Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przystojne gnojki, ostatnia szansa na zapisanie się po fant. Wieczorem nie zdołam zorganizować losowania, bo potrzebuję do tego odrobiny swobody twórczej, więc wyniki najpewniej będą jutro w okolicach południa. Powiedzmy, że ewentualne zgłoszenia przyjmuję dzisiaj do północy. Aktualna lista do wglądu (i mojej wygody) poniżej. Standardowo - jeśli gdzieś wkradł się błąd to proszę mnie poprawić.

 

Skarpety:

Bzduras

XM.

Pupcio

Rudiok

Dud.ek

Grabek

schabek

MaZZeo

oFi

sprite

mozi

 

PS4:

Rozi

kotlet_schabowy

second

Mitra

areka

baniek

Yakubu

Plugawy

 

 

XBOX:

LiŚciu

marbel007

kubson

MBeniek

Aleks

krupek

balon

 

Ławka rezerwowych:

Mejm

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A dlaczego miałoby? Z mojej strony gierki nadal są dla chętnych i będą rozlosowane, bo myślę, że wszyscy są świadomi o jakiego rodzaju gamedevową srakę walczą. Mam dowód zakupu obu, ale ich nie wysyłam wraz z nagrodą, więc laureaci będą skazani na te gry po wieczność. Albo się szybko ich pozbędą za połowę ceny. Nie mam na to wpływu.

Ale pomyślcie.

Mieć takie pudełko na półce to swoisty manifest i trofeum, które jest ukoronowaniem tego zjebanego roku oraz jednaj z najbardziej zjebanych i niezapomnianych premier generacji. Wartość sentymentalna over 1000%.

Może w przyszłości te premierowe pudełka będą warte więcej, niż kiedykolwiek, a może skarpety lada moment przeskoczą je cenowo, trudno przewidzieć.

Jedno jest pewne - ta edycja "Oddam za mema" jest memem sama w sobie, podobnie jak cała gra. Najgorzej wydane 500 PLN w tym roku, ale chciałem dobrze.

comment_16023346379yFGV8eE1OE5ceSFzcppxe 

 

W każdym razie ja zwrotów potem nie przyjmuję, więc jeśli ktoś pragnie się wycofać, to śmiało.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Kmiot napisał:

Nie no, ja wiem. Ale nie wypada nawet, abym tak żartował. Wieści o możliwych zwrotach pojawiają się już od kilku dni, ale nigdy nie były opcją w przypadku moich, a już niedługo Waszych egzemplarzy.

U mnie słowo droższe od pieniędzy.

I beka z Cyberpunka.

Wiadomix. Z pozdrowieniam

Odnośnik do komentarza

Mam już wyniki. Filmik się przysyła, ale trwa 14 minut i waży 2GB, więc może trochę jeszcze potrwać xd

Jak zwykle miałem stres, bo wszystko to taka "operacja na żywej tkance", bo chciałem dla wiarygodności zrobić to jednym ciągiem, bez cięć. Udało się, nie idealnie, ale myślałem, że będzie gorzej, więc nie narzekam.

Stay tuned i trochę cierpliwości jeszcze.

Standardowo jak obejrzysz, to unikaj spoilerów w ewentualnych postach. Niech zwycięzcy się też emocjonują.

 

1 godzinę temu, XM. napisał:

Kmiotowi to jakiś prezent świąteczny powinniśmy kupić.

CO CHESZ KMIOT? NAPISZ LIST DO SWIETEGO MIKOLAJA.

Mam WAS, Kochani.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mitra napisał:

Przepraszam! Zapomniałem do cholery. Usunąłbym oznaczenie ale forumek na mobilce nie ma takiej opcji. Proszę wobec a takim razie o publiczny lincz Kmiocie

Edytuj posta i wywal pierwszą linię.

 

Ależ oprawa, jak to się oglądało :obama:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...