Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

O kurwens, ale nostalgłem :obama:

Wiem co to życie bo też grałem w Contrę z młodszą siostrą, oczywiście prawilnie z kartridża 999in1. Ile było rzucania padami (dobrze, że były na kablu), ile emocji ("bierz eSkę!", "skacz do góry!"), ile satysfakcji jak się doszło do zimowego levelu bez kodów, a potem te poziomy z obcymi, kurde, kawał dzieciństwa. 

 

Konami_Code.jpg

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No jebane pady, psuły się od "zbyt mocnego ściskania" (a w nerwach o to było łatwo), aż plastik trzeszczał. A potem trzeba było zapierdalać na bazar do Ruskich i kupować nowy. 

 

Padem rzuciłem chyba tylko raz, przy okazji gry w Aladyna. Nie tyle rzuciłem, co rozjebałem chuja o podłogę napierdalając jak toporem.

Oczywiście na kartridżu była grafika z disneyowskiego Aladyna, a po uruchomieniu gry ukazało mi się to gówno:

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Wow cóż za zaskoczenie, kolejna edycja OZM! 

U mnie było tak, że koledzy mieli Pegasusa czy inne paraNesy, a u mnie C64, Amiga... Kupiłem swoją kopię Pegasusa nazwanego Terminator 2000 dopiero w czasie Pentiuma Celeron, bo Mario i Contrę trzeba było mieć. 

Pierwszy i drugi level obcykany naście razy. Dalej to było Mission Immpossible... I dziś dowiedziałem się, że były kody... XD

Rr5s71IleCsT49cy.jpg.de85e9b2aab19988c4b7ad8018ecc41a.jpg

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kmiot napisał:

Padem rzuciłem chyba tylko raz, przy okazji gry w Aladyna. Nie tyle rzuciłem, co rozjebałem chuja o podłogę napierdalając jak toporem.

Oczywiście na kartridżu była grafika z disneyowskiego Aladyna, a po uruchomieniu gry ukazało mi się to gówno:

 

Masakra, aż się przypomniało jak byłem mały i zbierałem butelki po piwie sąsiada i nosiłem do sklepu na skup. 10zl za dwa plecaki butelek poszło na tego właśnie Alladyna. To jedno z moich większych rozczarowań dziecięcych :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, frankfuter napisał:

Masakra, aż się przypomniało jak byłem mały i zbierałem butelki po piwie sąsiada i nosiłem do sklepu na skup. 10zl za dwa plecaki butelek poszło na tego właśnie Alladyna. To jedno z moich większych rozczarowań dziecięcych :(

Ja pamiętam jak raz kupiłem jakaś grę contropodobną, niestety nie mogę sobie teraz przypomnieć jej nazwy. Pierwszym level to była jakby dżungla na koniec levelu schodziło się pod ziemię. Gra wydawała się fajna ale już na pierwszym levelu odkryłem przez przypadek glitch który przenosił mnie przez całą planszę bez otrzymywania obrażeń. Stwierdziłem że jednak wymienię na coś innego, jak poszedłem do babki od której to kupiłem myślałem że mnie zamorduje bo dzień wcześniej chyba z pół godziny stalem i sprawdzałem różne gry :yao:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie historia raczej standardowa, przychodził kolega z bliskiego sąsiedztwa. Mama zawsze robiła nam duży talerz kanapek. Pokój na poddaszu, plecy przyklejone do skóropodobnego wypoczynku i pegazus z 168in1. Poza Contrą głównie tenis i baseball. 

Obecnie przy retro wieczorach odpalamy z Antkiem stolik i jedziemy, niestety nostalgia działa tylko na jednego z nas i szybko zmiana na coś bardziej przystępnego. 

 

IMG_20210530_201937.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No elo, miłej gry i pamiętaj, że POSIADA DWUSTRONNĄ OKŁADKĘ.

 

Tymczasem uporządkujmy kilka kwestii:

 

Do listy bonusowej dochodzi najnowsze PSX EXTREME #286 (czerwiec 2021), więc gdyby ktoś chciał lekturkę, to wystarczy wygrać losowanie.

 

Do nadchodzącego losowania kwalifikują się: @Kosmos @Luqat @Rudiok @marbel007 @Bzduras @LiŚciu @WisnieR @oFi @Plugawy @eloszki @Dud.ek (bardzo ładne) @second @areka 

Jeśli coś/ktoś się nie zgadza, to proszę o poprawienie mnie.

 

Nie mam jasnej deklaracji od @Grabek @Nemesis @BRY@N. To znaczy z kontekstu wypowiedzi Grabka wnioskuję, że tak, ale Nemesisa i Bryana już niekoniecznie (pierwszy zapodał anegdotkę, a drugi odpowiadał innemu użytkownikowi). Więc poproszę o potwierdzenie, bądź zaprzeczenie, najlepiej przy pomocy jakiegoś mema, aby nie było wątpliwości. Trochę bałaganu wprowadziłem z tymi historyjkami xd

 

Jeszcze @Wiolku wspominał coś o pomyśle na losowanie, więc zawołam w ramach przypomnienia.

 

A fanom Contry polecam w chuj dobry filmik dot. speedrunu.

 

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...