Skocz do zawartości

GOTY 2020 - forumkowe głosowanie


Square

GOTY 2020  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2020

    • Animal Crossing: New Horizons
    • Assassin's Creed Valhalla
    • Astro's Playroom
    • Call of Duty: Black Ops Cold War
      0
    • Crash Bandicoot 4: It's About Time
    • Crusader Kings 3
      0
    • Cyberpunk 2077
    • Demon's Souls Remake
    • Desperados 3
      0
    • Dirt 5
      0
    • Doom Eternal
    • Final Fantasy VII Remake
    • Gears Tactics
    • Genshin Impact
    • Ghost of Tsushima
    • Hades
    • Half-Life: Alyx
    • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
    • Microsoft Flight Simulator
      0
    • Nioh 2
    • Ori and the Will of the Wisps
    • Resident Evil 3
    • Sackboy: A Big Adventure
      0
    • Snow*Runner
    • Spiritfarer
      0
    • Tell My Why
      0
    • The Last of Us 2
    • Wasteland 3
      0
    • Watch Dogs Legion
      0
    • Xenoblade Chronicles Definitive Edition
    • Yakuza: Like a Dragon
    • nie mam GOTY w tym roku
    • Spelunky 2
    • Tony Hawk's Pro Skater 1+2
  2. 2. największe rozczarowanie

    • Cyberpunk 2077
    • Halo Infinite
    • The Last of Us 2
    • nic mnie nie rozczarowało
  3. 3. najbardziej oczekiwany tytuł 2021

    • na nic nie czekam w 2021
    • Forza (Motorsport/Horizon)
    • Gran Turismo 7
    • Halo Infinite
    • Hitman 3
    • Horizon Forbidden West
    • Kena: Bridge of Spirits
    • Ratchet & Clank: Rift Apart
    • Returnal
      0
    • Resident Evil: Village
    • S.T.A.L.K.E.R. 2
    • The Medium
    • NieR Re[in]carnation
    • Elden Ring
    • Hogwarts Legacy
  4. 4. którego next-gena kupiłeś na premierę


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 24.01.2021 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

GOTY: bezdyskusyjnie TLOU2, na liscie nie ma niczego lepszego. Bardzo dobrze mi sie w to gralo, po prostu jakosciowa gra od ND. Szkoda tej calej dramy, ale mam przeczucie ze teraz juz przy kazdej glosnej premierze beda odchodzily cyrki. Na drugim miejscu jak dla mnie Nioh2.

Rozczarowanie: oczywiscie ze cp2077, cieszy mnie ze przy 66 oddanych glosach na ten moment jeszcze nikomu nie przyszlo do glowy dac to jako goty. 

Najbardziej oczekiwana gra: Elden Ring. Oczekuje jej tylko po to, zeby zostac zaskoczony fajnym, innowacyjnym gameplayem jak w Sekiro. Jak dostane rycerska turlanke to sie wkurwie. Jakos sie ten rok zapowiada w ogole nieciekawie.

Konsola: zadnej bo nie zalapalem sie na 1 preordera PS5. Mam nadzieje ze da sie dorwac jeszcze w styczniu.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

GOTY to bez cienia wątpliwości Ori and The Will of the Wisps. Na drugim miejscu Cyberpunk w wersji na PC, przy którym spędziłem fajne 80 godzin. Na trzecim chyba Baldur's Gate 3, bo mimo że Early Acces, to zapewnił mi 30 godzin świetnego rolplejowania. Potencjał w tej grze jest ogromny.

 

Rozczarowania jako takiego nie mam. Może remake Mafii, który myślałem że wywrze na mnie znacznie większe wrażenie, a tak naprawdę okazał się po prostu tytułem na 7/10. 

 

Najbardziej oczekiwana gra 2021  - Elden Ring. Poza tym m.in. Hitman 3, Kena: Bridge of Spirits, Psychonauts 2 oraz Mass Effect: Legendary Edition.

 

Next-gena brak.

 

edit: Aaa, zapomniałem. W tym roku wychodzi również Pathfinder: Wrath of the Righteous. :obama:

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Bardzo ciesza te wyniki w ankietce, widze ze niektorzy juz sie opamietali. TLOU2 to naturalnie zwyciezca tego roku, wskazywanie jako GOTY jakiegokolwiek innego tytulu to jakies gamingowe hipsterstwo, badzmy powazni. Bo ktos chcialby inna fabule? To nie jest koncert zyczen. Dojrzala, brutalna opowiesc ktora zostaje w glowie na dlugo od wyjecia plyty z czytnika. Razem z part 1 tworza jedna z serii zycia. Gry kompletne. Poprowadzone tak ze przez kilkadziesiat godziny nie ma ani chwili nudy. Prawda jest taka ze TLOU2 mimo ze z poprzedniej generacji wyglada w gameplayu lepiej niz najwieksze rozczarowanie tego roku czyli Halo Infinite. Tak potraktowac swoich graczy i z kultowej kiedys serii zrobic kopalnie memow? Cyberpunk jaki jest wiemy ale jednak wyszedl i jak do tego przymkniemy oko (i drugie oko tez) to wyglada i dziala solidnie XD

 

Kilka wyroznien moglbym jeszcze wskazac ale wspomne tylko o Sackboyu :wub: Dla mnie najwieksze zaskoczenie tego roku.

 

Na nic specjalnie nie czekam w 2021. Kratos pewnie bedzie przesuniety to zaznaczylem GT7 ale zadna z zapowiedzi mnie specjalnie nie grzeje.

 

Co do nextgena no to jaka konsola mogla wjechac po PSX, PS2, PSP, PS3 i PS4? :kaz:

  • Plusik 4
  • Haha 1
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, schabek napisał:

Bardzo ciesza te wyniki w ankietce, widze ze niektorzy juz sie opamietali. TLOU2 to naturalnie zwyciezca tego roku, wskazywanie jako GOTY jakiegokolwiek innego tytulu to jakies gamingowe hipsterstwo, badzmy powazni. Bo ktos chcialby inna fabule? To nie jest koncert zyczen. Dojrzala, brutalna opowiesc ktora zostaje w glowie na dlugo od wyjecia plyty z czytnika. Razem z part 1 tworza jedna z serii zycia. Gry kompletne. Poprowadzone tak ze przez kilkadziesiat godziny nie ma ani chwili nudy. Prawda jest taka ze TLOU2 mimo ze z poprzedniej generacji wyglada w gameplayu lepiej niz najwieksze rozczarowanie tego roku czyli Halo Infinite. Tak potraktowac swoich graczy i z kultowej kiedys serii zrobic kopalnie memow? Cyberpunk jaki jest wiemy ale jednak wyszedl i jak do tego przymkniemy oko (i drugie oko tez) to wyglada i dziala solidnie XD

 

Kilka wyroznien moglbym jeszcze wskazac ale wspomne tylko o Sackboyu :wub: Dla mnie najwieksze zaskoczenie tego roku.

 

Na nic specjalnie nie czekam w 2021. Kratos pewnie bedzie przesuniety to zaznaczylem GT7 ale zadna z zapowiedzi mnie specjalnie nie grzeje.

 

Co do nextgena no to jaka konsola mogla wjechac po PSX, PS2, PSP, PS3 i PS4? :kaz:

 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Tlou zgarnia wszystkie nagrody za 2020. Tlou prowadzi w forumowym glosowaniu na goty. Tlou zrobilo najwieksze zamieszanie przez odwazna i kontrowersyjna fabule. No to piszesz ze tlou rozjebalo w pyl wszystko co bylo w tym roku

 

Czy robisz cos co jest niezgodne z naukami jezusa? No nie a mimo to u niektorych uzytkownikow jutro moga pojawic sie problemy z wyproznianiem :kaz:

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

No i niech sobie będzie, przecież nikt nikomu nie broni głosować na tlou 2 skoro gra mu się tak spodobała że została dla niego goty to okej ale takie debilem posty jak schabka to może zachowajmy do cw. Jeszcze brakuje najebanego weskera ze screenami spidermena i równie dobrze ta ankieta mogła powstać w cw

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Moje GOTY to niezaprzeczalnie HL: Alyx. A może i top 3 życia. Ta gra powoduje to rzadkie uczucie które np. czułem gdy pierwszy raz miałem okazję zagrać w grę z grafiką 3d za gówniarza. A później chyba jak się przesiadałem z PSXa na PS2 i nową jakość gier. Nie wiem jak to opisać do końca ale chyba wynika to z uświadomienia sobie nowych możliwości które daje nam nowa technologia. 

Jeśli chodzi o 2 i 3 miejsce to dałbym tam kolejno Doom: Eternal (gra bez wad, każdy element tej gry od gameplayu po wizualia i udźwiękowienie jest perfekcyjny) i Ghost of Tsushima (świat, miodny system walki, klimat).

 

Ciężko mi było wybrać rozczarowanie roku bo tak na prawdę od dawna już się nie hype'uje na gry więc unikam rozczarowań. Rozmawiając z ekipą z którą gram w shootery jakiś czas temu wszedł temat Halo i tego jak sobie pod koniec roku przetestujemy ten tytuł. Halo nadal nie ma więc niech będzie, że jestem rozczarowany :rayos:

 

W 2021 nadchodzi kilka ciekawych gier jak Back 4 Blood czyli nowe L4D od oryginalnych twórców. Z gier które są na liście wyżej zaznaczyłem STALKERa ponieważ jestem fanem uniwersum i liczę na podobnie gruby klimat co w poprzednikach chociaż wiem, że technicznie prawdopodobnie ten tytuł nie podoła hype'owi

 

Next gena kupie jak RTX 3080 wróci do sklepów. Jeśli chodzi o konsole to PS5 Pro Slim w 2026 :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

za-glosowane

 

w roku COVID-a to najlepszym tytulem jednak jest Animal Crossing: New Horizons 

kiedy wszystko zamknięte, strach wyjść, a gorzej jak nie wolno to taki Animal Crossing to ucieczka do innego lepszego świata 

-

 

Rozczarowanie roku to tak naprawdę nie mam, Cyberpunk 2077 to trochę ale bardziej za pusty niedopracowany świat bo gierce dzięki muzyce i fabule daje mocne 7 a nawet 8 na 10

-

 

Oczekiwany tytuł dla mnie to Forza Horizon, chciałbym dostać full wypas z RT next-gena sandbox-a samochodowego

-

 

Kupione zostało RTX 3080 i  PS5....choć to pierwsze to ma 3 razy więcej tflopsow niż drugie, wiec nie wiem co można tu nazwać next-genem? 

Odnośnik do komentarza

GOTY: Xenoblade Chronicles DE

 

Rozczarowanie: brak Halo Infinite, Microsoft Flight Simulator ani żadnej innej gry na premierę Xbox Series XS, która pozwoliłaby poczuć, że to nowa generacja
 

Najbardziej oczekiwany tytuł z tych na liście to Forza Horizon 5, a najbardziej oczekiwany ogólnie to sequel Breath of The Wild.

 

Z konsol nowej generacji wybrałem jak dotąd Xboxa Series X i mimo braku prawdziwie next genowych gier jestem z niego bardzo zadowolony.


PS5 dokupię jeśli zobaczę, że Sony zaczyna odbudowywać dział gier wyścigowych. Mają w zanadrzu takie IP jak Wipeout, Motorstorm czy Driveclub, żeby mnie przyciągnąć do konsoli. Samo Gran Turismo mi nie wystarczy.

 

Odnośnik do komentarza

Driveclub dla mnie był mocno średni a grałem parę lat po premierze. Za to w Motorstorma nowego bym zagrał. Pierwsza część to był taki sztos:banderas:

Teraz, kanabis napisał:

Moze to tak jak kiedys z bloodborne bylo ze takie wyczekiwane bylo a pptem za dwa dni na pchlim a w temacie wpisy typu "za trudne, nie ma autozapisu, guvniana gra wracam do assasins creed"

 

Gierki od nich są trudne ale w sprawiedliwy sposób, dlatego granie w ich tytuły przywołuje mi czasy 8 i 16 bitów gdzie ciągła śmierć była standardem nawet w mario. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...