Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie sami zrobili zamęt. Mogli to potem ogłosić. Jak człowiek widzi już przed premierą takie rzeczy to myśli, że faktycznie sprzedają wybrakowaną grę.

 

Zresztą prawda wyjdzie na jaw jak się dataminerzy dokopią do plików gry.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

To w takim razie sami zrobili zamęt. Mogli to potem ogłosić. Jak człowiek widzi już przed premierą takie rzeczy to myśli, że faktycznie sprzedają wybrakowaną grę.

 

Zresztą prawda wyjdzie na jaw jak się dataminerzy dokopią do plików gry.

 

Musieli ogłosić co będzie zawierał SP skoro zaczęli sprzedawać wersję Deluxe, która go zawiera. ; )

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że ten projekt finansuje Krafton czyli koreański wydawca specjalizujący się w mobilkach i jakichś grach usługach typu PUBG, więc zapewne jednym z ich warunków wydania tej gry było wprowadzenie jakiejś formy monetyzacji po premierze - stąd ten season pass. Z drugiej storny jesli gra bedzie tak dobra jak się zapowiada to ja z chęcią ten SP zakupie, szczeglnie że będzie zawierać przede wszystkim content fabularny.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Wredny napisał:

Na grupach facebookowych też wszyscy anulują, olewają, kupią kiedyś używkę...
Łatwo w dzisiejszych czasach rozpętać gównoburzę zwykłym clickbaitem.

 

A potem "kurła kiedyś to było, single-playerowe gierki wychodziły, teraz same Gaasy".

Jak ktoś nie chce wspierać takich produkcji to niech potem nie płacze dlaczego gatunek survival horrorów (szczególnie wysokobudżetowych) zacznie znów umierać, sequel Callisto nie powstanie, a wydawcy powiedzą jebać was, idziemy w gry usługi i jakoś to sobie odbijemy.

 

Nie powiem, sam w pierwszym momencie trochę się poirytowałem wiadomością o tych animacjach w SP, ale bardziej z uwagi na absurd takiego rozwiązania. Grę tak czy inaczej mam zamówione i nie ma opcji żebym ją odpuścił. Chcę dorzucić swoją cegiełkę i pokazać, że zależy mi na tego typu projektach.

 

Ale Internet jak to Internet wylał gówno, rozkręcił aferkę i teraz Glen Schofield musi latać po twitterze i odpowiadać każdemu z osobna, że IGN walnął gafę, nic nie wycięli i po nowym roku ruszają z produkcją tej zawartości.

Najlepsze, że gracze mając pamięć złotej rybki zapomnieli, że od czasów nieśmiertelnej zbroi dla konia coraz więcej gier, nawet singlowych, ma jakąś formę DLC. Tylko, że w przypadku takiego choćby Wiedźmina 3 albo Dark Souls 3 nie było płaczu, że będzie Season Pass z nowymi lokacjami, bossami, questami. Bo kurwa każdy zdrowo myślący człowiek wie, że podstawowa gra jest gotowa, kompletna, pełna dobrej treści.

A tu się zesrali akurat o animacje, w dodatku niewykorzystywane w podstawce tylko w późniejszym Story DLC. No po prostu deal breaker.

Aż się boję pomyśleć co będzie następne. Jakiś deweloper wyjdzie i powie "słuchajcie, mamy w grze 100 różnych mieczy, ale ten jeden z unikalną rękojeścią tylko dla posiadaczy Season Passa" i Internet znów zapali pochodnie i stwierdzi, że w sumie jebać grę, chciałem ten konkretny miecz, tak się nie robi, spiracę albo kupię w przecenie -80%.

 

To ja teraz czekam na bojkot Residentów za dodatkowe kostiumy Leona, inny wariant dubeltówki, mapę skarbów czy wyższy poziom trudności odblokowujący się dla posiadaczy edycji Deluxe.

 

 

fuck-bryan.gif

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 4
  • Lubię! 2
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...