Skocz do zawartości

GOTY 2020 - forumkowe głosowanie


Square

GOTY 2020  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2020

    • Animal Crossing: New Horizons
    • Assassin's Creed Valhalla
    • Astro's Playroom
    • Call of Duty: Black Ops Cold War
      0
    • Crash Bandicoot 4: It's About Time
    • Crusader Kings 3
      0
    • Cyberpunk 2077
    • Demon's Souls Remake
    • Desperados 3
      0
    • Dirt 5
      0
    • Doom Eternal
    • Final Fantasy VII Remake
    • Gears Tactics
    • Genshin Impact
    • Ghost of Tsushima
    • Hades
    • Half-Life: Alyx
    • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
    • Microsoft Flight Simulator
      0
    • Nioh 2
    • Ori and the Will of the Wisps
    • Resident Evil 3
    • Sackboy: A Big Adventure
      0
    • Snow*Runner
    • Spiritfarer
      0
    • Tell My Why
      0
    • The Last of Us 2
    • Wasteland 3
      0
    • Watch Dogs Legion
      0
    • Xenoblade Chronicles Definitive Edition
    • Yakuza: Like a Dragon
    • nie mam GOTY w tym roku
    • Spelunky 2
    • Tony Hawk's Pro Skater 1+2
  2. 2. największe rozczarowanie

    • Cyberpunk 2077
    • Halo Infinite
    • The Last of Us 2
    • nic mnie nie rozczarowało
  3. 3. najbardziej oczekiwany tytuł 2021

    • na nic nie czekam w 2021
    • Forza (Motorsport/Horizon)
    • Gran Turismo 7
    • Halo Infinite
    • Hitman 3
    • Horizon Forbidden West
    • Kena: Bridge of Spirits
    • Ratchet & Clank: Rift Apart
    • Returnal
      0
    • Resident Evil: Village
    • S.T.A.L.K.E.R. 2
    • The Medium
    • NieR Re[in]carnation
    • Elden Ring
    • Hogwarts Legacy
  4. 4. którego next-gena kupiłeś na premierę


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.01.2021 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

widać niestety jak wielu CW siadło na banie, 

 

ja tam z czystym sumieniem, zupełnie subiektywnie, zagłosowałem na najlepszą grę z 2020 w jaką grałem czyli Ori. Gdybym zagrał w jakąś lepszą to bym zagłosował na tą lepszą, no ale niestety nie zagrałem :dunno:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

widać niestety jak wielu CW siadło na banie, 

 

ja tam z czystym sumieniem, zupełnie subiektywnie, zagłosowałem na najlepszą grę z 2020 w jaką grałem czyli Ori. Gdybym zagrał w jakąś lepszą to bym zagłosował na tą lepszą, no ale niestety nie zagrałem :dunno:

Z ciekawości grałeś w GoT lub TLoU? Pytanie nie jest podchwytliwe czy złośliwe.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Z ciekawości grałeś w GoT lub TLoU? Pytanie nie jest podchwytliwe czy złośliwe.

nie grałem, więc nie mogłem na nie zagłosować. Nie wykluczam że po zagraniu uznałbym je za gry lepsze od Oriego (jestem fanem pierwszej części TLOU)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

No trochę śmieszne jak jeden z głównych uczestników CW mówi ,że ten temat siadł ludziom na bani :)

CW to nie temat ale przede wszystkim stan umysłu. Wydaje mi się że można pisać do czasu do czasu w tym temacie i nie być przesiąknięty toksyczną  mentalnością konsolowej wojny z użytkownikami innych konsol

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Przecież Ori 2 ma cudowną grafikę, a np XSX jest więcej na forum niż PS5 :notbad:

To teraz weź porównaj jak popularny jest to temat z innymi exami od Sony. I ile nowych osób pisało w temacie po zakupie XsX. Gierka cudowną, dla mnie z najpiękniejsza warstwa artystyczna. Nic nie poradzisz ze większość woli pif pafi. Bez żadnego cw tak prawda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

nie grałem, więc nie mogłem na nie zagłosować. Nie wykluczam że po zagraniu uznałbym je za gry lepsze od Oriego (jestem fanem pierwszej części TLOU)

Ale szczęściarz :obama:

Wyobraźcie sobie ze nie graliście w największe sztosy poprzedniej generacji, Bloodborne, Death Strending, TLoU2, Spider Man, Uncharted 4, GoW, Horizon, Ghost of Tsushima, i teraz kupujecie PS5 i ogrywacie je w lepszych wersjach. Jejku, tyle wygrać, po takich sztosach jedyny minus, to powrót do rzeczywistości. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Szymek napisał:

CTo teraz weź porównaj jak popularny jest to temat z innymi exami od Sony. I ile nowych osób pisało w temacie po zakupie XsX. Gierka cudowną, dla mnie z najpiękniejsza warstwa artystyczna. Nic nie poradzisz ze większość woli pif pafi. Bez żadnego cw tak prawda. 

No akurat TLOU2 (o GoT już nie wspomnę), nazywanie pif pafem to faktycznie bardzo obiektywne...


Prawda jest taka, że każda gierka z top 3 to bdb, dopracowany tytuły, w które czuć, ż wsadzono dużo serca i nie szły od szablonu.
 

Z drugiej strony rozumiem , że komuś mogło nie podejść  takie TLOU2 (bo brak multi, bo lesby, bo ex naPlayStation), ale sranie ogniem, że wygrywa różne plebiscyty to niezły lol, jakby to była jakaś słaba albo niedopracowana gierka. Naprawdę trochę w growych główkach się przewraca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, YETI napisał:

Ale szczęściarz :obama:

Wyobraźcie sobie ze nie graliście w największe sztosy poprzedniej generacji, Bloodborne, Death Strending, TLoU2, Spider Man, Uncharted 4, GoW, Horizon, Ghost of Tsushima, i teraz kupujecie PS5 i ogrywacie je w lepszych wersjach. Jejku, tyle wygrać, po takich sztosach jedyny minus, to powrót do rzeczywistości. 

Death Stranding i Horizona akurat grałem w lepszej wersji niż na PS5 całkiem niedawno na PC

no ale rzeczywiście  szczęściarz ze mnie, 

 

ale chyba wszyscy jesteśmy szczęściarzami, bo wychodzi teraz taka ilość świetnych gier że nie da się wszystkich, co do jednej gry, ograć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, balon napisał:

No akurat TLOU2 (o GoT już nie wspomnę), nazywanie pif pafem to faktycznie bardzo obiektywne...

 

 No pif paf jest przecież. Killroomow pamiętam że trochę tam bylo :) Strzelanie to jedna z mocniejszych cech tej produkcji. 

Chodziło mi o samą popularność exow Sony względem takiego Oriego. Gdyby był na ps4 to zebrałaby więcej nagród. Mówię całkiem poważnie biorąc pod uwagę pozycje Sony i to jak postrzegani są przez zwykłych graczy :)

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek napisał:

No pif paf jest przecież. Killroomow pamiętam że trochę tam bylo :) Strzelanie to jedna z mocniejszych cech tej produkcji. 

Zależy jak grasz, ja bardzo mało strzelałem pif paf, tylko jak musiałem. 

Pif paf to Gears of War, Call of Duty itp to są klasyczne strzelanki.

 

Co do drugiego Oriego to wydaje mi się, że na tym forum zagrało w niego wiele osób na xboxach, Switchu i PC.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek napisał:

Jakoś po temacie tego nie widać :)

Może niepotrzebnie napisałem pif pif. Powinnien napisać action adventure skoro pisałem o popularnosci exow :lapka: 

No w TLOU wiele postów to dyskusja o kontrowersjach czy braku multi.


Ori jest bezpieczniejszy, tam nie ma się do czego przyczepić np w fabule no chyba, że uznamy jego opiekunowie to lesby, a sówka Ku ma schizofrenie. 

Co zajebiste każda gra z top3 jest inna i dzięki Bogu można sobie mieszać doświadczenia growe.

 

Odnośnik do komentarza

Ale prawda jest taka że cw jest widoczne nawet w takim temacie. Głosowanie jako przyczynek do wojowania. 

Ja zagłosowałem na Ori2 (bo tylko na jedną można było, a Eternal dla mnie tak samo perfekt sequel), nie mam ps4 więc logiczne ze nie będę głosował na exy sony. Ale gdyby Ori2 było wybrane jako goty, to napewno nie jaralbym sie jak jakiś małolat i nie wypisywałbym głupot o dominacji, bo co to zmienia w stosunku do mnie? Czy wpływa to na przyjemność jaką dało obcowanie z grą? 

Tak samo ciągłe przywoływanie ilośći nagród goty dla tlou2, no dajcie spokój, co to zmienia?? (tylko Wiesio3 był ważny, bo to polska gra). 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, drozdu7 napisał:

Ale gdyby Ori2 było wybrane jako goty, to napewno nie jaralbym sie jak jakiś małolat i nie wypisywałbym głupot o dominacji, bo co to zmienia w stosunku do mnie? Czy wpływa to na przyjemność jaką dało obcowanie z grą? 

Myślę, że to odp. na podobne gatunkowo teksty, że jak taka słaba gra może wygrać, że wygrywa bo grafika, bo playststion  itd. Cw walczy z CW i faktycznie przenika mocno, ale mnie to bardziej śmieszy niż denerwuje. Jest bardziej wyraziście. 

Odnośnik do komentarza

Jak bardzo byście nie hejtowali CW to wiedzcie, że każdy troszkę wojuje. Wydaje się Wam, że tego nie widać, ale z lat doświadczeń powiem Wam, że tak jest.

 

a forumowe GOTY? nic innego jak konkurs popularności, bo na forum top 5 to ograł może XM i dwie inne osoby

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...