Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Rudiok napisał:

maszyna losująca wzbudziła zazdrość Komisji Gier i Zakładów

Maszyna ma różne konfiguracje, wybrałem tę według mnie najbardziej losową. Po drobnych przeróbkach.

14 minut temu, Rudiok napisał:

Teraz już przynajmniej potwierdzone, że Kmiot byle czym się nie zadowala skoro szkło ma z Krosna

Akurat uroki okresu prezentowego, bo to dla siostry pod choinkę. Stąd też wysokie stężenie kartonów w pomieszczeniu, bo cały tydzień przesyłki odbieram.

 

16 minut temu, balon napisał:

Załapałem się na fanowski transparent, więc czuje się jak zwycięzca!

I słusznie. Chciałoby się nagrodzić wszystkich, no ale muszą wystarczyć emocje.

Odnośnik do komentarza

Taaak jeeest xD coz za emocje, juz sie ucieszylem wczesniej z wygranej, a z emocji nie przyjrzalem sie ze to polfinal dopiero xd

Alez byl finisz w grande finale :wub: 

 

Dziekuje Panu organizatorowi, dzialo sie na widowni, a zona jak powiedzialem jej, ze wygralem skarpetki na forumku spojrzala jak na debila xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To był najbardziej emocjonujący film jaki w tym roku widziałem (a jestem już po seansie Tenet od Nolana, więc brawa dla Kmiota), siedziałem jak na szpilkach  :obama:

I w sumie jeszcze nigdy nie byłem tak blisko wygranej :rayos:

Zwycięzcom życzę oczywiście bezproblemowej gry, a tym od skarpetek, żeby żadna dziura nigdy się nie pojawiła :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Rudiok napisał:

Tylko ten fioletowy taki biedny :nvmnd:

Jako jedyny fioletowy cos ugralem. Ciesze sie, ze sie wprosilem na krzywy ryj bo wziac udzial w takim losowaniu zdarza sie raz w zyciu. Mam tylko nadzieje, ze Kmiot mial w planach przekazanie skarpet osobie za mna gdybym niechcacy wygral.

 

Gratulacje dla zwyciezcow, no ale w sumie to chyba tylko tych od skarpet czekaja mile swieta.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Grabek napisał:

ona jak powiedzialem jej, ze wygralem skarpetki na forumku spojrzala jak na debila xd

Kobiety nigdy nie zrozumieją. Dawaj adres na PM, a nie pobiegłeś do żony.

 

3 godziny temu, schabek napisał:

Wynik? Bez komentarza, tak lapczywie lecialem po skarpety ze jako jedyny wyjebalem sie z toru

Myślałem, że będzie więcej wykolejeń z torów, bo w trakcie testów to się zdarzało częściej, czasem zawodnicy też się blokowali w tej dużej misce. A tymczasem tylko Ty wypadłeś z rynny, więc możesz się poczuć wyjątkowo xd

 

2 godziny temu, Mejm napisał:

Mam tylko nadzieje, ze Kmiot mial w planach przekazanie skarpet osobie za mna gdybym niechcacy wygral.

Nie martwiłem się tym zbytnio, bo wiedziałem, że ewentualne przekazanie nagrody może się odbyć już tutaj w temacie. Była też możliwość, że jednak zechcesz skarpetki, więc startowałeś na pełnych prawach.

 

42 minuty temu, Dud.ek napisał:

O Skurwel! Nawet Antkowi nie pokazuje maszyny losującej

Trochę zabawne, bo sprzęt miałem już od dwóch tygodni i trochę się uśmiechnąłem pod nosem widząc w Was podobny gadżet. No, ale nie wypadało wyjawiać planów zbyt wcześnie, więc trzymałem mordę krótko przy ziemi.

 

No i tej fioletowy rzeczywiście kiepsko się zaprezentował. Wyraźnie zjadły go nerwy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...