Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam uwielbiałem Złotą Czwórkę bardziej od Piątki, bo... Piątki nie maiłem. A w Czwórkę napierdalałem do upadłego. Więc gdyby już ktoś mnie zmusił do takiej dziary, to ze względów sentymentalnych również wolałbym Czwórkę.

 

@Shen bierzesz udział? Mogę to potraktować jak coś z pogranicza mem/historyjka ;]

Odnośnik do komentarza

Gościu robi zajebiste filmy na temat wszelakich rekordów i prawdopodobnie intensywnie przy tym przegrzebuje archiwa internetowe, wyciągając materiały filmowe nawet sprzed kilkudziesięciu lat. A potem składa całość w zgrabną opowieść. 

 

Niektóre ogląda się jak dobry dokument/serial.

Tutaj jeden z moich ulubionych - rywalizacja jednego gościa z całym community. On chciał mieć na swoim koncie wszystkie rekordy tras w Mario Kart 64, a cała reszta społeczności starała się mu w tym przeszkodzić. Kto wyjdzie z tego zwycięsko? Nie zdradzę, ale emocji nie zabraknie!

Polecam na leniwy wieczór, albo poranek do kawy.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zamykam listę chętnych, abym wiedział na czym stoję.

Zmieniam też odrobinę kwestię CZASOPISMA PSX EXTREME w ramach nagrody bonusowej. Bo jest ich już kilka do wyboru, więc proponuję, że można wybrać sobie do dwóch numerów spośród dostępnych (oczywiście wciąż można poprzestać na jednym). 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Bo ostatnio edytowałem materiał (crop & rotate), więc jakoś to wyglądało. Bez tego byłby zonk ;]

Teraz oczywiście obróciło podczas zmiany kart (forumek -> ekran kamery) i ten drugi wjebał się w pionie, plus zajmował 25% powierzchni na środku, więc trzeba go oglądać tak:

 1vidur.jpg

Amatorsko tnę materiał na dwa (część przed obrotem, która jest ok i część po, która już ok nie jest), drugą robię crop&rotate, sklejam ponownie w całość, aby wszystko było w poziomie + odpowiedniej wielkości, dodam jakiś bajer, by się milej oglądało i tak Wam wrzucę.

 

A surowy materiał w ramach już się wrzuca.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Krótko, zwięźle i obama :fsg: Nie ma co, zawiśnie w najbardziej widocznym miejscu w mieszkaniu, jak już tylko ustalę, które miejsce jest najbardziej widoczne.

 

Czy to przypadek, że dziś napisałem tego posta?

 

Jestem skłonny powiedzieć, że tak, to przypadek. Dzięki wielkie panie @Kmiot!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bzduras napisał:

Nie ma co, zawiśnie w najbardziej widocznym miejscu w mieszkaniu, jak już tylko ustalę, które miejsce jest najbardziej widoczne.

Polecam dobrać odpowiednie "nacienienie" miejsca, dzięki temu efekt 3D będzie lepiej widoczny ;]

 

18 minut temu, Rudiok napisał:

Napracowanko :obama:

Nawet sobie nie wyobrażasz xd

Wszystko ręczna robota, gdybym miał normalną drukarkę to lekko (mam tylko przenośną do telefonu drukującą w formacie 5x8 cm - na wydrukowanie sprite'ów i avatarów wystarczyła), a tak to koło fortuny musiałem ułożyć sam z kawałków różnokolorowego materiału (filc).

360 stopni / 14 = 25,7 stopnia. Wyciąłem więc odpowiedni szablon i kawałek po kawałku układałem, ale ja w sumie czasem lubię się tak kreatywnie pobawić.

Plus jest taki, że koło fortuny jest w pełni modyfikowalne i może posłużyć w razie potrzeby w każdym innym losowaniu.

 

15 minut temu, suteq napisał:

Jak zakręciłeś to myślałem że się nie zatrzyma ten wskaźnik, tak zapierdalał. xD

No właśnie coś tam sapałem, że gdybym miał dobrej jakości fidget spinnera, to losowanie mogłoby trwać kilka minut, bo jebany by się kręcił do znudzenia xd

Ale uznałem, że chińska tandeta wystarczy.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...