Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym ale szczerze wątpię. robią przesiadkę na XS więc nie będą się spieszyć. przy motorsporcie już grzebią, już powinni wypuścić ale obsuwa. H4 cały czas szlifują, aktualizacje itd, mają co robić i póki tej gry oficjalnie nie zakończą to nie wezmą się w pełni za H5. realnie trzeba celować w 2022.

Odnośnik do komentarza

0CAF0676-9957-4376-B9BB-267088B9ECF6.jpeg.00af405f54b6304295b9e5b035076ea9.jpeg

Wspaniala to byla gra nie zapomne jej nigdy. A czego sobie zycze w forzie horizon 5? Tego samego co forzie horizon 4. Duzo godzin przegralem w tydzien od zakupu xsx, duzo aut zaparkowalem w garazu bo bardzo je lubie i duzo driftowalem.

 

@ASX przeciez ja tez stawiam ze moze wyjsc w tym roku. Co wiecej ze wszystkich dwoch powodow dla ktorych kupilem xsx to jednym byla fh4 a drugim plotki o fh5 XD Co tam plany wydawnicze jak horizon to juz perelka i kultowa seria a czym zrobic wrazenie na nowej konsoli jak nie wlasnie takim sztosem. Przeciez taka japonia by zaorala wszystko co racery widzialy.
 

Prawde mowiac to ja nie wiem co oni mogliby poprawic. Chcialbym Japonie ze wzledu na klimacik Tokio Drift, wiejski tuning, swiecace miasta w nocy. Moze faktycznie powinni wymagac roznych aut ale poza tym to nic mi nie przychodzi do glowy bo to gra idealna. Gdyby zapowiedzieli na jesien to z automatu wlatuje na top 1 wyczekiwanych przeze mnie gierek ale juz sobie zamowilem fh3, potem moze fm7 z gamepassa takze cisnienie umiarkowane a jak nadal w temacie fh5 nic sie nie ruszy to sie wystawi xsx na oddaj za mema :kaz:

Odnośnik do komentarza

Japonia? Bardzo chętnie. Ale chciałbym wszystkie możliwe krajobrazy i klimaty na jednej mapie: południowy-zachód cieplutki, palmy (tak, są palmy w Japonii), pośrodku duże miasto, ale takie duże, nie mieściny jak w poprzednich częściach, z neonami, błyskającymi światłami, a na samej północy jebitna góra Fudżi, ze śniegem. Oczywiście ogrody z drzewami wiśni, kręte drogi nad urwiskami, oraz długie autostrady. No i obowiązkowo wyścig ze Shinkansenem.

Odnośnik do komentarza

Co mogą dodać/poprawić?

 

- lepszy wizualny tuning 

- motory? ale bez mieszanych wyścigów z samochodami

- wywalenie tych pedalskich ubranek dla postaci lub możliwość wybierania własnych kolorów

- tryb fabularnym w stylu FH1

- garaż gracza jak w PGR gdzie możemy się przejść między kilkoma wybranymi samochodami które posiadamy

- tak jak napisał ex4ct z tymi wyścigami, większe przywiązanie do zdobycie konkretnego samochodu lub przejście wyścigów konkretnych samochodem

- czarne/ciemne menusy :mog:

- możliwość wyłączenia podczas wyścigu ''punkt kontrolny za XXX metrów''  

- możliwość edycji soundtracka gry

 

To tyle, reszta to kwestie wizualne jak z każdą nową odsłoną.

 

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie fake. Co nie oznacza, że nie mogą dla odmiany dać nieco większego obszaru miejskiego. Dużo ludzi płacze za PGR, a Horizony czasem obrywają za jeżdżenie po burakach i ogólną opłacalność skrótów przez pola, więc lekka zmiana strategii też nie jest niemożliwa, szczególnie w celu wprowadzenia tzw. nowych doznań. Do tego idea mogłaby zakładać stworzenie odsłony o nieco innym charakterze niż poprzednie i nawet kolejne, ot dla odmiany i z chęci większego zróżnicowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Michał102 napisał:

A ja mam nadzieję, że oleją bajery typu rejtrejsing i zamiast tego dostaniemy 60 klateczek :)

 

O całą resztę jestem spokojny. 


Raczej dadzą wybór - 4k i 60 k/s, albo kombo 4k, 30 klatek z RT.

Jeżeli chodzi o mnie, to uwielbiam serię Godrizon i związany jestem z nią od lat. Wygląda cudnie, gra się wspaniale, produkt szalenie dopracowany - taką trójkę miałem tydzień przed premierą i hulała jak marzenie, a niektóre gry nawet z dej łan paczem mają problemy. :dunno:

Japonia byłaby :lapka: Niestety zapewne nie uda się pozbyć tego młodzieżowego klimatu - pstrokato ubrane postacie wykonujące cieszynki rodem z Fortnite, ale to tylko detal.
Jeżeli całość zapewni jakość zbliżoną do Horizon 4, będę szalenie zadowolony.
Gdyby wzorem takiego Medium, tytuł był dostępny już tylko na obecną generację (Seria S/X), wcale bym się nie obraził. Skoro puszczają jakieś migawki odnośnie Motorsport, to zakładam, że FM ukaże się w 2021r. (mam nadzieję), więc piata Hori najwcześniej 2022r. Też byłby ok taki scenariusz.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2021 o 14:24, Daddy napisał:

Co mogą dodać/poprawić?

 

- wywalenie tych pedalskich ubranek dla postaci lub możliwość wybierania własnych kolorów

- tryb fabularnym w stylu FH1

- tak jak napisał ex4ct z tymi wyścigami, większe przywiązanie do zdobycie konkretnego samochodu lub przejście wyścigów konkretnych samochodem

 

 

Mocno popieram.

 

Japonia kusi, ale mnie deko irytuje ten ruch lewostronny. 

Odnośnik do komentarza

Ubranka na pewno będą i stawiam niestety, że jeszcze więcej. 

Też bym odszedł od tej wolności w doborze aut do eventu, raz, że po 2 godzinach gry mamy ze 100 aut, bo co chwile losowanie, super losowanie, dwa patrząc na swój garaż w czwórce pewnie połową aut nigdy nie jeździłem. Widziałbym coś w stylu: masz z góry narzucone auto/klasę aut/markę i lepsze nagrody, albo dowolne auto, ale gorsze nagrody. 

Bardzo brakuje dla pełnej immersji chociaż minimalnej customizacji wnętrz, ale to już podejrzewam kwestia licencji. Do dziś ciepło na serduszku na myśl o tuningu wnętrz z Midnight Club: LA. No bo wsadzamy do takiego Mini silnik z motocykla, robi setkę w 3 sekundy, a w środku dalej kierownica z 1968 roku i jeden zegar. Chociaż możliwość zmiany kierownicy i dodanie jakiegoś dodatkowego obrotomierza i będzie fajnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Magik napisał:

 

To ciekawe bo ja po grubo ponad 20 godzinach mam chyba z 15 fur, z czego polowe kupilem, bo w losowaniu to dostaje co najwyzej osrane slipki.....:reggie:

20 godzin? 

Stary, to jedno góra dwa posiedzenia przy tej grze :yao:

 

Ja przez 3 miesiące gry mam około 500 aut, a kupiłem może 3 :pawel:

 

Ale zgadzam się z kolegami, że te pedalskie ciuszki itp powinni wywalić. 

Z rzeczy wkurwiających nie lubię też tych eventów na placu zabaw typu flagi, zombie i korona. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...