Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś tutaj astro A50 i miał może podobny problem?
Słuchawki normalnie w stacji dokującej, ta podłączona przez USB z tyłu konsoli, odpalam klocucha, a tam po prawej ikonka przekreślonego mikrofonu (czyli, że Headseta brak).
Przeważnie muszę wtedy wyłączyć konsolę, za chwilę włączyć ją znowu i problem znika, a headset się pojawia, ale właśnie przed chwilą 3 razy już powtarzałem ten magiczny proces i dupa.

 

1784390243_astroA50.jpeg.e791025d4b9621a623db685967e05cb4.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A porównywał ktoś te słuchawki MŚ do słuchawek dla PS5 Sony Pulse 3D? 

Pytam bo miałem te Sony i jakoś dźwiękowo dupy nie urywało i sprzedałem. 

Jednak teraz patrząc, to za te 450zl do Xa to niby przy tej cenie nie ma się co chyba czego czepiać... 

A może za jakieś inne bezprzewodowe nie za wiele droższe byście polecili ? 

Nie lubię i nigdy nie lubiłem słuchawek ale grając w nocy nie mogę włączyć kina, bo mimo że mam oddzielny pokój do grania to żona obok marudzi że słychać... A na samym TV to nie granie. 

 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, messer88 napisał:

Arctis 7x pewnie dużo osób też poleci, tylko trochę droższe od tych oficjalnych iksa. 

To będzie cirka koło 2 paczek drożej. 

Jednak spoko, do przeżycia tylko tu rodzi się pytanie, czy warto...? 

Jak wspominałem ogólnie za słuchawkami nie przepadam ale czasem w nocy będę musiał ich używać. Muzy słuchał na nich z pewnością nie będę, tylko gry także warto dołożyć te 2 stówki czy jednak nie... 

Bardziej zależało by mi na ergonomii wykonania i pozycjonowaniu dźwięku, bo dźwięk w grach na pewno te słuchawki MS będą miały w miarę wystarczający. 

Nie chciał bym by np. po godzinie jakoś zaczęły boleć mnie uszy (chodzi mi o małżowiny). Kiedyś do ONE X zaszalałem i kupiłem jakieś najwyższe Razory dedykowane dla Xboxa za 1200zl....

I to była tragedia, bo po 30min już miałem ból bo jakoś naciskały mnie na małżowiny i długo ich na głowie nie mogłem nosić. 

A natomiast te do PS5 Pulsy 3D pasowały mi pod tym względem bo siedząc długo bólu nie miałem. 

 

Słuchałeś może jednych i drugich, różnica między nimi w dźwięku jest spora czy delikatna? 

A jak z pozycjonowaniem dźwięku w grach? Chodzi mi np. w takim Codzie czy Battlefieldzie można sprecyzować z której strony słyszysz kroki czy strzały? 

 

No wiem, dźwięk każdy odbiera inaczej i trudno dyskutować i za kogoś sprzęt audio wybierać tym bardziej na odległość. 

Ale każda opinia i wskazówka jest mile widziana... 

 

Ewentualnie zawsze mogę kupić jedne i drugie przez net, zrobić wtedy sobie teścik i wybrać. A te które nie będą mi pasować oddać w przeciągu 14 dni. Jednak nie lubię takich akcji robić, no chyba że nie mam już wyjścia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
12 minut temu, maxoffe napisał:

To będzie cirka koło 2 paczek drożej. 

Jednak spoko, do przeżycia tylko tu rodzi się pytanie, czy warto...? 

Jak wspominałem ogólnie za słuchawkami nie przepadam ale czasem w nocy będę musiał ich używać. Muzy słuchał na nich z pewnością nie będę, tylko gry także warto dołożyć te 2 stówki czy jednak nie... 

Bardziej zależało by mi na ergonomii wykonania i pozycjonowaniu dźwięku, bo dźwięk w grach na pewno te słuchawki MS będą miały w miarę wystarczający. 

Nie chciał bym by np. po godzinie jakoś zaczęły boleć mnie uszy (chodzi mi o małżowiny). Kiedyś do ONE X zaszalałem i kupiłem jakieś najwyższe Razory dedykowane dla Xboxa za 1200zl....

I to była tragedia, bo po 30min już miałem ból bo jakoś naciskały mnie na małżowiny i długo ich na głowie nie mogłem nosić. 

A natomiast te do PS5 Pulsy 3D pasowały mi pod tym względem bo siedząc długo bólu nie miałem. 

 

Słuchałeś może jednych i drugich, różnica między nimi w dźwięku jest spora czy delikatna? 

A jak z pozycjonowaniem dźwięku w grach? Chodzi mi np. w takim Codzie czy Battlefieldzie można sprecyzować z której strony słyszysz kroki czy strzały? 

 

No wiem, dźwięk każdy odbiera inaczej i trudno dyskutować i za kogoś sprzęt audio wybierać tym bardziej na odległość. 

Ale każda opinia i wskazówka jest mile widziana... 

 

Ewentualnie zawsze mogę kupić jedne i drugie przez net, zrobić wtedy sobie teścik i wybrać. A te które nie będą mi pasować oddać w przeciągu 14 dni. Jednak nie lubię takich akcji robić, no chyba że nie mam już wyjścia. 

 

 

Nie znam, różnicy ale w tych MSu masz atmosa chyba na 6 miesięcy, który fajnie ustawia te dźwięki typy kroki i strzały. A arctis bardzo wygodne tylko lepiej dokupić da do nich, możesz w jakimś promo. Bo bez tego to dźwięk trochę surowy i za dobre do pozycjonowania to nie są. Ale to takie moje odczucie bo sam dużo grałem na astro a50 w h5 i tam było spoko na xox ale na xsx już kicha po usb. A z da to te arctisy fajne ale te MSu też ponoć dobre są, zwłaszcza za te 400 PLN, zobacz wcześniejsze wpisy. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, maxoffe napisał:

Bardziej zależało by mi na ergonomii wykonania i pozycjonowaniu dźwięku, bo dźwięk w grach na pewno te słuchawki MS będą miały w miarę wystarczający. 

Nie chciał bym by np. po godzinie jakoś zaczęły boleć mnie uszy (chodzi mi o małżowiny).

 

Pozycjonowanie jak testowałem np w Enlisted jest bdb. Mi się musiały dotrzeć na łbie bo dociskały mi ucho z jednej strony, problem znikł po chyba dwóch dniach. Ale jak masz faktycznie sporadycznie używać słuchawek to chyba lepiej brać te tańsze które opinie też zbierają dobre. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...