Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam i pozdrawiam Wszystkich. Jestem tu nowym użytkownikiem. Przeczytałem cały temat odnośnie słuchawek do Xbox series X. Obecnie posiadam SteelSeries Siberia X300 podłączone do pada jackiem 3.5. Planuję kupić słuchawki bezprzewodowe, które będą obsługiwać dźwięk przestrzenny. 

Z racji cen myślę nad zakupem oryginalnych słuchawek MICROSOFT Xbox Wireless Headset. I mam pytanie. Czy jakość dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych będzie lepsza niż w takich co są podłączone do pada w gniazdo 3.5 jack. ?

 

Także widziałem na Allegro też inne modele używane. Ale wiadomo nie ma gwarancji. Są to:

 

ASTRO Gaming A50 Wireless

 

LucidSound LS50X

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, MasterD23337 napisał:

Rozumiem, że posiadasz te Microsoftu bezprzewodowe słuchawki?

Tak, te:

Zestaw słuchawkowy MICROSOFT Xbox Wireless Headset

 

Moich dwóch znajomych też je posiadają i gramy wspólnie. Komunikacja w porządeczku. Dla mnie duży plus, za kontrolowanie głośności i miks dźwięku z gry/komunikacji za pomocą pokręteł po obu stronach zamiast wchodzić do tych zakładek za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.09.2022 o 14:04, Dr.Czekolada napisał:

Tak, te:

Zestaw słuchawkowy MICROSOFT Xbox Wireless Headset

 

Moich dwóch znajomych też je posiadają i gramy wspólnie. Komunikacja w porządeczku. Dla mnie duży plus, za kontrolowanie głośności i miks dźwięku z gry/komunikacji za pomocą pokręteł po obu stronach zamiast wchodzić do tych zakładek za każdym razem.

Hejka. Kupiłem te słuchawki Microsoftu. Na razie miałem tylko dwa razy ubrane ( brak czasu ). Ale są wygodne. Kontrolowanie dźwięku za pomocą pokręteł jest super. Można na bieżąco no i szybko zmienić poziom głośności czy balans między czatem a  grą. 

Śłuchawki bez problemu sparowałem po  bluetooth z telewizorem Oled LG 65C11. Jeśli mam włączony tv i włączę słuchawki, to automatycznie telewizor nawiązuje połączenie i się pyta, czy chcę aby dźwięk był puszczany przez słuchawki. Wiadomo, że włączenie słuchawek powoduje włączenie konsoli, co nie zawsze by się chciało gdyby tylko oglądać TV. Ale miejmy nadzieję, że kiedyś Microsoft doda taką opcję do słuchawek. Będę miał czas to się pobawię ustawieniami. Dolby Atmos już mam zakupione z Argentyny :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kilka dni używam nova 7x, wcześniej arctis 7x, więc kilka plusów ale i jeden minus.

Z plusów to wydaje się lepszy dźwięk, zwłaszcza do lokalizacji wrogów w codzie, a to jeszcze bez żadnych zmian w ustawieniach słuchawek. Praca na baterii to sprawa oczywista, 38 godzin, więc realnie pewnie coś tam około 30 ale i tak spora różnica względem poprzednich słuchawek. Bt to też spory plus, bo jako posiadacz obu next genów i switcha oraz steam decka, mam jeden sprzęt do wszystkiego.

Na minus wygoda, arctisy były większe, dla mnie ciekawsze rozwiązanie z pałąkiem. Mogłem grać godzinami bez większego zmęczenia, tutaj jest póki co dziwnie, jednak zmniejszenie rozmiarów nie poszło aż tak w parze z wygodą, ale ja mam bardzo dużą głowę, więc ogólnie mam z tym problem :)

No i mogliby w końcu pokusić się o opcje wrzucenia i przełączenia kilku presetów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...