Skocz do zawartości

Star Wars (seriale) - Disney+


Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, messer88 napisał:

Mi coś umknęło, kto odleciał to odleciał, jedna dupeczka uciekła w przebraniu oficera Imperium a co się stało z tym murzynem oficerem? Nie wąsatym tylko tym z bazy. 

 

A sam serial bdb aż dziwne że potrafi Disney coś takiego zrobić w tym uniwersum. 

 

 

Spoiler

Zginął na początku strzelaniny

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2022 o 09:41, messer88 napisał:

 

Dla mnie chyba największy plus tego serialu. A potem wjedzie młodzież lgbt co tam pasuje jak pięść do nosa. 

  Pokaż ukrytą zawartość

skok po imperialny hajs 

 

Ten 3 odcinek faktycznie najsłabszy.

Oni nie byli jakoś źle wprowadzeni, tylko ta scena akcji została słabo nakręcona.

Kończę 4 epizod, też bez rewelacji, ale ponoć ma 

Spoiler

Mando z bejbi Yodą

 

wrócić :banana:

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się.

Tu było zero akcji a człowiek z wypiekami na twarzy oglądał.

 

Natomiast finał Boby Fetta to dziadostwo jebane, jak można było tak długą scenę akcji tak spartolić?

Tam prawie wszyscy dostali chwilowego downa, łącznie z tymi wielkimi maszynami bojowymi.

Ech, szkoda kurwa strzępić ryja.

 

Tylko 5 i 6 odcinek- te były super.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Andor. Serial kozak. Bardzo dobrze zrealizowany i wszystko się trzyma kupy. Dobrze pokażą (kolejny raz, po R1), że Rebelia nie taka święta. Chciałbym Ashoke na takim poziomie a nawet i wyższym. Szkoda jedynie, że z serialami taka sinusoida jest. Mado super, Boba gorzej, Obi, no tu mogłoby być dużo lepiej, jedynie retrospekcje i walka z Vaderm na plus, Andor znowu w górę.

Odnośnik do komentarza

Jestem po 5 odcinkach Andora i bardzo podoba mi się to, co widzę. Przeczytałem powyżej podlinkowany artykuł z Serialowej i teraz wszystkie wrażenia łączą się w całość, bo na ekranie widać to przywiązanie do realistycznego przedstawienia miejscówek.

A te sceny przelotów TIE Fighterów w dolinie to wizualny majstersztyk niczym najnowsza Diuna. 

Poza tym serial przyciąga fajnymi i charyzmatycznymi bohaterami, także widać, że marka nadal ma wiele do zaoferowania w odpowiednich rękach, co bardzo mnie cieszy.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Zanim zacznę Andora, zrobiłem sobie porządny maraton z sagą. Nie byłem nigdy fanem, oglądałem tylko środkowa trylogię na VHS w podstawówce, a teraz w końcu na Disneyu zacząłem chronologicznie: I, II, III, IV i aktualnie jestem na V.

 

O ile I i II to jakieś smuty mydlane, to III już fajnie pokazuje genezę Darth Vadera. I przyznam, że jakość obrazu w IV z 1977 roku mnie zatkała. Wiem, że to remaster, ale normalnie na brodzie Obi Wana widać każdy włosek - to nie VHS jednak. Chyba dobrymi kamerami kręcili, że dalo się tak zcyfryzować do wysokiej rozdzielczości.

 

Poza filmami jak widzę, ile tam jeszcze jest seriali, w tym animacji, oraz historii pobocznych (obadalem tylko Rogue 1), to głowa mała.

Odnośnik do komentarza

Force Awakens to dobry choć  bardzo bezpieczny film, dobrze zawiązujący akcję i przedstawiający nowych bohaterów, często bardzo tanio jedzie na nostalgii z Nowej Nadziei, ale można mu to wybaczyć to w końcu był powrót gwiezdnych wojen na wielki ekran po bardzo długiej przerwie

Last Jedi miał odwagę pchnąć serię na nowe tory, za co wielu fanów serdecznie nienawidzi tej części, ale mi bardzo mi się podobała  to jak zerwała z gwiezdno wojennymi kliszami i schematami. Był to powiew świeżości którego gwiezdne wojny potrzebowały. W trakcie sceny w sali tronowej na nocnej premierze, miałem autentyczne ciary na plecach w kinie, co bardzo rzadko mi się zdarza.

Cieniem na całą trylogie kładzie się Rise of the Skywalker, który nie jest nawet jest tragicznym filmem, ale raczej chaotycznym zlepkiem głupich scen. Jest to też jedyny film z całej sagi, którego nie dam rady obejrzeć ponownie

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

4-6 klasyki, warte obejrzenia nawet dzis

1-3 duzo slabsze ale przynajmniej nadal w klimatach gwiezdnych wojen i z pomyslem na cala trylogie

7-9 rehasz 4ki; parujace (woke) go.wno obe.srane; ratowanie sie imperatorem zeby ludzi zwabic do kin bo nikt juz dla podstawowej obsady by nie przyszedl. 

R1 - bardzo dobry, warto

Solo - slaby, nie warto

Seriale - mozna ale na pewno nie obi wan xD

Gierki - wszystko co najlepsze na tej licencji urodzilo sie latach 90

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...