Skocz do zawartości

Perfect Dark


Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę niepopularną opinię o Perfect Dark. Grałem w to i nie czuję, żeby to była jakaś wielka strata dla świata gier, że to wyjdzie dopiero za 3 lata. Według mnie może to w ogóle nie wychodzić :laugh: No nie polubiłem tej gry, już nawet nie mówiąc o GoldenEye od tego samego studia. Chyba, że będzie zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

W królestwie zielonym stabilnie.

 

Grubb:

 

Cytat

"The fallout from this (today's layoffs), been hearing more and more.. been hearing for years that Perfect Dark is in a rough state, sounds like it's in a very rough state"

 

"And it doesn't sound like it's really come together in any way since then (since the announcement) and like Crystal Dynamics coming on board to come help on that.."

Regarding first person shooter aspect:

"It sounds like they don't even know if that's what they want to do with that"

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Beelzeboss napisał:

pewnie dlatego, ze zazwyczaj ma rację

 

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz :p

 

Klasyczne inside info by Grubb:

 

Będzie tak i tak.

 

2 dni później:

 

W sumie to chyba jednak będzie tak i siak + filmik na YT w którym tłumaczy, że jednak wcale się nie mylił nawet jak mówił co innego.

 

Za każdym k* razem :p

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tak, tak snot. Nagle ani jizz, ani grubb nic nie wiedzą jak pisza zle o xboxie. cope

 

Klasyczne info by grubb:

- rok temu pisał, że hifi to klapa finansowa

- fatty greeburger napisał twitta, ze to nieprawda i spełniło ich wszystkie oczekiwania, po czym grubb dał sobie spokoj po ataku fanbojow

- tydzien temu studio zostało zamkniete :shockedpikachu:

Edytowane przez Beelzeboss
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SnoD napisał:

 

XD

 

No kurwa wystarczyło wejść na Steam DB żeby wiedzieć, że się kiepsko sprzedało.

 

Prawdziwa wiedzą tajemna ;)

HiFi chyba każdy zapomniał że to była premiera shadowdrop bez zapowiedzi i kręcenia marketingu i MS liczył się z tym że słabo się sprzeda na premierę. Inna sprawa że gra miała umiarkowane zainteresowanie graczy w XGP.

 

8 godzin temu, SnoD napisał:

 

4 dni później:

 

Cyt. "It looks really good"

 

 

Skisłem :kekw:

 

PS. Belzebobek, pamiętaj o klaunie :p

Ale wiesz że jeden i drugi może pisać głupoty? Ci śmieszni insajderzy są totalnie do olania po tym jak wyłożyli się z Xbox'owymi plotkami w styczniu które się nie sprawdziły ;)

Matt rok temu na E3 mówił że PD i SOD3 zobaczymy w akcji w ciągu 18mc czyli albo w czerwcu albo u pajaca geoffa w grudniu.

Teraz kilku ,,insajderów" podkleja się do tego i 50/50 jak trafią będą bardzo wiarygodni :leo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...