Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2021 o 21:27, milupl napisał:

Ale co znaczy 6 miesięcy w prezencie. To co po 6 miesiącach nie będą już wspierały DA?

Będą ale płatnie. 

Ale dla mnie to i tak duży PLUS bo przez te pół roku sprawdzisz sobie na spokojnie w wielu grach czy Atmos Ci odpowiada czy nie. 

Według mnie super sprawa, zobaczę po zakupie jeszcze jak w filmach bo podejrzewam że też będzie mega wypas! 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, messer88 napisał:

W tych słuchawkach oficjalnych chyba jest kod na 6msc DA i normalnie Ci się skończy tak jak okres próbny.

 

30 minut temu, milupl napisał:

To trzeba jakoś włączyć żeby był DA?

nie ma kodu :lapka: po podłączeniu słuchawek i włączeniu aplikacji DA po prostu pojawia się opcja 6 miesiecznego okresu próbnego

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hanza71 napisał:

Zadowolenie dziecka najważniejsze, tak trzymaj. 

Z drugiej strony ktoś pisał że by nie polecał dziecku słuchawek, może ja także ale jak miał bym słuchać głośno odgłosów z gier w które nie gram, a np. oglądał bym na drugim TV ciekawy film to także by mnie irytowało... 

Wiem bo przechodziłem to trochę już latek wstecz, i tylko mówiłem do syna, Patryk przycisz ta grę :-) 

Odnośnik do komentarza

Czy trzeba zresetowac gre po zmianie formatu audio, zeby zaczeło działać? Właczyłem poczatek gearsow 5 przy wodospadzie i jazde na lawie w hivebusters i nie słyszę różnicy. Włączyłem też demko w apce dolby i ustawiałem nawet stereo i nie słyszę różnicy XDD Jest tam moment gdzie ptak przelatuje z tyłu od prawej do lewej i jak dla mnie tak samo brzmi :sapek:

Odnośnik do komentarza

Jak mówisz to masz odsłuch, który w opcjach można dostosować, no ale tak jest to gorzej zrobione niż na plejce 

 

 

3 hours ago, 20inchDT said:

Czy trzeba zresetowac gre po zmianie formatu audio, zeby zaczeło działać? Właczyłem poczatek gearsow 5 przy wodospadzie i jazde na lawie w hivebusters i nie słyszę różnicy. Włączyłem też demko w apce dolby i ustawiałem nawet stereo i nie słyszę różnicy XDD Jest tam moment gdzie ptak przelatuje z tyłu od prawej do lewej i jak dla mnie tak samo brzmi :sapek:

Może po prostu masz słaby słuch :dunno: ale tak jak kiedyś pisałem polecanie słuchawek to nie taka prosta sprawa bo każdy insczej słyszy i czego innego oczekuje od dźwięków 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kubson napisał:

Może po prostu masz słaby słuch :dunno: ale tak jak kiedyś pisałem polecanie słuchawek to nie taka prosta sprawa bo każdy insczej słyszy i czego innego oczekuje od dźwięków 

Albo sluchawki, albo ten atmos jest chuja wart. Sprawdzałeś moze jakies demo filmiki w apce dolby? Zawsze słyszę dzwieki z kazdego kierunku, nawet na stereo, i nie wiem co tu jeszcze mogłoby lepiej brzmiec. Jedyne wrazenie z 3d audio robily na mnie filmiki z binaural audio na yt.

Odnośnik do komentarza

Tak sprawdzałem te filmiki i działało to dobrze. Ja mam atmosa od początku i słyszę różnice, lepiej grają niż Windows Sonic, ale jakiejś super miazgi imo nie ma, dziwek jest po prostu bardziej przestrzenny i pomaga w zlokalizowaniu z ktorej strony dochodzi 

 

w apce atmosa możesz sobie poprzestawiać EQ, może to coś da? btw jakie słuchawki masz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...