Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

ODDAM ZA MEMA #6

 

Lecimy z tym rapem, ej. 

Ostatni "Oddam Za Mema" w tym roku i nie spodoba się Wam to, co tym razem dla Was mam, choć trzeba przyznać, że gorzej niż gry Cyberpunk trudniej będzie trafić. Ale ponieważ wspieram wynikające z pasji inicjatywy, to i tym razem mam dla Was coś, co konsolomanicy wręcz uwielbiają - książkę. W dodatku taką tradycyjną, papierową, lol xd

Ale bez wątpienia polski przekład (autorstwa znanego stąd i zowąd Kosa) powstał z pasji.

 

"Niezwykła książka" - The Times

 

"Imponująca i zręcznie napisana historia o ludziach" - New york Times

 

"Nie czytałeś? Nie idę z tobą do łóżka" - każda Książkara

 

Światowy bestseller i jedna z najlepszych książek o historii gier.

 

Bla, bla, bla. 

 

1608665934782.thumb.jpg.78e7544b9e22eb925ee6b8cccd138535.jpg

 

Gdyby ktoś nie wiedział, to kulisy powstania id Software, a co zawdzięczamy panom Romero i Carmackowi to chyba nie muszę tłumaczyć na forum o gierkach.

Książka nowa, jeszcze nikt jej nie czytał, więc jeśli dopisze ci szczęście, to będziesz jej pierwszym partnerem. Jak często ci się to zdarza? 

Mikołaj nie jest elementem zestawu, to tylko moja propozycja podania, wszak Boże Narodzenie już za rogiem. Zrób sobie prezent.

A aby dodatkowo zachęcić do udziału to zwycięzca otrzyma książkę elegancko przeze mnie zapakowaną w papier świąteczny i całość owiniętą wstążką, więc będzie to taki spóźniony prezent choinkowy.

 

Konkrety:

  • Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy w tym temacie wkleić ulubiony mem związany z Doomem czy też Quake'em, jeśli ktoś woli. Doom klasyczny czy nowożytny - bez różnicy, ale wybór większy.
  • Losowanie odbędzie się trudno powiedzieć kiedy, ale prawdopodobnie za około tydzień, jakoś po weekendzie, najpewniej jeszcze w tym roku, ale na 100% nie zaręczę.
  • Wysyłka najpewniej już w nowym roku, chyba że uda się jakoś rzutem na taśmę przed Sylwestrem, ale również tego nie obiecuję, bo okres trochę ciasny.
  • Wysyłka Paczka Poczty Polskiej (priorytet), bo tak. Koszta moje. Na tę chwilę nie podlega to negocjacjom, bo wiem, że wielu wolałoby Paczkomat, ale dla mnie to pod kilkoma względami mało wygodna opcja.
  • Jeśli ktoś ma ochotę zorganizować losowanie w moim imieniu to śmiało się deklarować. Forma dowolna, statyści dowolni, akcesoria dowolne, ale niech całość będzie uczciwie przeprowadzona. Jeśli nie będzie chętnych, to jakoś na biegu zorganizuję własne losowanie. Można również podrzucać pomysły na sposób wyłonienia zwycięzcy, może wspólnymi siłami coś osiągniemy (np. ktoś rzuca pomysł, ktoś inny organizuje). 

Zapraszam do udziału i zobaczymy czy uda się przebić szturm armii pięciu chętnych na poprzednią książkę (Cyberpunk).

Ledwo pralka Dud.ka wytrzymała ten napór kulek.

  • Plusik 6
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

xd

Nie mogę z tych skarpet. Pohasałby na Wigilii.

 

Ogólnie dostałem już potwierdzenie od wszystkich zwycięzców, że paczki szczęśliwie dotarły. Wesołych Panowie.

 

Tymczasem książka, która jest nagrodą w obecnym "Oddam za mema" już zapakowana czeka na nowego właściciela.

Czyż nie jest kusząca?

1608735920526.jpg.fefaad1dbfb36e21ff294ad3a26e2c96.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pozwólcie, że opowiem Wam pewną historię. Kiedy już w trakcie trwania poprzedniej edycji "Oddam Za Mema" zamawiałem drugą parę skarpet pomyślałem, że w sumie skoro jest takie ssanie na rynku FPE, to chciałem zamówić ich więcej i nawet tego dokonałem, bo wrzuciłem do koszyka trzy pary.

skarpy.jpg.6f4327a17c37b1ab00514691e633bb4a.jpg

Niestety, okazało się, że mają na stanie tylko jedną parę, więc zapakowali, wysłali, ja się pogodziłem z tym faktem. Aż do czasu, gdy przy odbiorze musiałem zapłacić jak za trzy pary, bo nikt nie pomyślał, by na paragonie zmienić ilość sztuk.

Skontaktowałem się więc z obsługą klienta (dodzwonić się nie szło) i piszę: no weźcie, co wy? 

Oni (po tygodniu milczenia i "przekazywaniu sprawy do weryfikacji"): no elo, zweryfikowaliśmy i faktycznie wysłaliśmy jedną parę, a policzyliśmy jak za trzy lol xd

Ja: no trudno, ale w takim razie wyskakujcie z forsy.

Oni: nie no, spoko, wyluzuj, zadzwoniliśmy tu i tam, popytaliśmy kto jeszcze ma takie skarpy i w Łodzi były, bo tam bez skarpet ludzie chodzą, mówili że wyślą i będziemy kwita.

 

Wcześniej nic nie wspominałem o takiej możliwości, bo tak naprawdę nie wiedziałem co z sytuacji wyniknie i nie chciałem nikomu robić złudnej nadziei, ale morał z tej opowieści taki, że od dzisiaj jestem właścicielem dodatkowych dwóch par skarpet Cyberpunk, które już nawet z rozpędu legancko zapakowałem.

1608735920522.jpg.3a95c116198399c889ee0c50c8f5110c.jpg

 

Bo oczywiście zmieniają one czym prędzej właścicieli, a jedynym rozsądnym i logicznym rozwiązaniem będzie nagrodzić zawodników, którzy w Grande Finale zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce (wszak pierwsze dwa już zostały nagrodzone).

Kto to taki, kto to taki? Ja już wiem, a Wy?

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...