopując temat wiesz może jak usunąc hadset z konsoli? Nie mogę za żadne skarby znaleźć opcji żeby sprzęt usunąc - cały czas jest przypięty do konsoli. 

Szczerze nie wiem. Pierwsze co mi przychodzi to akcesoria ale tam nic takiego nie ma. Chodzi Ci o sprzedaż słuchawek? 

 

Edytowane przez Szymek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Boomcio napisał:

Kupiłem te 9x. A jak jest z aktualizacją orientuje się ktoś?

Nawet nie wiem, jak sprawdzić aktualne firmware słuchawek :/

Btw dożyłem dziwnych czasów, za mojej młodości C64 nie wymagał źadnej aktualizacji, a teraz nawet słuchawki tego potrzebują.

 

swoje mam od dwóch lat i ani razu ich nie aktualizowałem. Jak już bardzo chcesz, to podepnij je kablem pod kompa i pobierz aplikację Steel Sreries.

 

Odnośnik do komentarza

Działa sprzęt legancko. Filmy i gry robią robotę. 

Mam jednak prawdopodobnie coś źle ustawione w telefonie, bo jak rozmawiam w słuchawkach to nie słyszę swojego głosu. Dodatkowo one nieźle wytłumiają dźwięk z otoczenia i dziwnie się z kimś rozmawia nie słysząc wogóle siebie.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, krupek napisał:

A to dziwne, bo też mam 9x i wydawało mi się, że akurat dźwięki z otoczenia słabo tłumią. Aczkolwiek, nie mam też za bardzo porównania z innymi z podobnej półki.

A parowałeś je może z telefonem? Chodzi mi o to, czy słyszysz swój głos jak np na czacie xbox.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...