Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Figuś napisał:

O cie chuj :fsg:

No , no, Ty już wiesz co i gdzie (adres + ewentualny bonus).

13 godzin temu, schabek napisał:

Zasluzenie, jako pierwszy zglosil sie z czystej zajawki a nie dopiero jak wlecial dodatkowy fant :cool:

O tym samym w sumie pomyślałem, ale dopiero po fakcie. Nawet mówiąc "uchwyt nikogo" powinienem dodać: "poza Figusiem, bo on akurat chciał". 

12 godzin temu, Mejm napisał:

A mi odwrotnie. Tutaj duzy plus, ze Kmiot przez 20min komentowal a nie odpalil randomizer i poszedl grac w cos innego.

Komentowaniem trudno to nazwać, ale coś tam pobełkotałem, nie zawsze ogarniając co się dzieje na ekranie. Sporo grałem w tego Smasha, ale na poziomie easy, jedynie w celu odblokowania wszystkich postaci (na start jest tylko 8 dostępnych).

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Fajna formuła z tym Smashem:lapka:

Smash ma tę zaletę, że jest bardzo elastyczny i losowanie można zrobić praktycznie w każdej sytuacji. 9 zawodników i jeden bez pary? Robimy walki w trójkach. Duży wybór zmiennych zasad. Można wyłączyć itemy i zrobi się bardziej przejrzysta bitka. Wrzucasz czterech zawodników na arenę, dajesz walkę na klasycznym HP, po jednym życiu i w rundzie poniżej dwóch minut masz szybki wynik, więc można to zrobić sprawnie i zamknąć się w rozsądnych ramach czasowych nawet przy dużej ilości chętnych. 74 fighterów do wyboru z rożnych gier (plus kilkunastu w ewentualnym płatnym DLC) oraz około 100 aren walki to spory potencjał, miły dla oka każdemu konsolomaniakowi chyba. Jeśli któregoś razu nie zdążę przygotować innego losowania (albo zabraknie mi pomysłu), to prawdopodobnie skorzystam właśnie ze Smasha, ale pobawię się ze zmianą zasad, aby było "inaczej".

 

Wady? No tak jak wspomniałem - Switch nie ma możliwości wygodnego zrzucenia/nagrania gameplayu. Trzeba się bawić w jakieś dodatkowe urządzenia przechwytujące obraz, podłączenia do PC i robi się z tego czasochłonne zajęcie. Chyba, że o czymś nie wiem.

 

2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Szkoda tylko ,ze trafił mi się jakiś dzieciak z pytongiem w ręce :/

Byłem nieprzygotowany, ale już się dowiedziałem. Lucas z "wenżem" w ręce, to z uniwersum Earthbound/Mother ponoć pochodzi. 

Natomiast Robin to z serii Fire Emblem, ale w tym cyklu to co druga postać wygląda tak samo, więc nic dziwnego, że nie skojarzyłem. Tak czułem, że pewnie jakieś jrpg czy coś.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kmiot napisał:

Wady? No tak jak wspomniałem - Switch nie ma możliwości wygodnego zrzucenia/nagrania gameplayu. Trzeba się bawić w jakieś dodatkowe urządzenia przechwytujące obraz, podłączenia do PC i robi się z tego czasochłonne zajęcie. Chyba, że o czymś nie wiem.

 

Nagrywanie telefonem na statywie wyszło dobrze, oglądając to ani razu nie czułem ,że jakość jest kiepska. Tylko jak się jest uczestnikiem to jednak +5 do przyjemności oglądania.

 

Co do Smasha muszę go w końcu zakupić, switcha mam praktyczne od premiery a jeszcze sporo gier nie ograłem. 

6 minut temu, Kmiot napisał:

Byłem nieprzygotowany, ale już się dowiedziałem. Lucas z "wenżem" w ręce, to z uniwersum Earthbound/Mother ponoć pochodzi. 

 

Pierwsze co zrobiłem to szukanie w Google co to za postać. Earthbound to niestety nie moja bajka chociaż wiele dobrego słyszałem o odsłonie na SNESa.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Kmiot napisał:

Pierwszy raz robiłem losowanie na kacu i prawdopodobnie miałem jeszcze jakieś promile we krwi, więc doceńcie fatygę.

No proszę, słowa wielkiego wieszcza tutaj pasują idealnie:

  

W dniu 17.04.2021 o 17:52, Kmiot napisał:

Widzę, że pomału można zakładać jakiś klub.

wink, wink

Odnośnik do komentarza

Czysty przypadek z tą czcionką. Rzecz edytowana jeszcze na telefonie i tam jest taki dynks do "rozciągania" rozmiaru wklejanego napisu. Znajduje się w narożniku samego napisu, więc możecie sobie wyobrazić jak niewielkich to było rozmiarów. Podsumowując: tam nie było żadnych zamiarów, zazwyczaj czysty fart i filozofia "a chuj, niech będzie taki".

 

1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No proszę, słowa wielkiego wieszcza tutaj pasują idealnie:

  

wink, wink

Żaden powód do dumy, ale zawsze jakieś usprawiedliwienie nieprofesjonalizmu. 

 

4 minuty temu, Pupcio napisał:

Ej fajne losowanko, smaczki do najlepszego serialu świata, nagrywanie tv komórką daje mega dużo konsolowej DUSZY no i ofi znowu przegrał :wub:

Tak, było zupełnie jakbyśmy wszyscy siedzieli przed TV i oddawali się beztroskiemu granku niczym za czasów kanapowych multiplayerów.

 

 

btw. paczka już zapakowana, Figuś w ramach bonusu dobrał sobie majowy numer PE. Aczkolwiek mam jeszcze jeden egzemplarz do oddania, więc fant nadal zostaje na liście bonusowej.

 

Odnośnik do komentarza

Paczusia dotarła cała i zdrowa

 

Trochę Nintendo propagandy po otwarciu paczuszki

qu4hVlM.jpg

 

Pod nią główna nagroda

iWS7M6T.jpg

 

@Kmiot ta pocztówka z pixela chyba się tam nie miała znaleźć, odeślę ;)

 

syk1el9.jpg

 

No i z Dark Soulsami wygranymi też u Honorowego Senior Membera :sir:

Kiedyś zagram i mam nadzieję się przekonam do Serii :rayos:

xEZZxRW.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ktoś może polecić dobry adapter Bluetooth do PC? Będzie działać z tym MSu do pada od Xbona?

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...