Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Plugawy napisał:

To dawaj skarpety :shieeet:

Widzę, że mamy tu cwaniaka.

@Plugawy [PS4] ale musisz obiecać, że zagrasz dopiero na PS5.

 

9 minut temu, Dud.ek napisał:

Dobrze, że sie tylu nie zgłosiło po książke, bo musiałbym sie yebać z tymi kuleczkami

Musiałbyś kupić większą pralkę. A jakby kulki wypierdoliło przy otwieraniu, to potem przez tydzień byś je zbierał z kątów pokoju.

 

Dobra Panowie, mam drugą parę skarpet. Tylko teraz robi się problem, bo chętnych jest tyle, że jedno wspólne losowanie robi się mało prawdopodobne i przede wszystkim chaotyczne, więc dla przejrzystości rozważam trzy osobne, mniejsze losowania - PS4/XBOX/Skarpety. W takiej sytuacji początkowa koncepcja (losowanie tylko skarpet, a laureat dobiera sobie bonus) idzie w całości do śmietnika. Za to zaleta jest taka, że obie pary skarpet są do rozdania w grupie Skarpeciarzy, więc będzie jeden dodatkowy szczęśliwiec.

Co myślicie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kmiot napisał:

Dobra Panowie, mam drugą parę skarpet. Tylko teraz robi się problem, bo chętnych jest tyle, że jedno wspólne losowanie robi się mało prawdopodobne i przede wszystkim chaotyczne, więc dla przejrzystości rozważam trzy osobne, mniejsze losowania - PS4/XBOX/Skarpety. W takiej sytuacji początkowa koncepcja (losowanie tylko skarpet, a laureat dobiera sobie bonus) idzie w całości do śmietnika. Za to zaleta jest taka, że obie pary skarpet są do rozdania w grupie Skarpeciarzy, więc będzie jeden dodatkowy szczęśliwiec.

Jak dla mnie okejka, a dla smaczku weź jeszcze opóźnij losowanie bonusu tak z dwa razy - wtedy będzie prawdziwie cyberpunkowy feeling dla chętnych.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Jak dla mnie okejka, a dla smaczku weź jeszcze opóźnij losowanie bonusu tak z dwa razy - wtedy będzie prawdziwie cyberpunkowy feeling dla chętnych.

Spoko, może uda się zbugować losowanie, a potem opóźnię wysyłkę. Albo Poczta o to zadba.

 

3 minuty temu, Mitra napisał:

Im więcej wygranych tym więcej szczęśliwych mord. Także jestem na tak.

Też jestem za tym, szczególnie, że chętnych na skarpety całkiem sporo.

Tym bardziej, że już dwóch-trzech chętnych na grę wyraziło brak zainteresowania skarpetami i w razie wygranej i tak chcieli je przekazać kolejnemu.

Aha, skarpety prawdopodobnie wyślę poleconymi, bo nie będę ich nie wiadomo jak pakował.

Chyba się nie potłuką/połamią?

 

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Kmiot napisał:

@Mejm najpewniej uda mi się Ciebie bez zbędnej gimnastyki i naginania zasad wrzucić, ale jeszcze dopracowuję pewne szczegóły, więc nie chciałem Ci już teraz niczego obiecywać, bo koncepcja moze się zmienić.

Ale jak chcesz być w puli, to stosuj się do zasad i musisz wybrać o którą nagrodę "walczysz".

Skarpetki + niebieskie pudelko z zolta sraka w srodku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...