Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Bazowałem trochę na waszej liście przy wyborze słuchawek ale i tak kupiłem inne ;p Dopiszcie sobie do listy SteelSeries Arctis Prime jeśli komuś nie przeszkadza przewód. Pasują do każdej konsoli a wygoda i jakość dźwięku to jest sztos. O wiele lepsze od moich poprzednich słuchawek jak Aurvana Live! modyfikowane zgodnie z zaleceniami z neta (głównie przewód) i Sony Platinium. 

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że moje SS Arctis 1 (bezprzewodowe) padły. Nie mogłem ich włączyć, ładowania nie sygnalizowało. Pomógł reset. Jakby ktoś miał problem, to ten przycisk znajduje się tu

spacer.png

Podobnie jest w 7 i 9 (chyba). Za tym otworem jest dużo wolnej przestrzeni. Trzeba daleko sięgnąć i przytrzymać. Przycisk trudno wyczuwalny. Udało mi się igła.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tygodniowych testach Xbox Wireless Headset kilka opinii:

Testowałem na Outriders, Gears: Hivebusters, Tetris Effect, Wreckfest i ... Vikings :Wolves of Midgard.

Generalnie kazda gra po powrocie do dzwieku z telewizora wydaje sie uboższa w te niesłyszalne detale, w głębsze brzmienia, mocniejsze basy. No ale to podstawa, żadne voodoo audio.

Słuchafony leżą elegancko, regulacja głosności przez obrót pierścienia na muszli wygodna, plus lekki odczuwalny skok. Mikrofon zawiniety nie przeszkadza. Nie próowałem interakcji z innym graczami, - gracz samotnik. Słyszałem o podbitym basie, który tez sprawiać miał, że dialogi są gorzej słyszalne. Tego na szczęście nie zauważyłem, dialogi w grach brzmiały świetnie, czuc też ich przestrzenność.

Największą robotę robii :OUTRIDERS Dzwięk tutaj jest nieźle dopasiony, intensywny i dynamiczny, czuć przestrzenność, sporo dodaje do odczuć. Czasem było ZBYT intensywnie :banderas: (nie mylić ze zbyt głośno)

NA Hivebusters miałem najwieksze nadzieje że zaskoczą. A tu owszem, bardzo pozytywnie, ale bez emocji. Basy są sążniste, wybuchy walą po włosach, pięknie słychać przyrode i plemiennie chórki. Grając na tv tracicie to. Więc choc nie ma efektu wow, słuchafony poprawiają robotę.

O dziwo fajnie się sprawdziły słuchawki w Wikingach. Prosty i sympatyczny klon Diablo ubogacił moje wrażenia całkiem nieźle brzmiącymi dzwiekami cięcia, łamania, miażdęnie, tłuczenia, krzyków i pieśni, moze nie jest to top efekciarstwa, ale dla mnie calkiem nieźle,

Tetris Effect, Wreckfest tu też granie w słuchafonach sporo wnosi. Ale w Tetrisie nie podbija immerski az tak, jak miałem nadzieję (rozpuściła mnie wersja na OQ2), aczkolwiek i tak Tetris zawsze lepszy w słuchawkach. Wreckfest to musieliby znawcy mechanik wyscigowych osłuchać. Wiećej trzeszczenia, tarcia , zgrzytania, cąły ten samochodowy kolaż dźwiekowy, w glosnikach tv często wytłumiony. No i o wiele lepiej słychac przygrywające kapele :kaz:

Generalnie udany zakup, do każdej gry wniósł jakieś nowe doznania. Headset lezy wygodnie, wpsółpracuje XSX bezproblemowo. 

Edytowane przez dee
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bielik napisał:

Ten mikrofon jest odłączany w headsecie xboxowym? Na ile starcza akumulator? Rozumiem że z telefonem połącze się bezproblemowo ?

Również posiadam te słuchawki i mogę jak najbardziej polecić. Wcześniej na ps miałem goldy, które po dłuższym graniu powodowały dyskomfort, bolały uszy. Tu tego nie odczuwam. Z tego co wiem to możesz połączyć 2 urządzenia które obsługują bt, minus jest taki, że jak włączasz słuchawki automatycznie odpala się konsola.

Odnośnik do komentarza

Przeglądnąłem wszystkie słuchawki z pierwszego postu jednak większość słuchawek jest poza moim zasięgiem cenowym. Bardziej szukam headseta, który byłby potrzebny tylko do komunikacji głosowej. Mało gram online więc nie potrzebuję produktu za 500 zł -1000 zł itp. Zresztą gram na starym Logitehu 5.1. Macie jakieś dobre i sprawdzone modele godne polecenia? Najlepiej gdyby produkt działał też z PS4 i PS5 oraz dobrze by było gdyby działał bezprzewodowo. Na PS4 korzystałem z https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/pdp-afterglow-lvl-1-playstation-4.bhtml Przy tym ile gram online całkiem się sprawdzał ale kabel trochę przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, Questreq napisał:

Witam potrzebuje osoby zorientowanej w tym temacie chce kupić słuchawki do nowego xboxa series X. Ale nie jestem w temacie. Jeżeli jest jakaś osoba która się na tym zna to proszę o wymienienie modelów słuchawek dedykowanych do Xbox'a Series X. Chodzi mi o markę SteelSeries.

Przeczytaj na głos tytuł tego tematu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Questreq said:

Witam potrzebuje osoby zorientowanej w tym temacie chce kupić słuchawki do nowego xboxa series X. Ale nie jestem w temacie. Jeżeli jest jakaś osoba która się na tym zna to proszę o wymienienie modelów słuchawek dedykowanych do Xbox'a Series X. Chodzi mi o markę SteelSeries.

Steelseries 7x są na tyle zajebiste że będziesz podłączać do każdego urządzenia w domu. Ja tak robię. Gdy odłączam od Xboxa albo PS4 to podłączam do laptopa wieczorem do telewizora albo switcha. Na co akurat mam ochote. Jestem zachwycony ich kompatybilnością jakością dźwięku i wygodą użytkowania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...